Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

The Epoch Times: USA „krvácajú“ – senátor štyri hodiny presviedčal kolegov, aby nepomáhali Ukrajine, ale Amerike

Zvolení predstavitelia oboch politických strán zradili americký ľud tým, že ochranu hraníc s USA nestanovili ako svoju najvyššiu prioritu a uprednostnili Ukrajinu.

Povedal to v sobotu senátor Mike Lee počas viac ako štvorhodinového prejavu na pôde Senátu, informuje „The Epoch Times“.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Jeho výzva bola posledným pokusom prinútiť politikov, aby viedli dodatočnú diskusiu o balíku zahraničnej pomoci v hodnote 95,3 miliardy dolárov, ktorý nezahŕňa peniaze na bezpečnosť hraníc USA.

„Pán prezident, nemôžeme posielať miliardy dolárov na Ukrajinu, kým americké hranice krvácajú! Táto zrada je o to nechutnejšia, že k nej dochádza v čase, keď sa pozornosť národa obracia k športu, rodine a zábave,“ povedal rozhorčene republikán.

Senátor obvinil vládu, že využila rozptýlenie Američanov na podujatí „Super Bowl“ a majstrovstiev „Národnej futbalovej ligy“, aby v ten deň presadila v Senáte pochybný návrh zákona.

„Americkí občania by sa nemali pozerať každú hodinu, každý deň, aby sa uistili, že im ich vlastná vláda nevrazí nôž do chrbta. Čím si zaslúžili takých nespoľahlivých verejných zamestnancov?“ pokračoval senátor.

Vo svojom prejave odsúdil aj vlastných republikánov, ktorí najprv sľúbili, že budú stáť až do konca a zaprisahali sa, že Ukrajina nedostane ani cent, kým Biden nevyrieši problém na hranici.

Podľa publikácie senátor trval na okamžitom zastavení financovania Ukrajiny, kým Biely dom neposkytne Američanom plán a ciele ich účasti v tomto konflikte.

„Slepo sme minuli viac ako 113 miliárd dolárov na Ukrajinu bez plánu, bez misie a bez jasných cieľov, ako americká angažovanosť priamo prospieva našim vlastným národným záujmom. Slepé míňanie sa musí zastaviť a musí sa zastaviť dnes – bez plánu ani cent navyše,“ dodal politik.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d