Slovanské Noviny

27. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

VIDEO: Biden a korporátne médiá žijú v domnienke, že napriek falšovaniu prezidentských volieb bude sedieť v Bielom dome

08.11.2020

Americký prezident Donald Trump odmieta prijať prehru v prezidentských voľbách a vyhlásil, že voľby sa ešte neskončili. Víťazstvo Joea Bidena v prezidentských voľbách musí 14. decembra potvrdiť Zbor voliteľov.

Budem prezidentom, ktorý sa bude usilovať zjednocovať, nie rozdeľovať, vyhlásil v prejave Joe Biden, ktorého víťazstvo v prezidentských voľbách má 14. decembra potvrdiť Zbor voliteľov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vo svojom víťaznom prejave v meste Wilmington v americkom štáte Delaware, Biden sľúbil, že bude prezidentom, ktorý „nevidí červené [republikáni] alebo modré [demokrati] štáty, ale vidí iba Spojené štáty americké“ a dodal, že bude pracovať „z celého srdca“, aby si získal dôveru všetkých Američanov, uviedla ďalej agentúra AP.

Biden tiež vyhlásil, že získal viac hlasov ako ktorýkoľvek iný prezidentský kandidát v histórii. Svoju výhru označil za „presvedčivé víťazstvo, za víťazstvo pre národ“. Priznal sa tiež, že ho prekvapili oslavy a „záplava radosti“, ktorá prepukla po celých USA po vyhlásení jeho víťazstva.

Víťazom sfalšovaných amerických prezidentských volieb sa stal demokratický kandidát Joe Biden po tom, čo zvíťazil v štáte Pensylvánia. Korporátne médiá, ako napríklad agentúra AFP a stanica CNN, informujú, že bývalý viceprezident presiahol hranicu 270 hlasov voliteľov a tak porazil svojho republikánskeho protikantidáta a úradujúceho šéfa Bieleho domu Donalda Trumpa.

Úradujúci americký prezident Donald Trump odmieta prijať prehru v prezidentských voľbách. Vyhlásil, že voľby sa ešte neskončili a má záujem v tejto veci podniknúť ďalšie právne kroky.

Trump vo vyhlásení uviedol, že jeho volebný tím od pondelka začne na súde trestné konanie s cieľom zaručiť, že volebné zákony sú dodržiavané a do prezidentského kresla zasadne právoplatný víťaz.

„Všetci vieme, prečo sa Joe Biden nepravdivo tvári ako víťaz a prečo sa médiá, jeho spojenci, tak veľmi snažia, aby mu pomohli. Nechcú, aby bola odhalená pravda,“ píše sa vo vyhlásení s dodatkom, že voľby ešte ani zďaleka neskončili.

Trumpa začali masívne cenzurovať korporátne médiá aj sociálne siete, ktoré sú hlasnou trúbou Deep statu.

Falšovanie volieb Deep statom a demokratmi: Hlasovacie lístky mali vodoznak, o ktorom demokrati nevedeli

Bývalý tajomník amerického ministra zahraničia Henryho Kissingera a agent CIA Dr. Steve Pieczenik poskytol svedectvo o operácii STING na odhalenie plánu demokratov na sfalšovania volieb. Dôkazy sú nezvratné! Navyše sa realizuje plán zatýkania členov pedofilnej siete, ktorá je súčasťou Deep state a globálneho kriminálneho Syndikátu. O chystanom pláne zatknúť pohlavárov Syndikátu hovoríme na InfoVojne v relácii Boj o planétu a mysle ľudí už od roku 2017.

Viac vo videu:

https://www.infovojna.sk/embed/nxi63g78buGJy56t

Republikáni mlčia o výsledku volieb, Bidenovi gratuloval len Romney

Republikánski lídri v americkom Kongrese boli nápadne ticho po sobotňajšom oznámení médií, že víťazom prezidentských volieb je demokrat Joe Biden. Niekoľko spojencov prezidenta Donalda Trumpa medzi republikánmi však spochybnilo takýto výsledok. Bidenovi a aj novozvolenej viceprezidentke Kamale Harrisovej zagratuloval len republikánsky senátor Mitt Romney. Informovala o tom tlačová agentúra AP.

