Slovanské Noviny

16. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

03.11.2020 | 21:16Veľký reset – plán lídrov globalizovaného sveta: Za pomoci farmaceutickej lobby spojenej s očkovacím programom proti COVIDu sa má transformovať, resetovať svet ako ho poznáme na totalitu kontroly čínskeho typu. 

Arcibiskup Viganò v otvorenom liste varuje úradujúceho amerického prezidenta Donalda Trumpa pred sprisahaním proti Bohu a ľudstvu. Vo svojom liste sa označil ako „hlas volajúceho na púšti“ (Jan 1,23), narážajúc na mlčanie náboženských aj svetských autorít. Zajtra sa odohrajú mimoriadne dôležité voľby, kde môže Trumpa nahradiť “katolík” Biden, bábka v rukách elít, ľavicovo – liberálny kandidát liahne ľavicových liberálov v USA – Demokratickej strany.

Spojené sily zla, ktoré sa javia silné a organizované, keď sa stavajú proti deťom Svetla, ktoré sú značne dezorientované, vyhlasujú podľa arcibiskupa vojnu voči základom spoločnosti: prirodzenej rodine, úcte k ľudskému životu, láske k národu…

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Vidíme hlavy národov aj náboženských vodcov, ktorí nadbiehajú tejto samovražde západnej kultúry a jej kresťanskej duše, zatiaľ čo práva občanov a veriacich sú upierané v mene stavu núdze, ktorá sa stále viac a viac obnažuje ako nástroj pre zavedenie neľudskej tyranie bez tváre.“

Veľký reset – plán lídrov globalizovaného sveta – podľa Mons. Vigana práve prebieha. Chce si ekonomickými a inými nástrojmi podmaniť človeka cez nikým nevolených samozvaných vodcov, ktorí financujú a riadia tento projekt cez viditeľné figúrky typu Gates alebo Soros. Lákavými sľubmi o univerzálnom príjme (komunistická mantra) a zrušení individuálneho dlhu (hypotéky), za pomoci farmaceutickej lobby spojenej s očkovacím programom proti COVIDu sa má transformovať, resetovať svet ako ho poznáme na totalitu kontroly čínskeho strihu.

„Niet divu, že nepriateľ besnie, keď ho odhalíme, lebo verí, že už dosiahol citadelu a teraz ju chce hladko a nerušene dobyť. Prekvapivé však je, že nieje nikoho, kto by bil na poplach. Vo chvíli, kedy je prechod k Novému svetovému poriadku takmer bezbolestný, však vychádzajú najavo všetky možné podvody, škandály a zločiny.“

Bývalý apoštolský nuncius USA však uprostred tohto pochmúrneho a temného obrazu vidí kúsok nádeje. Silný protivník, ktorý zdá sa ovládol všetko, a len málo jednotlivcov a pramálo rodín mu statočne a dostatočne odporuje, nevie milovať.

„Nechápe, že nestačí zaistiť univerzálny príjem alebo zrušiť hypotéky, aby si podrobil masy a presvedčil ich, aby sa nechali označkovať ako dobytok. Ľud objavuje, že má dušu, začína si uvedomovať, že nie je ochotný vymeniť svoju slobodu za zrušenie svojej identity, začína chápať hodnotu rodinných a sociálnych väzieb. Tento Veľký reset je predurčený k neúspechu, pretože plánovači nechápu, že stále existujú ľudia pripravení vyraziť do ulíc a hájiť svoje práva, chrániť svojich blízkych, zaisťovať budúcnosť svojím deťom a vnúčatám. Neľudskosť globalistického projektu sa rozbije tvárou v tvár pevnému a odvážnemu odporu detí Svetla.“

Vyzýva prezidenta Trumpa, aby v tejto rozhodujúcej hodine, keď môže skrze zdecimované, ale stále mimoriadne vplyvné Spojené štáty zastaviť globalizačný proces elít, vložil svoju dôveru v Pána. Všetko môžem v Kristovi, ktorý ma posilňuje. (Fil 4,13)

Na záver listu arcibiskup Viganò hrdo konštatuje, a v tomto sa s ním môžeme ako katolíci stopercentne stotožniť, či už veríme alebo neveríme obsahu celého jeho listu, či súhlasíme s jeho videním situácie alebo sa nám zdá byť veľmi nejasné a konšpiratívne: „Nepriateľ má na svojej strane Satana, ktorý vie len to, ako nenávidieť. Ale na našej strane máme všemohúceho Pána, Boha armád postavených do boja, a Najsvätejšiu Pannu, ktorá rozdrtí hlavu starovekého Hada. SI DEUS PRO NOBIS, QUIS CONTRA NOS?

Boh žehnaj Spojeným štátom americkým!

Arcibiskup Vigano napísal prezidentovi Donaldovi Trumpovi otvorený dopis, v ktorom ho varuje pred Veľkým reštartom:

Celé znenie listu Carl Maria Vigana adresovaného prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi si môžete prečítať TU.

Zdroj: christianitas.sk / YouTube LifeNews Slovensko / InfoVojna / lifesitenews.com (1)(2)

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d