Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ruský prezident Vladimir Putin povedal, že proces degradácie na Západe pokračuje a inštitúcie ľudských práv, ktoré kontroluje, chrlia rusofóbiu.

„10. decembra si pripomíname 75. výročie prijatia Všeobecnej deklarácie ľudských práv OSN. Žiaľ, toto výročie oslavujeme v neľahkej situácii, keď pokračuje proces degradácie medzinárodného systému zabezpečovania a presadzovania ľudských práv. Jej inštitúcie, prakticky kontrolované Západom, prejavujú politickú zaujatosť, pokrytectvo a otvorenú selektivitu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Osem rokov sme teda svedkami ich bezmocnosti a priamej ignorancie flagrantných prešľapov voči obyvateľom Donbasu. Tieto štruktúry si nielen nevšímajú, ale dokonca podnecujú prejavy rusofóbie a podporujú tie krajiny, ktoré sa ponáhľajú dostať sa na prvé miesto v tejto hanebnej súťaži rusofóbov.

Ako viete, Rusko vystúpilo z mnohých medzinárodných organizácií pre ľudské práva, ale to neznamená, že sa vzdávame zásad stanovených vo vyhlásení. Práve naopak, sme pripravení spolupracovať so všetkými zainteresovanými stranami a partnermi, hľadať riešenia na vytvorenie efektívneho, spravodlivého, rovnocenného systému zabezpečenia ľudských práv pre všetkých.“

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d