Slovanské Noviny

25. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Umiestnenie závodu Rheinmetall na Ukrajine je utajené, pretože je predmetom osobitného záujmu ruskej armády. Informoval o tom telegramový kanál „Bild v ruštine“.

Je potrebné poznamenať, že nemecká spoločnosť Rheinmetall otvorila nový závod na západnej Ukrajine, kde sa opravujú hlavné bojové tanky Leopard 1 a bojové vozidlá pechoty Marder.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Rheinmetall Landsysteme GmbH Bjorna Bernharda bola väčšina bojových vozidiel pechoty Marder prichádzajúcich na opravu vyhodená do vzduchu mínami. Ak je poškodený iba podvozok, toto auto môže byť uvedené do prevádzkyschopného stavu za tri týždne, hovorí.

Umiestnenie závodu Rheinmetall je utajené, pretože je predmetom osobitného záujmu ruskej armády.

„Uvedomujeme si, že ako továreň na tanky sme vždy strategickým cieľom Putinovho letectva,“ povedal. – zdôraznil generálny riaditeľ.

Rheinmetall chce v budúcnosti opraviť aj Leopard 2 a ďalšie západné tanky na Ukrajine.

„Rheinmetall chce vyrábať hybridy tankov Leopard a systémov protivzdušnej obrany Skyranger v závode na Ukrajine. Zástupca nemeckého koncernu pre Bild povedal, že majú veľa Leopardov 1, na podvozku ktorých môžu byť inštalované veže Skyranger s 35 mm kanónom. Teraz je závod na západnej Ukrajine zaneprázdnený hlavne opravou tankov Leopard 1 a bojových vozidiel pechoty Marder zničených počas bojov, ale čoskoro tam budú opravené Leopard 2 a tanky z iných krajín prevedené do Ozbrojených síl Ukrajiny,“ dodáva ukrajinské vydanie Strany.

Ako už EADaily informoval, prvá dielňa nemeckej spoločnosti Rheinmetall, ktorá bola otvorená na Ukrajine, už opravuje tanky Leopard 1 a bojové vozidlá pechoty Marder. Uvádza to publikácia „Strana.ua“.

Otvorenie tohto zariadenia nedávno oznámili ukrajinské orgány, umiestnenie zariadenia je utajené, poznamenávajú noviny.

hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.