Slovanské Noviny

29. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

V každej sekunde času prebiehajú v našom tele celkom určité procesy, ktorých priebeh závisí od fázy pohybu Slnka. Celý tento systém funguje s veľkou presnosťou. A na tejto činnosti Slnka a času nemôžeme nič zmeniť, pretože denný režim človeka je prísne regulovaný.

O polnoci je slnko v najnižšej polohe, takže v tomto čase by sme mali byť v stave maximálneho odpočinku. Preto je najlepší čas na spánok od 21:00 do 3:00, hoci môžete spať od 22:00 do 4:00, ako aj od 20:00 do 2:00. 

Odpočinok je najaktívnejší od 21:00 do 23:00, ak teda nezaspíte aspoň o 22:00, utrpí vaša myseľ a jej funkcie.

Možno už na sebe pozorujete nasledujúce príznaky duševnej únavy, ako napríklad: zníženú koncentráciu alebo nadmerné duševné napätie, zvýšené zlozvyky, zníženú vôľu a zvýšenú potrebu jedla, spánku a konfliktov.

-Ak človek nespí od 23:00 do 1:00, utrpí tým činnosť prány (životnej sily) cirkulujúcej v tele. Poruchy fungovania prány majú za následok poruchy nervového a svalového systému. Príznaky poklesu vitality sú slabosť, pesimizmus, letargia, znížená chuť do jedla, ťažkosť v tele, duševná a fyzická slabosť.

-Ak človek nespí od 1:00 do 3:00, potom tým trpí jeho emocionálna sila. V dôsledku toho sa objavuje nadmerná podráždenosť, agresivita, antagonizmus.

Ak činnosť človeka prebieha v silnom nervovom vypätí, potom by mal podľa Véd spať 7 hodín a vstávať o 4-5 ráno, alebo dokonca spať 8 hodín a vstať o 5-6 hod. ráno. Ale vo všetkých prípadoch ísť spať po 22:00 je zlé pre duševné aj fyzické zdravie.

Ak človek naďalej ignoruje správny denný režim, postupne začne pociťovať stav depresie a jeho rozvoj bude prebiehať nenápadne. Po 1-3 rokoch sa hromadí depresia a máme pocit, že farby života blednú a zdá sa, že všetko okolo začína byť pochmúrne. To je znak toho, že mozog neodpočíva a jeho mentálne funkcie sú vyčerpané.

SLOVANSKÝ REŽIM: RÁNO

3:00 – 4:00 “Prví kohúti”

Obyčajní ľudia spia. Vysoko duchovní ľudia vstávajú na duchovné praktiky, dochádza k poznaniu tajomstiev Vesmíru. Čas čistý od vplyvov, priamy prúd od Boha ROD, skryté hodiny sveta.

4:00 – 5:00 “Druhí kohúti”

Ranná sprcha, duchovné praktiky, meditácie, modlitby. Vzostup sľubuje veselosť, vodcovské kvality, prekonanie všetkých ťažkostí a úspech.

5:00 – 6:00 „Tretí kohúti“

Duchovné praktiky. Meditácie, čítanie duchovnej literatúry. Pravidelný vzostup o 5-6 ráno vám umožní vyhnúť sa veľkým problémom v živote.

O tých, ktorí vstávajú od 6:00 do 7:00, hovoria: “jeho vlak odišiel.”

Tí, ktorí vstávajú od 6 do 7 ráno, strácajú možnosť byť veselí, majú často zníženú frekvenciu energie a bývajú všade neskoro.

Vstávanie od 7:00 do 8:00 ráno

 Ak človek vstáva od 7:00 do 8:00 ráno, potom má zaručený nižší duševný a fyzický tonus. Preto stráca čas.

Ľudia, ktorí vstávajú od 8:00 do 9:00, sú náchylní na chronické ochorenia, majú nízky alebo veľmi vysoký tonus, nevoľnosť, závislosť na káve, duševnú slabosť, depresiu, nedostatok viery v seba, pretože pochádza zo sily Slnka v prvých hodinách úsvitu.

Predispozície k nehodám má človek, ktorý vstáva od 9:00 do 10:00. Védy hovoria, že takíto ľudia často zomierajú predčasne.

Ten, kto vstáva o 11:00 a neskôr, nemá možnosť uniknúť spod vplyvu módy nevedomosti. Takíto ľudia sú veľmi sebeckí a neschopní vnímať pravdu. Najneskorší termín vstávania je o 9:00.

(Podľa prednášok O.G. Torsunova.)

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: