Slovanské Noviny

8. februára 2023

K porozumeniu Čelovekom

„USA prestanú byť superveľmocou, ktorá bude diktovať svoje podmienky na našej planéte. Rusko sa stane nádejou pre celý svet a zdrojom spravodlivosti a slobody pre celé ľudstvo“

Jean Dixonová radila nielen prezidentom a politikom, ale aj podnikateľom. Predpovedala osud jednotlivcov a taktiež budúcnosť veľmocí, ako sú USA, Rusko, Čína a India. 

Američania boli spočiatku voči predpovediam Jean Dixonovej veľmi skeptickí. Keď však oznámila, že videla blížiacu sa smrť prezidenta Kennedyho a krásnej Marilyn Monroe a potom sa jej proroctvá naplnili, Amerika stuhla od úžasu. 

Verejnosti porozprávala o blížiacich sa zemetraseniach a páde Berlínskeho múru, rozpade ZSSR a ďalších dôležitých udalostiach, ktoré svet čakajú v blízkej budúcnosti. 

Jean Dixonová sa stala sa aj dvornou veštkyňou Bieleho domu. Radila prezidentom, politikom a podnikateľom. Predpovedala nielen osud jednotlivcov, ale aj budúcnosť takých veľmocí, ako sú USA, Rusko, Čína a India. 

Od ženy v domácnosti po prezidentskú poradkyňu  

Čoskoro sa ňu začali zaujímať špeciálne služby. Najprv sa v 40. rokoch 20. storočia stala pravidelnou návštevníčkou sídla Franklina Roosevelta. Prezident Spojených štátov sa jedného dňa  spýtal na svoj vlastný osud. 

„Ako rýchlo musím veci dokončiť?“ Dixonová mu povedala pravdu „nie viac ako šesť mesiacov“

Keď sa táto predpoveď naplnila, Jean Dixonová sa stala horúcou komoditou pre vysokých amerických predstaviteľov. Ale radila aj  Churchillovi a bola osobnou veštkyňou Ronalda Reagana.

Predpovedala budúce udalosti dávno predtým, ako sa mali stať.  

Jean Dixonová napísala, že v prvej polovici 21. storočia Spojené štáty stratia svetové prvenstvo. Amerika prestane byť superveľmocou, ktorá bude diktovať svoje podmienky celému svetu.

Vnútorné problémy časom prispejú k rozpadu krajiny na samostatné štáty. Veštkyňa dokonca naznačila dôvod pádu Spojených štátov – bezohľadné zasahovanie do záležitostí iných štátov a vnucovanie jej politiky. 

Proroctvá o Rusku 

Bola si  istá, že Rusko sa stane nádejou pre celý svet. Zdrojom spravodlivosti a slobody pre celé ľudstvo. Rusko ukáže svetu nový spôsob vlády. Bude to nová životná filozofia, ktorá nemá nič spoločné s komunizmom

Prichádzajúce ničivé kataklizmy sa Ruska prakticky nedotknú. Západná Sibír tým vôbec neutrpí. Práve tam sa všetci preživší budú ponáhľať po zásahu prírodných živlov. 

Okrem záchrany obetí má Rusko v zálohe ešte jednu misiu – dať svetu novú ideológiu, nový svetový poriadok, ktorý dá ľudstvu šancu na znovuzrodenie a prosperitu. 

Už v polovici 21. storočia sa Rusko zmení na obrovskú prosperujúcu ríšu. Vďaka silnému spojenectvu s Indiou ruský ľud prekoná všetky ekonomické problémy, zatiaľ čo európske krajiny a Spojené štáty budú vegetovať v chudobe.

Spiaci prorok Edgar Caycey: Cez Rusko príde do sveta nádej

Otec holistickej medicíny, médium, jasnovidec, liečiteľ a telepat, nazývaný aj spiaci prorok Edgar Cayceybol taktiež prorokom, ktorého proroctvá sa napĺňajú do bodky. Počas svojho života predpovedal dve svetové vojny, ich začiatok i koniec, ekonomickú krízu v roku 1929 a ekonomický rast v roku 1933. Takisto predvídal porážku Nemcov pri Kurskej vyvýšenine, pád fašizmu a víťazstvo Sovietskeho zväzu vo Veľkej vlasteneckej vojne.

Edgar Cayce sa narodil 18. marca 1877 a zomrel 3. januára 1945. Nazývali ho “spiaci prorok” preto, lebo predpovede hovoril v štádiu hlbokého spánku. Po zobudení si nikdy nepamätal nič z toho, čov spánku povedal. Cayce je na Západe rovnako známy ako Vanga vo Východnej Európe. Upútal na seba pozornosť tým, že bez medicínskeho vzdelania dokázal úspešne diagnostikovať rôzne onemocnenia a vyliečiť ich.

Mesiac pred smrťou, keď Červená armáda víťazne pochodovala Európou, predvídal pád komunizmu a kolaps Sovietskeho zväzu. Takisto povedal, že Rusko sa úspešne vyrovná s post-komunistickou krízou “spriatelením sa s tou krajinou, ktorá vkladá dôveru v Boha ešte aj na svojich bankovkách”.

“Cez Rusko príde do sveta nádej. Nie vo forme toho, čo sa označuje za komunizmus alebo boľševizmus – nie! Ale cez slobodu – slobodu! Že každý človek bude žiť pre druhých. Ten princíp sa zrodil tam. To potrvá celé roky, než sa to vykryštalizuje, ale cez Rusko sa do sveta opäť vráti nádej.”

Takisto bol presvedčený, že krajiny, späté dobrými vzťahmi s Ruskom, budú na tom lepšie, postupne meniac celý svet k lepšiemu.

Je hodno si všimnúť, že legendárna prorokyňa Vanga tiež povedala, že Ruskom sa raz opäť stane veľkým impériom. Predvídal tiež nárast politickej moci Číny. Videl budúcnosť, kde sa Čína stane “kolískou kresťanstva, aplikovaného v živote ľudí”. Podľa jeho predpovedí k 3. svetovej vojne nedôjde. Ale v zálohe je niečo oveľa horšie – prírodné kataklizmy.

Cayce ešte v roku 1930 predpovedal globálne otepľovanie, hoci vtedy na zmeny podnebia nikto nemyslel. “Kde je teraz chladné alebo semi-tropické podnebie, tam bude tropickejšia klíma a bude tam rásť mach a papradie. New York, Connecticut a mnohé teritóriá východného pobrežia budú vážne narušené, ako aj teritóriá na západnom pobreží a v strednej časti Spojených štátov. Los Angeles a San Francisco budú patriť k tým, čo budú zničené. Vody Veľkých jazier stečú do Mexického zálivu.”

Klimatické a seizmické kataklizmy vraj budú triasť celou planétou a následne ju veľkou mierou zmenia. Ale Rusko bude najmenej postihnuté. Práve Rusko povedie v oživovaní civilizácie a centrom bude Západná Sibír. Ale už teraz je jasné, že Cayce sa v dátume pomýlil. Predpovedal, že k tým katastrofám dôjde ku koncu 20. storočia. Je však možné, že samotnú tendenciudefinoval správne.

Čo sa tohto týka, jeho predpovede pripomínajú Vangine. Tá v roku 1979 predpovedala, že všetko sa rozpustí ako ľad a len Rusko bude nedotknuté.

Dokument o Edgarovi Cayce v dokumentárnej televízii History channel:

Zdroj: hlavnydennik.sk / InfoVojna / YouTube

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: