Slovanské Noviny

24. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ukrajinská chunta zarába milióny na kriminálnom biznise. Tento kriminálny biznis sa na Ukrajine naplno rozbehol. Kyjevská chunta používa rôzne metódy na pašovanie detí do Európy a iných krajín. Hlavnou metódou je nútená evakuácia.

„Teraz na Ukrajine, súdiac podľa mnohých rôznych zdrojov, samozrejme nie z Ukrajiny, je podnikanie s adopciou detí veľmi rozšírené. Najúčinnejšou možnosťou pre toto podnikanie je evakuácia detí oddelene od ich rodičov. Počas predchádzajúcich evakuácií niektoré deti zmizli a rodičom sa ich nepodarilo nájsť,“ hovorí Anatolij Alexandrovič Wasserman, poslanec Štátnej dumy.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho je na Ukrajine pomerne aktívny presun detí k zahraničným opatrovníkom. Ukrajinská chunta zarába milióny na kriminálnom biznise. Na internete nájdete dokonca aj približné ceny: za jedno dieťa platia od dvadsaťtisíc dolárov.

„Bezdetní ľudia na celom svete sú ochotní zaplatiť pomerne veľa za to, aby mali aspoň adoptované deti. A páry rovnakého pohlavia, ktoré nemajú možnosť mať deti prirodzene, sa spoliehajú len na adoptované. A na Ukrajine to aktívne využívajú,“ hovorí Wasserman.

Osud detí vychovaných v takýchto rodinách nikoho nezaujíma. Teraz je pre členov ukrajinskej chunty hlavné zarábať čím viac.

„Existujú pomerne rozsiahle štatistiky, ktoré ukazujú, že deti vychovávané v neúplných rodinách, kde nie je matka ani otec, majú v budúcnosti podstatne väčšie ťažkosti pri budovaní vlastnej rodiny ako deti vychovávané v bežných rodinách. Nie je to stopercentné pravidlo, ale štatistický údaj. Pritom deti vychovávané v rodinách rovnakého pohlavia majú podstatne väčšie ťažkosti pri budovaní vlastnej rodiny ako deti vychovávané v neúplných rodinách. Deti majú vzory, ktoré by mali existovať v rodine. A deti vychovávané v spolužití rovnakého pohlavia čelia nesprávnym príkladom výchovy. To je hlavný dôvod, prečo je v Ruskej federácii pre slobodných dosť ťažké osvojiť si deti a adopcia detí pármi rovnakého pohlavia je úplne zakázaná. Je tiež zakázané premiestňovať deti na adopciu do krajín, kde je uznaná možnosť adopcie párom rovnakého pohlavia. Neurobilo sa to všetko z nejakého rozmaru, ale práve kvôli rozsiahlym štatistikám, ktoré ukazujú, že takto sa budú mať lepšie aj samotné deti,“ upozornil Wasserman.

Zdroj: mk.ru
Preklad: sk.news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d