Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

11.11.2020

Podajte trestné oznámenie na vládu pre plošné testovanie. Aj keď sa vám to možno nezdá, je to veľmi silná vec, ktorú môžete urobiť. Ak už nie pre vás samotných, tak aspoň pre vaše deti či vnúčatá. Sú to hlavne oni, ktorí budú musieť v takomto neslobodnom svete žiť. Čo príde nabudúce? Povinné očkovanie? Povinné internácie v koncentračných táboroch pre neprispôsobivých? Odoberanie detí neposlušným rodičom? Už to celé zašlo priďaleko a ak nechceme, aby to zašlo ešte ďalej, je najvyšší čas konať. Už dnes je 5 minút po dvanástej. Na neprávosti páchané na obyvateľstve sa už ďalej nemohol pozerať lekár MUDr. Andrej Janco, prezident Slovenskej lekárskej únie špecialistov. Pripravil preto v súvislosti s fašistickým de-facto povinným plošným testovaním obyvateľov Slovenskej republiky komplexné trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestných činov Nátlaku a Všeobecného ohrozenia. Na konci článku prinášame jeho vzor a postup podania.

Počas dvoch víkendov v období od 31. októbra do 8. novembra 2020 prebehli na Slovensku dve kolá celoplošného testovania na infekciu COVID-19. Mnohí odborníci z oblasti medicíny, epidemiológie či virológie sa dopredu vyjadrili, že takéto testovanie nemá zmysel a môže narobiť viac škôd ako úžitku. A mali pravdu. Napriek ich výstrahám vláda toto sporné testovanie aj tak vykonala. V sobotu 7. novembra jeden 68 ročný muž počas čakania v rade na testovanie skolaboval a zomrel. Pomôcť mu už nedokázala ani privolaná rýchla záchranná služba.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Ďalší incident sa stal v ten istý deň v Rimavskej Sobote, kde odbery vykonával opitý lekár s 1,8 promile alkoholu v krvi. Odhaliť tohto opitého lekára sa organizátorom podarilo až potom, keď sa viacerí ľudia sťažovali, že im po odbere tiekla krv z nosa. Neskoro, nakoľko škoda už bola napáchaná. Podľa autora článku, badatel.net, idú tieto prípady priamo na vrub vlády, ktorá toto plošné testovanie nariadila. Samozrejme, trestnoprávne dôsledky bude niesť aj ten opitý lekár, ale vláda a armáda ako organizátori majú na tom svoj neodňateľný podiel trestnej zodpovednosti.

A to nie je všetko. Ako poukázali mnohí medicínski experti, takéto testovanie mohlo tiež vystaviť riziku infekcie mnohých zúčastnených ľudí. Ďalším vážnym problémom plošného testovania bolo, že aj keď bolo oficiálne „dobrovoľné“, v skutočnosti sa konalo pod nátlakom a vyhrážkami. Ako všetci vieme, bez certifikátu o negatívnom výsledku testu platí pre obyvateľov zákaz vychádzania. Ľudia sú obmedzovaní nasledovnými spôsobmi:

  • nemôžu voľne nakupovať mimo najnutnejších životných potrieb
  • nemôžu chodiť von na prechádzky
  • je im odopieraná lekárska starostlivosť
  • zamestnávatelia bránia zamestnancom v práci, viacerí im hrozia výpoveďami
  • dôchodcom pošta neumožňuje prebrať si dôchodok
  • mnohé ďalšie obmedzenia

Zákon hovorí jasne:  Kto iného núti, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, zneužívajúc jeho hmotnú núdzu…potrestá sa odňatím slobody…na doživotie…ak spácha uvedený čin za krízovej situácie (§192 ods. 1 a 4 Trestného zákona).

Toto všetko si niektorí z nás, už mohli prežiť na vlastnej koži:

Apartheid podľa §424a Trestného zákona

Nátlak podľa §192 Trestného zákona

Zneužívanie právomocí verejného činiteľa podľa §326 Trestného zákona

Verejné ohrozenie podľa §284 Trestného zákona

Vzory tohto trestného oznámenia a postup čo s ním, si môžete stiahnuť tu: https://www.badatel.net/wp-content/uploads/2020/11/trestne-oznamenie.pdf

Postup pre podanie trestného oznámenia:

1. Stiahnite si vzor trestného oznámenia vo formáte, ktorý vám vyhovuje a vytlačte ho na tlačiarni.

2. Do predpripravených voľných miest rukou dopíšte vaše údaje (meno, priezvisko, adresu, dátum, miesto podania trestného oznámenia a podobne). Ak chcete, môžete to dopísať nie rukou, ale priamo v počítači, a až potom to vytlačiť na papier a dole podpísať.

3. Trestné oznámenie si pripravte dvojmo.

4. Takto to vezmite na najbližšiu prokuratúru (vo vzore je okresná, ale môže byť aj krajská alebo generálna), prípadne na najbližšie obvodné, okresné či krajské oddelenie polície a tam to podajte. Nezabudnite vo vzore prepísať miesto, kde to budete podávať. V podstate je jedno kam z týchto miest pôjdete, oni si to aj tak popresúvajú medzi sebou tam, kam to patrí.

5. Pri podaní si jeden originál trestného oznámenia nechajú a druhý vám vrátia s pečiatkou potvrdzujúcou jeho prijatie. Ak nemôžete podať trestné oznámenie osobne, akceptuje sa aj zaslanie poštou.

6. Neskôr, keď sa to začne riešiť, bude vám chodiť poštou vyrozumenie, v akom štádiu riešenia je vaše trestné oznámenie.

Zdroj: Podajte trestné oznámenie na vládu pre plošné testovanie. Tu je vzor, badatel.net, 9.11.2020 / zem a vek

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.