Slovanské Noviny

2. decembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Ozbrojené sily Ruskej federácie môžu v rámci špeciálnej vojenskej operácie uplatniť nové strategické rozhodnutie, ktoré odreže kyjevský režim od dodávok západných zbraňových systémov.

Tvrdí to známy vojenský expert, prezident „Združenia veteránov protiteroristickej jednotky Alfa“ a člen „Ruskej akadémie bezpečnostných problémov“ Sergej Gončarov.

V rozhovore pre portál „Svobodnaja Pressa“ spomenul možnú taktiku, ktorú by mohli Ozbrojené sily RF na Ukrajine použiť a tiež vysvetlil, prečo ofenzíva generála Sergeja Surovikina ukončí dodávky zbraní kyjevskému režimu.

Gončarov nevylúčil, že ruské ozbrojené sily vypracujú v najbližších týždňoch nové strategické opatrenia, ktoré budú implementované v rámci špeciálnej vojenskej operácie. Ruské velenie tak môže prijímať jedinečné rozhodnutia zamerané na elimináciu spôsobov zásobovania Ukrajiny západnými zbraňovými systémami.

Podľa vojenského experta sa počas ofenzívy, ktorú plánuje uskutočniť generál Sergej Surovikin, sa ukrajinská armáda ocitne v beznádejnej situácii, pretože úplne stratí západnú vojenskú techniku. Ruské ozbrojené sily ukončia dodávky zbraní Ukrajine, keďže ani tie najfantastickejšie scenáre neumožnia kyjevskému režimu získať vojenskú pomoc zo Západu.

news-front

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: