Slovanské Noviny

16. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Jak se podvádí při testech na Covid-19. Každý druhý test je testem již pozitivního pacienta! Jeden “infikovaný” je tak ve statistikách započtený několikrát

Velmi srozumitelně situaci objasnil moderátor Miloš Knor na demonstraci proti covid – podvodu na Staroměstském náměstí 18. října (rozehnáno policií).

Záhada vysokých čísel “pozitivně testovaných” (která média lživě označují za nakažené) má nečekané objasnění: Ve statistikách se objevují pozitivně testovaní opakovaně, dvakrát, třikrát i víckrát! Výsledný počet “pozitivně testovaných” je tak nafouknutý takřka na mnohanásobek.

Velmi srozumitelně situaci objasnil moderátor Miloš Knor na demonstraci proti covid – podvodu na Staroměstském náměstí 18. října (rozehnáno policií). (zdroj: Raptor TV):

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Kolem testů (PCR) na covid jsou velké pochybnosti dlouhodobě. Jako by se jejich vyhodnocování řídilo heslem: “Není důležité, kolik kdo dostal hlasů, ale kdo to počítá”. Problém má nečekané rozuzlení.

Poznámka Arfa: Tento článek je sestavený na základě veřejně dostupných zdrojů, není návodem k žádnému jednání. Názor ať si udělá každý sám.

Utajená data, která objevil portál Hlídač státu. Polovina testovaných jsou již jednou – nebo víckrát testovaní (odkazy ZDEZDE a ZDE)

Portál “Hlídač státu” zveřejnil výsledky svého pátrání po utajovaných statistikách ohledně testování na covid-19. Výsledky jsou šokující: “Každý druhý test je testem již pozitivního pacienta,” uvádí Hlídač státu na svých stránkách.

“Podařilo se nám získat data, která se dostávají jen k vyvoleným. Jde o dataset COVID 19, což jsou datové sady pro prediktivní modelování, ke kterému existuje registrační formulář na webu,” uvádí Hlídač státu.

Opakované započítávání “pozitivně testovaných” má obrovský význam zvláště v této době, kdy se zvedá pravidelná křivka chřipek. Ta má dolní bod v srpnu a pak od září roste až do března, kde je vrchol a pak opět klesá.

Na této vlně se mohou falešní covid-kazatelé pohodlně vézt až do jara – testy na covid totiž zachytávají i ty, kteří mají, nebo měli obyčejnou chřipku. Čísla tak porostou, i kdyby byl celý národ ve skafandrech zalezlý doma ve sklepě.

Ke dni 18. října bylo provedeno 1,8 milionu testů, pozitivně testovaných je 173 885, tedy přibližně každý desátý. Jde údajně o nárůst 5 tisíc denně. Pokud má pravdu Hlídač státu, pak je skutečný počet polovina, tedy 2,5 tisíc, či dokonce možná mnohem méně.

Pozitivně testovaní se opakovaně testují již od začátku údajné pandemie – Jak zjistil Hlídač státu. V tzv. první vlně dokonce tvořili více než polovinu, nyní poměr klesá k 50 %.

Tímto jednoduchým trikem (opakovaným měřením pozitivně testovaných) lze dosáhnout násobně vyššího výsledku.

Celý projev Miloše Knora (zdroj: Raptor TV):

Není jasné, jakou metodiku používají ostatní státy. Zde však může být odpověď na otázku, proč se Česká republika vyhoupla na přední místa na světě co do “pozitivně testovaných”.

Může to být i politikum: Premiér Babiš není oblíben lídry Evropské unie a na ně napojené majitele médií.

Hlídač státu se podivuje, proč vláda tato data tají. “Jejich zveřejněním by se odkryly chyby v datech, veřejnost by na ně upozornila a data se tak vyčistila. Vzhledem k nekomunikativnosti státu ohledně poskytování open dat se ale bojíme, že změny jsou spíše nereálné.”

Zdroj: arfa.cz

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.