Varuje tiež pred príchodom banderovcov na územie Slovenska, ako k tomu došlo po 2. svetovej vojne. Zelenského podľa nej budú po skončení konfliktu nenávidieť celé generácie Ukrajincov pre zločiny spáchané jeho režimom

Viceprimátorka mesta Čadca, bývalá predsedníčka SNS, poslankyňa Žilinského samosprávneho kraja a súčasná šéfka mimoparlamentnej strany Alternatíva pre Slovensko Anna Belousovová v rozhovore s redaktorom relácie „Diskusia na palete“ Pavlom Kapustom, zverejnenej 2. februára 2025, komentovala aktuálne spločensko-(geo)politické udalosti. Belousovová vo svojom videu zverejnenom v polovici januára 2025 upozornila, že sa u nás pripravuje Majdan ešte predtým, ako bola v parlamente čítaná správa SIS o odhaleniach prípravy štátneho prevratu zo strany opozície v koordinácii so zahraničím.
Úvod rozhovoru patril jednej z aktuálnych tém, o ktorej sa hovorí v posledných týždňoch – tzv. majdanizácii Slovenska. Moderátor podotkol, že Belousovová vo svojom videokomentári upozornila, že sa u nás pripravuje Majdan ešte predtým, ako bola v parlamente čítaná správa SIS o odhaleniach prípravy štátneho prevratu zo strany opozície v koordinácii so zahraničím.
Reagovala, že aj situácia v ďalších krajinách ako je Srbsko a Gruzínsko je podobná vývoju u nás a nebolo ťažké rozpoznať, čo sa chystá. Správa tajnej služby jej dala zapravdu, konštatovala.
Konečný cieľ podľa nej nie je len “dať dole” Roberta Fica, ale následne dostať do vládnych kresiel Šimečku a ďalších “prozápadných sluhov”. Dodala, že Západ potrebuje mať Slovensko pod kontrolou, pretože je bezprostredným susedom Ukrajiny, kde sa vojna len tak ľahko neskončí. Nepriateľstvo k Rusku sa neskončí, USA a jeho satelity si len dajú prestávku, aby sa pripravili na ďalšiu fázu protiruského ťaženia, myslí si. Aj keď vojna na Ukrajine nateraz skončí, neskôr môže opäť vypuknúť.
Upozornila tiež, že onedlho môžeme v súvislosti s vývojom situácie na Ukrajine očakávať prílev banderovcov na naše územie – podobne, ako to bolo po 2. svetovej vojne, keď pri ústupe so ZSSR u nás páchali zločiny na civilnom obyvateľstve. Západ podľa jej názoru chce, aby u nás banderovské komandá zakotvili a čakali na ďalšiu príležitosť opäť operovať na území Ukrajiny. Aj preto potrebujú vymeniť Fica na čele slovenskej vlády, ktorý by s tým nesúhlasil.
Zdôraznila, že v súvislosti s chystaným prevratom organizátori protestov opakovali lživé tvrdenie o údajnom zámere súčasnej vládnej garnitúry vystúpiť z EÚ, čo je veľmi podobné s motívom nedávnych demonštrácií v Gruzínsku či v roku 2014 počas Majdanu v samotnej Ukrajine. Nazdáva sa, že na to dnes nie je dôvod, pretože pri aktuálnom vzostupe patriotických síl v Európe máme veľkú šancu zmeniť súčasnú EÚ do pôvodne zamýšľanej podoby Európy národov, spolupráce národných štátov, kde si zachováme svoju identitu. Súčasnú úniu považuje za je “molocha” na čele s “bláznivou” Ursulou von der Leyenovou, ktorá je zapletená v korupčnom škandáli a “nerozumie ničomu”.
Vyjadrila sa aj k návšteve predsedu PS Michala Šimečku v Kyjeve u ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Poukázala na to, že Šimečka sa pred Zelenským správal ponížene a “ako retadovaný”. Jeho tvrdenie, že on vybavil, aby Ukrajina povolila dodávku ruského plynu z Azerbajdžanu, svedčí o tom, že je skutočne absolventom pomocnej školy, ako sa nedávno ukázalo. Keby sa takýto človek stal premiérom, dopadneme zle, dodala. Ako pokračovala, prezidenta Zelenského budú nenávidieť celé generácie Ukrajicov za to, že zničil svoju krajinu. Pozastavila sa aj nad tým, akým bezprecedentným spôsobom sa snaží zasahovať do vnútorných záležitostí SR.
Na záver komentovala status speváka Roba Grigorova, ktorý sa pozastavil nad tým, že na nedávny memoriál pri príležitosti 80. výročia oslobodenia koncentračného tábora v Auschwitzi nepozvali zástupcov krajiny, ktorá ho oslobodila – Ruskej federácie.
