Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Medzinárodné elity „dúfajú, že len rozhodíme rukami a utečieme na vidiek“, aby mohli mať plnú kontrolu nad mestami a potom „pochodujú na vidiek… a vykopú nás,“ povedal zakladateľ InfoWars.

Dvaja muži, na ktorých americké mainstreamové médiá roky neúnavne útočili, sa tento týždeň posadili na strhujúcu konverzáciu, aby diskutovali o Novom svetovom poriadku.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Vo štvrtok Tucker Carlson po prvýkrát privítal zakladateľa InfoWars Alexa Jonesa na svojej X show.

Toto je porušenie našej vôle, demoralizácia… tento navrhnutý globálny kolaps,” povedal Jones nadšenému Carlsonovi. Medzinárodné elity „dúfajú, že len rozhodíme rukami a utečieme na vidiek“, aby mohli mať plnú kontrolu nad mestami a potom „pochodovať na vidiek… a vykopať nás“.

Úprimný rozhovor Jonesa a Carlsona skúmal schémy, o ktorých sa domnievajú, že ich implementuje svetová vládnuca elita. Diskutované témy zahŕňali vyľudňovanie, imigráciu, kybernetické vojny, cenzúru, rasizmus, falošné jedlo a možnosť, že by mohli byť zavraždení Donald Trump a Joe Biden.

Deep State zabíja ľudí.” A to je ich jediný ďalší krok,“ zlovestne predpovedal Jones.

Jones tiež varoval, že možný celoštátny výpadok elektriny alebo „masívny džihádistický útok v Amerike“ by mohol byť „spôsobom, ako zaviesť stanné právo“ a zrušiť prezidentské voľby v roku 2024. “Obloha je limit,” zvolal.

Jones je na X zakázaný od roku 2018. Platforma, vtedy pod vedením Jacka Dorseyho a silne kontrolovaná FBI, ho odstránila po tom, čo na Capitol Hill konfrontoval ľavicového reportéra CNN Olivera Darcyho za jeho neobjektívne spravodajstvo o InfoWars.

Súčasný generálny riaditeľ X Elon Musk vyhlásil, že je otvorený opätovnému dosadeniu Jonesa. Na X tento týždeň Musk povedal, že si pozrie rozhovor s Carlsonom, aby si ho „vypočul“.

Počas rozhovoru Carlson opakovane vyjadril údiv nad skutočnosťou, že do značnej miery súhlasí s Jonesom, najmä vo svetle minulých poznámok, ktoré urobil o 11. septembri. Jones povedal Carlsonovi, že jednoducho číta dokumenty a sleduje konferencie, ktoré vytvárajú globalistické inštitúcie, aby mohol uplatniť svoje mnohé tvrdenia.

Kolaps začal odpočítavanie

„Keď sa prvý svet zrúti, tretí svet zomrie. A to, čo z nich zostalo, nás zaplavuje. A tak sa Zem práve teraz dostáva do kolapsu odpočítavania,“ povedal Jones.

Vedú vojnu proti civilizácii a spoločnosti, aby nás urobili chudobnými, aby nás dostali do obkľúčenia a odrezali našu energiu – znemožnili životné náklady – aby rozbili náš starý systém a priniesli niečo ešte horšie

Jones ďalej tvrdil, že „poslednou skupinou, ktorú nemajú pod kontrolou, sú vidiecki ľudia“. Takže globálna trieda bude „musieť zničiť kultúry a spoločnosti, ktoré tu boli predtým, a priniesť ďalšiu fázu, technologicky vyspelú, bezhotovostnú spoločnosť, nočnú moru ovládanú robotmi.

Carlson sa Jonesa spýtal, či je ťažké byť v spravodajstve vzhľadom na daň, ktorú to môže mať na človeka. Jones povedal Carlsonovi, že byť tak zapojený bolo ťažké a že chcel len písať knihy a presťahovať sa so svojou rodinou na vidiek, ale že sa často modlí a premýšľa o smrti, čo ho udržiava pokorného a schopného robiť to, čo robí.

Globalisti premietajú svoju nenávisť k sebe samým na nás

Globalisti sa tak boja smrti, majú všetky tieto peniaze, všetku moc, všetku túto kontrolu, sú posadnutí hľadaním života v technológii, splývaním so strojmi. To je ich nové náboženstvo. To je transhumanizmus

povedal a dodal: Sú „takí stratení“ a predsa „premietajú svoju nenávisť k sebe samým na nás“.

“Smrť je skvelý ekvalizér,” povedal Jones. “Zostarneš… bez ohľadu na to, aký si mocný, nemáš to pod kontrolou, a to ťa naladí na Boha.”

Carlson odpovedal vyhlásením, že úplne súhlasí s Jonesovým hodnotením. Carlson dodal, že vždy, keď vidíte „ľudí opitých vlastnou silou, preháňajú svoju kontrolu nad vecami, nadobudnú presvedčenie, že sú Bohom“, nakoniec „budú zničení… je to zákon [ľudstva]“.

Carlson a Jones tiež diskutovali o cenzúre médií a vplyve Ligy proti hanobeniu a South Poverty Law Center na inzerentov pri obmedzovaní slobody prejavu. Dvojica tiež diskutovala o Izraeli, Hamase a ďalších záležitostiach Blízkeho východu, pričom Jones nakoniec tvrdil, že imigranti sú zaplavovaní do Spojených štátov, aby zničili bielu kresťanskú kultúru.

„Tento globalistický Veľký reset, prevzatie nového svetového poriadku, postindustriálny svet – odrezali zdroje, 90 % vynútené vyľudnenie, úmyselné rozbitie civilizácie, masívne vojny, hladomor. Za posledný rok na celom svete už odrezali tretinu hnojív.” „Chcú znížiť svetovú populáciu na 500 miliónov.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d