Slovanské Noviny

15. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva… a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba sa rozpráva, no nevznikajú rozhovory. Iba sa rozpráva. Jeden hovorí a viacerí počúvajú. No problém je v tom, že ľudia akoby zabudli, že až rozhovor ich dokáže niečo naučiť, niekam doviesť, dostať do hĺbky témy. Ten súbor informácií, otázok a odpovedí, ktorý v prednáške chýba.Celý problém, všeobecne problém ľudstva, sa nachádza v jeho Vedomí. Vedomie ľudstva je preplnené parazitizmom. Je presiaknuté dogmami, inými axiómami, ktoré nikto nepreveroval, vôbec nad nimi nikto nepremýšľal. Ľudia sa nechávajú viesť ľuďmi, ktorých Vedomie nikto nepreveroval, ktoré nikto nepozná. A títo vodcovia vedú celé národy. Podsúvajú im rôzne “pravdy”, rôzne “pravé viery”. Je to viditeľné aj dnes, práve teraz v tejto aktuálnej dobe. Robí sa to nie len s naším pokolením, robilo sa to už stovky, tisíce rokov.

Dá sa povedať, že sa tu odohráva Hra Bohov, ktorá trvá od stvorenia človeka. Ona je naplnená snahou a prácou pravdy a krivdy. To znamená snahou a prácou Tvorcov a Ničiteľov. Ničiteľom sa páči výtvor Tvorcu – Človek. Človek je výnimočný výtvor Tvorcu a ničitelia sú schopní na ňom dlhodobo parazitovať. No táto Hra Bohov práve končí. Žijeme v Čase, (z pohľadu Večnosti žijeme v danej chvíli), no Sláva Bohu že žijeme v dobe keď vieme presne, že Hra Bohov skončila. Posledná Noc Svaroga skončila…

Teraz sa Vyššími silami organizuje úsvit, očista ľudstva…. Očista prebieha na jemnohmotnej úrovni, na mentálnej úrovni, éterickej úrovni a samozrejme aj na fyzickej úrovni. Na najvyššom zmyslovom chápaní týchto procesov prebieha očista vedomia. Prebieha ladenie vedomia. Keď človek začína chápať, kde je Začiatok. Keď už rozumie, na ktorom bode sa nachádza a len vtedy vidí a vie si premietnuť správnu budúcnosť. On už vie kto je, kým sa narodil, prečo sa narodil a kým sa má stať, k čomu sa má dostať. Ako má prežiť Život. A koľko Života má prežiť. A nie podľa toho, čo hovoria štatistiky.

Pozorne to sledujú tvorcovia nemocí. Títo naničhodníci pôsobia úplne skryto! A keď vytvoria choroby, povedia ľuďom, že ich vyliečia. A aj ich liečia. Liekmi. No akosi sa im nedarí ľudí uzdraviť. Nie je sa čo čudovať, veď ZDRAVIE je výsledok harmónie, harmonického fungovania organizmu, ale aj harmonického spôsobu života, harmonických vzťahov, harmonickej každodennosti. A to už tabletka nedokáže. No paraziti vymysleli systém, ktorý naznačuje, alebo priam vysvetľuje, aké zložité je byť zdravý. Aký to je zložitý proces. Byť zdravým človekom je vraj zložité… pozorujte, ako nastavili tento systém. Týmito klamstvami, týmito lžami, touto krivdou už natoľko nastavili ľudské vedomie, že človek si myslí, že je prirodzené byť chorý, že je to normálne. Veď každý človek je chorý.
Každý človek je chorý? Zdá sa vám to prirodzené? Zdá sa vám to od Boha Tvorcu? Alebo je to od iného “boha”, ktorého “pravdu” ľudstvo prijalo?

Dokonca nám tvrdia, že rôzne vírusy sú prirodzene vytvorené prírodou, že je to takto nastavené samotnou prírodou, a že príroda ničí ľudský ROD. Dokáže príroda ničiť ľudský ROD? Vyzerá to na výtvor Boha Tvorcu? Alebo je to od iného “boha”, ktorého “pravdu” ľudstvo prijalo?

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Príroda vždy slúžila ľudskému Rodu. Nikdy ho neničila. Predovšetkým tu, v tomto bode má začať očista, na tejto úrovni vo vedomí človeka. Človek musí všetko chápať. Ak chce žiť Zdravie, Harmóniu, ak chce mať vo svojom vnútri Pokoj a Mier. Preto treba vykonávať kontrolu. Kontrolu všetkých tých “právd”, ktoré sa tak tvária, že sú Pravdy.

Každú novú informáciu by mal človek ohodnotiť – oceniť. Vykonať jej kontrolu. Treba vykonať minimálne tri kontroly. Najskôr vlastnú, potom sa o tom niekde niečo dozvedieť, najlepšie od ľudí, ktorí s tým už majú osobnú skúsenosť, lebo osobná skúsenosť je prežitou pravdou. A potom si ešte nájsť názor našich historických predkov a zistiť, ako sa k tomu v minulosti postavili Predkovia a aký bol výsledok.

A až keď sa to v týchto troch bodoch zhoduje, až vtedy je možné začať tomu dôverovať.

ANP

žijeme vedome?

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.

možno ste nepostrehli

5 min read
6 min read
7 min read
4 min read