Nenávidia nás za naše názory aj za to, že nechceme vojnu proti Rusku a sme kritickí voči EÚ. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD) vo svojom videu reagoval na zverejnený obsah uznesenia, ktorým sudca pre prípravné konanie Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku rozhodol o strelcovom vzatí do väzby.

Viac vo videu:
-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu.
Ďakujeme
------------------------------------
Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / YouTube / InfoVojna
Brusel ustupuje od úplného zákazu spaľovacích motorov. Koniec sa neposúva, no plán je miernejší
Ukrajinské protikorupčné vyšetrovanie sa zdá byť na pokraji obvinenia Zelenského
Nemecký generál prezradil, čo sa stane s mnohonárodnými silami EÚ na Ukrajine
Zelenskyj: Ukrajina sa bez ruských aktív neudrží nad vodou
Poľsko a Ukrajina nikdy neboli partnermi, vyhlásil podpredseda Sejmu
VIDEO: Jaroslav Naď na opozičnom mítingu vyhlásil, že keď sa dostane opozícia k moci, nastane „hlboká orba“ a prisľúbil opätovné zriadenie Lipšicovho úradu, obnovenie NAKA aj kriminalizáciu politických oponentov, ktorých označil za mafiu
VIDEO: List Fica, Kalináka, Gašpara, Paru generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi
Blanár z Bruselu: Pozícia Slovenska je nemenná! Sme proti konfiškácii ruských aktív
O prijatí rezolúcie Valného zhromaždenia OSN o boji proti glorifikácii nacizmu. Ako hlasovali naši? Robo nie je načase urobiť poriadok?
Vláda Andreja Babiša odmietla emisné kvóty ETS2
Kyjevské šapitó: Zelenskyj ukradol miliardu a chce ešte viac
Ruská odpoveď: „Koalícia ochotných“ je horšia ako NATO, nebudú žiadne ústupky v otázke Donbasu, Novoruska a Krymu…
„Rusko ostane pre Európu trvalou hrozbou aj v prípade uzavretia mieru na Ukrajine,“ šokoval svojimi militantnými rusofóbnymi vyjadreniami rumunský prezident Nicušor Dan
Rusko chce ukončiť vojnu a nastoliť plnohodnotný mier. Vianočné prímerie navrhované Ukrajinou je podľa Kremľa časom na oddych a následnou cestou k obnoveniu bojov
VIDEO: „Európania nemajú peniaze na financovanie Ukrajiny. Množstvo ľudí medzi európskymi elitami si napriek klamlivým vyhláseniam svojich vodcov uvedomuje, že Ukrajina je v konflikte s Ruskom odsúdená na zánik,“ tvrdí americký profesor politológie John Mearsheimer
Automobilka Volkswagen kvôli zlej ekonomickej situácii v Nemecku a americkým clám zatvára svoj závod v Drážďanoch
VIDEO: „Pre Nemecko boli dobré ekonomické vzťahy s Ruskom receptom na úspech. Práve vďaka nim po zjednotení Nemecka mnohé podniky neskrachovali,“ vyhlásil spolupredseda AfD Tino Chrupalla
VIDEO: Šéfka britskej tajnej služby MI6 obvinila ruského prezidenta Vladimira Putina z naťahovania mierových rokovaní o Ukrajine
VIDEO: Európa podľa talianskeho vicepremiéra Mattea Salviniho bojkotuje úsilie Donalda Trumpa dosiahnuť mier na Ukrajine.
Politico: Nová česká vláda je problémom pre Ukrajinu a EÚ
zo sekcie
VIDEO: Blaha o atentátnikovi na slovenského premiéra: „Súdne uznesenie potvrdzuje, že Cintulova streľba je produktom nenávisti, ktorú voči Robertovi Ficovi & Smeru celé roky šírili médiá a opozícia.
VIDEO: Blaha o atentátnikovi na slovenského premiéra: „Súdne uznesenie potvrdzuje, že Cintulova streľba je produktom nenávisti, ktorú voči Robertovi Ficovi & Smeru celé roky šírili médiá a opozícia.
VIDEO: Blaha o atentátnikovi na slovenského premiéra: „Súdne uznesenie potvrdzuje, že Cintulova streľba je produktom nenávisti, ktorú voči Robertovi Ficovi & Smeru celé roky šírili médiá a opozícia.