Naopak, Nemcov a Ukrajincov, ktorí sa na vyvražďovaní ľudí v tábore priamo podieľali, na spomienku pozvaní boli. Uviedol, že sa hanbí za postoj EÚ.
Belousovová vyzdvihla “rebela” Grigorova patriaceho medzi umelcov, ktorí navzdory nátlaku liberálnych kruhov na predstaviteľov kultúry hovoria to, čo si naozaj myslia. Ako protipól Grigorova či Joža Ráža označila Pavla Haberu, ktorý sa “na staré kolená” protestoch proti ministerstvu kultúry strápňuje. Podľa nej si dnes možno väčšmi vážiť profesionálne prostitútky, ako “štetky” z radov umelcov či politikov.
Viac vo videu:
Zdroj: YouTube Diskusia na palete / InfoVojna
Dŕžava- Rodové zdriadenie Slovanov
Ples upírov sa skončil
VIDEO: „Miroslav Lajčák je notorický klamár bez chrbtovej kosti, stavia sa bolestínsky do úlohy obete a má ešte toľko drzosti, aby hovoril, že teraz sa vraj ukazujú charaktery a hyeny,“ komentuje Eduard Chmelár vyjadrenia exministra zahraničia o svojich vzťahoch s Jeffreym Epsteinom
VIDEO: „Za špinu vyplývajúcu z odhalených dokumentov v kauze Jeffreyho Epsteina, v ktorej sa topia západné elity, má podľa médií zaplatiť Putin. Kto iný. Sú ako dvojbunkové mozgy.
Ako sa Amerika stala globálnym „parazitom“ a ako Trump bojuje za „spravodlivosť“
Analytik Chazin porovnal ako sa rozpadol ZSSR a ako sa rozpadá dnešný liberálny systém
Škandalózny zvrat: Čína potichu ničí ukrajinskú armádu
“Spomeňte si ako žili deti na Donbase”: Zacharovová uzemnila európsku veľvyslankyňu, ktorá sa schováva v kúpeľni pred raketami
USA – Európa: kultúrno-informačná vojna
Zasahovanie do volieb! Eurokomisia zasahovala do ôsmich volieb v EÚ. Aj do slovenských v roku 2023!
Celý národ bude bojovať! Kuba sa pripravuje na útok USA
Rusi útočia aj na niečo, o čom sa nehovorí
90 Miliárd! Veľvyslanci 24 krajín EÚ sa dohodli na rámci pôžičky pre Ukrajinu
Európske vojnové šialenstvo dosiahlo novú úroveň!
Pôjde NATO na Ukrajinu?
Maroš Žilinka zasahuje do politickej súťaže nekorektnými politickými vyhláseniami
Slovensko bude v Ženeve presadzovať jasné, presné a právne záväzné vymedzenie právomocí WHO, aby sa zabránilo koncentrácii výkonných, normotvorných a kontrolných funkcií bez primeraných bŕzd a protiváh
VIDEO: Elon Musk hovorí o skorom príchode úžasnej budúcnosti ľudskej civilizácie. Svet hojnosti, v ktorom peniaze, mzdy ani dôchodky nemajú zmysel a práca bude voľbou
VIDEO: „Lipšicov lokaj Žilinka vyhlásil vojnu Ficovi a jeho vláde,“ tvrdí bývalý šéf slovenskej civilnej kontrašpionáže Peter Tóth a pripomína, že generálny prokurátor nemá čo komentovať zákony a ich tvorbu, ale má ich predovšetkým rešpektovať a uplatňovať.
VIDEO: Štefan Harabin tvrdí, že Norimberg 2 môže riešiť aj zodpovednosť slovenskej vlády a prezidenta za neprávosti a nezákonnosti páchaných na Slovensku
zo sekcie
VIDEO: Anna Belousovová o snahe prevratom odstrániť Fica a dosadiť progresívno-liberálnu vládu hlupákov na čele s „retardovaným“ Šimečkom & spol. schopných v službách cudzích záujmov urobiť čokoľvek.
VIDEO: Anna Belousovová o snahe prevratom odstrániť Fica a dosadiť progresívno-liberálnu vládu hlupákov na čele s „retardovaným“ Šimečkom & spol. schopných v službách cudzích záujmov urobiť čokoľvek.
VIDEO: Anna Belousovová o snahe prevratom odstrániť Fica a dosadiť progresívno-liberálnu vládu hlupákov na čele s „retardovaným“ Šimečkom & spol. schopných v službách cudzích záujmov urobiť čokoľvek.