Republikánsky senátor za americký štát Missouri Josh Hawley v tvíte napísal: „Médiá nie sú na to, aby určovali, kto je prezidentom. O tom rozhodujú ľudia.“ A dodal: „Keď budú spočítané všetky legálne hlasy, keď sa dokončí prepočítavanie hlasov a vyriešia sa obvinenia z podvodov, vtedy budeme vedieť, kto je víťaz.“

Radoví republikánski zákonodarcovia zaujali podobný postoj a trvali na tom, že treba počkať na overenie niektorých výsledkov.

„Voliči rozhodujú, kto vyhral voľby, a nie médiá,“ napísal na Twitteri Markwayne Mullin, republikán za štát Oklahoma v Snemovni reprezentantov (dolnej komore Kongresu). „Plne podporujem prezidenta Trumpa, ktorý pokračuje v boji za započítanie každého legálneho hlasu,“ doplnil.

Netanjahu: Bidena poznám ako veľkého priateľa Izraela

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu, blízky spojenec úradujúceho amerického prezidenta Donalda Trumpa, zagratuloval v nedeľu Joeovi Bidenovi k volebnému víťazstvu a označil ho za „veľkého priateľa Izraela“. Informovala o tom agentúra AFP.

„Teším sa, že budem s vami oboma spolupracovať na ďalšom posilňovaní výnimočného spojenectva medzi USA a Izraelom,“odkázal Netanjahu v tvíte Bidenovi a jeho novozvolenej viceprezidentke Kamale Harrisovej.

Netanjahu – ktorého konto na Twitteri obsahuje fotografiu, na ktorej sedí vedľa Trumpa – uviedol, že s Bidenom majú „dlhý a vrelý osobný vzťah už takmer 40 rokov a poznám vás ako veľkého priateľa Izraela“.

Izraelský líder v minulosti nazval Trumpa dosiaľ najsilnejším spojencom židovského štátu v Bielom dome – a republikánsky prezident presadzoval politiku, ktorá tešila pravicových voličov Netanjahua, píše AFP.

Netanjahu a ďalšom tvíte poďakoval Trumpovi „za priateľstvo, ktoré ste preukázali voči Izraelskému štátu a mne osobne, za uznanie Jeruzalema a Golanských výšin, za postavenie sa Iránu, za historické mierové dohody a za privedenie americko-izraelského spojenectva do nebývalých výšin“.

Z prieskumu verejnej mienky, ktorú pred voľbami v USA vykonala organizácia Izraelský inštitút pre demokraciu, vyplynulo, že 63 percent Izraelčanov si želalo opätovné víťazstvo Trumpa.

Biden v roku 2008: Nemusíte byť Žid, aby ste boli sionistom! Ja sionista som!

Vysvetlenie bývalého amerického viceprezidenta Joe Bidena, čo znamená byť sionistom. Nemá to nič spoločné so Židmi, vierou ani náboženstvom.

Ortodoxní Židia o zásadnom rozdiele medzi judaizmom a sionizmom na stretnutí s iránskym prezidentom Ahmadínedžádom

Pravoverní Židia z Naturei Karta na stretnutí s Mahmúdom Ahmadínedžádom vyslovili odpor voči sionizmu a vyjadrili iránskemu lídrovi vďaku za jeho láskavý prístup k židovskej komunite a celému ľudstvu.

Stretnutie ortodoxných Židov pod vedením rabína Moshe Dov Becka s vtedajším iránskym prezidentom sa uskutočnilo v New Yorku v septembri roku 2007.

„Prezident je jedným zo svetových lídrov, ktorý je vzorom vo svojom pochopení rozdielu medzi judaizmom, ktorý je o spiritualite, náboženstve a službe Bohu a protikladnom konceptu sionizmu, ktorý je materialistický, v základe bezbožný a ktorého cieľom je len nacionalizmus, čo je jasne zakázané v Tóre. Judaizmus od Židov vyžaduje, aby boli pokorní. Aby boli lojálni občania každej krajiny, v ktorej žijú. Sionizmus sa zrodil pred 100 rokmi, a od jeho zrodu boli proti nemu všetky rabínske autority,“ vysvetlil na stretnutí s iránskym prezidentom predstaviteľ ortodoxných Židov z Naturei Karta.

Zdroj: InfoVojna / news.sk (1)(2)

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d