Slovanské Noviny

4. marca 2024

K porozumeniu Čelovekom

TOTO je Progresívne Slovensko? Nie! To je Degenerujúce Slovensko. Etalón hlúposti, neschopnosti a nemorálnosti soptí Machala

„Sodoma Gomora velebnosti!“ Slová z kultovej českej komédie Slunce, seno, erotika by sa dali voľne parafrázovať tomu, čo nám vtláčajú do mysle ako normálne liberálni politici a tí z Progresívneho Slovenska. Lenže je to práve jeden z progresívcov, Tomáš Hellebrandt, ktorý si poriadne zavaril, a s ním aj predseda jeho strany Michal Šimečka.

Hellebrandt si svoje vážne pochybenie uznal a z pozície poslanca parlamentu radšej odstúpil, Šimečka, ktorý vodu káže a víno pije, sa k takémuto kroku neodhodlal a asi ani neodhodlá.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Partička okolo Šimečku je morálne dno

Tomáš Hellebrandt pochybil v tom, že pri svojom pobyte v žilinskej nemocnici lekárov neupovedomil o jeho zdravotnej diagnóze, teda že trpí nákazlivým ochorením. Pracovníci nemocnice na to prišli neskôr a ostali v šoku a strachu. Politik sa tak mal dopustiť utajením tejto informácie vážneho ohrozenia života a zdravia iných ľudía za to na neho nemocnica podala trestné oznámenie. Hellebrandtov stranícky šéf Michal Šimečka, ktorý „hlása pravdu, kade chodí“, údajne o jeho zdravotných „problémoch“ nevedel, rovnako tak ani o tom, že sa vzdal mandátu. Ak je skutočne taký čestný, ako o sebe tvrdí, mal by nasledovať Hellebrandtov krok. Toho sa ale zrejme nikto nedočká.

Na krok členov Progresívneho Slovenska zareagoval v statuse právnik a advokát Lukáš Machala, ktorý je v súčasnosti generálnym tajomníkom služobného úradu ministerstva kultúry a v minulosti zastával funkciu generálneho tajomníka služobného úradu Ministerstva školstva SR, a tiež bol považovaný za poradcu Andreja Danka, v časoch, keď bol predsedom parlamentu. „Ak niekto je skutočným morálnym dnom v slovenskej politike, je to partička okolo Miška Šimečku,“ skonštatoval hneď v úvode statusu Lukáš Machala, ktorý zároveň sľubuje, že o tom, že nadácia jeho dedka vyciciava dlhé roky štátny rozpočet nám povie inokedy.

Za toto hlasujete a hulákate na námestiach?

„Dnes je tu iný druh spoločenskej rakoviny, ktorú šíri táto organizovaná progresívna skupinka. Pán Tomáš Hellebrandt je zrejme nositeľom vážneho ochorenia, ktoré akosi „zabudol“ spomenúť pri svojom ošetrení v žilinskej nemocnici. Týmto počinom sa mohol dopustiť trestného činu Šírenie nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby podľa § 163 (1) teda Kto úmyselne spôsobí alebo zvýši nebezpečenstvo zavlečenia alebo rozšírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov,“ vysvetľuje právnik.

„Čo je to prosím vás za „slušného“ človeka, ktorý urobí niečo také nevinným ľuďom? Je jedno či úmyselne alebo z nedbanlivosti. Za takýchto nezodpovedných a neempatických ľudí podaktorí hlasujete vo voľbách a chodíte na ich podporu hulákať na námestia? To vážne? Progresívne Slovensko?“ pýta sa záverom Lukáš Machala a dodáva: „Nie – Degenerujúce Slovensko. Etalón hlúposti, neschopnosti a NEMORÁLNOSTI.“

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d