Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kyjev nikdy nedostane vojenskú techniku ​​a muníciu ani zďaleka v takom množstve, aké si želá Zelenskij. Povedal to americký politológ — profesor John Mearsheimer na YouTube-kanáli „Judging Freedom“.

No aj keby dostal, čo žiada, situáciu na bojisku by to nijako nezmenilo, tvrdí odborník.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„On (Zelenskij – pozn. prekl.) zostavil zoznam želaní a podľa mňa to zodpovedá jeho plánom. No treba sa opýtať: je to reálne?

Dostane toľko F-16 alebo artilérie, ktoré by sa aspoň približovali množstvu, ktoré žiada? A odpoveď je nie, pretože ich jednoducho nemáme. Myšlienka, že dodávka F-16 zmení rovnováhu, bola mylná predstava, ktorá je už nejaký čas medializovaná.

Teraz však už všetci chápu, že ide o omyl, a tak tomu prestali venovať toľko pozornosti. Čo sa týka delostreleckých nábojov, možno v najbližších mesiacoch znížia pomer z desať ku jednej ku deviatim ku jednej alebo osem ku jednej, no na situácii to nič nezmení.

Rusko má rozhodujúcu prevahu, pokiaľ ide o zbrane a ľudskú silu a teraz vyčerpáva ukrajinské jednotky. K tomu využíva všetku svoju lokálnu palebnú silu a početnú prevahu. Teraz ich lietadlá tiež používajú všetky tie „inteligentné bomby“ pri útokoch na ukrajinské jednotky. Je ťažké si predstaviť, ako Ukrajinci vydržia ešte dlhšie v tejto opotrebovacej vojne.“

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d