Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Niekdajší dlhoročný moderátor Televíznych novín v TV Markíza, bývalý hovorca SDĽ, dnes štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Branislav Ondruš (Hlas-SD) vo svojom videu poukazuje na to, že napriek vyšetrovaniu úradu európskeho prokurátora pre poškodenie finančných záujmov EÚ

zo strany Ursuly von der Leyenovej, je táto osoba nielen na slobode a zostáva predsedníčkou Európskej komisie, ale je dokonca volebnou líderkou pravice v eurovoľbách s podporou slovenských pravicových strán.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ursula von der Leyenová čelí závažným súdnym procesom, ako aj vyšetrovaniu úradu európskeho prokurátora pre poškodenie finančných záujmov EÚ. Ignoruje výsledky prešetrovania zo strany Európskeho dvora audítorov, ako aj zásadné odhalenia úradu európskeho ombudsmana o tom, že vedome porušuje európsku legislatívu a zatajuje zásadné informácie o najväčšom tendri EÚ na vakcíny proti COVIDu-19 v hodnote 35 miliárd eur.

Napriek tomu je nielen na slobode a zostáva predsedníčkou Európskej komisie, ale je dokonca volebnou líderkou pravice v eurovoľbách s podporou slovenských pravicových strán.

Viac vo videu:

Zdroj: YouTube Braňo Ondruš / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d