Slovanské Noviny

18. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Kedysi platilo, že na to, aby človek dosiahol svoje ciele alebo získal popularitu, musel skutočne budovať alebo bojovať, namáhať si myseľ a riskovať život. Teraz žijeme úplne inú dobu.

Netreba bojovať a trhať si žily – ten správny človek bude jednoducho vyhlásený za šampióna a bude to opakované všade a to 24 hodín denne, aby si to zapamätal každý jeden človek. Teraz je to jednoduché, pretože môžte zaplatiť a kúpiť už kohokoľvek.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Špecialista na otravu mozgu sa vycvičí oveľa ľahšie ako fyzik alebo chemik. Je dôležité, aby títo ľudia dokázali splietať intrigy a pozerať sa na zvyšok ľudstva nenávistne.

Znalí ľudia hovoria: v umení „PR“, „public relations“ sa praktizujú rituály a techniky, prevzaté zo satanizmu, starovekej židovskej kabaly a iných diablov.

Tieto rituály sú veľmi populárne medzi televíznymi osobnosťami hlavne medzi Američanmi. Kedže po američanoch sa všetko opakuje tak sa to rozptýlilo do celého sveta. Nový systém manipulácie.

Cieľom „infotechnológov“ je vyniesť z pozemšťanov nový druh človeka, „virtuálneho človeka“. „Homo virtualis“ sa pozrie na biely sneh, ale povie, že všetko naokolo je čierno-čierne, pretože mu o tom hovorili v televízii. „Homo virtualis“ musí veriť nie vlastným očiam, ale elektronickej „škatuľke“.

Fragment z knihy „Battle for Heaven“ (2002), Maxim Kalašnikov

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d