Slovanské Noviny

27. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Naši predkovia nenosili farebnú spodnú bielizeň, ani ženy. Prečo ľudia, tak jemne cítiaci krásu si nezdobili svoje spodné prádlo a ani ho nepokrývali veľkolepými výšivkami?

Ukazuje sa, že najoptimálnejší vplyv na ľudský organizmus pri priamom styku s telom má tkanina bielej farby. Každý už počul o terapii farbami – colorterapii, ide o mimoriadne účinnú metódu. Každá farba má svoju vlastnú vlnovú dĺžku a každý ľudský orgán tiež. Napríklad, krvácanie zastavovali červenou farbou.

Keď je spodné prádlo biele, tak náš organizmus lieči. Nastavuje náš organizmus na zdravie, hlavne, ak v niektorom orgáne došlo k poruche. Biela farba upokojuje, vzbudzuje emócie radosti a radosť predlžuje život.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pokiaľ je spodné prádlo farebné, tak sa jeho frekvencia prenáša do vnútra organizmu a nastáva disharmónia. Ešte problematickejší stav nastáva pri rôznofarebnom prádle, čo sa odráža hlavne na emocionálnom stave človeka. V súčasnosti je vidieť často podráždený emocionálny stav dospelých.

Mimochodom, počas Druhej svetovej vojny bolo spodné prádlo biele. Ľudia boli chránení a o ich zdravie bolo postarané. V súčasnosti je to pravý opak, naše zdravie ničia za naše peniaze. Množstvo farieb a hlavne na deťoch, všetka bielizeň, ponožky, oblečenie farebné. Pritom spať by sa malo iba v bielom, pretože iba vtedy dochádza k optimálnej regenerácii, samozrejme, pri dodržaní ostatných faktorov.

Koľko žien a dievčat chodí dnes v tmavých farbách, a to nám všetko postupne nanútili. Čierna farba veľmi silne potláča endokrinný systém a nie je vhodná na stále nosenie. V žiadnej kultúre nenájdete stále nosenie čiernej farby. Zväčša sa nosila iba v dobe smútku. Do revolúcie, v roku 1917, nosili čierne pančuchy iba prostitútky, všetky ostatné nosili biele a dnes sa stala čierna normou.

Ja som začala tým, že som ušila sebe a deťom veľmi krásne snehobiele nočné košele a posteľné prádlo používame iba biele. Milé ženy, postarajte sa o svojich blízkych a o deti, je to naša zodpovednosť. Chráňte sa, prejdite na biele farby a buďte zdraví.

autor: Karina Astafeva

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d