Slovanské Noviny

24. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Predtým ženy dávali svojim každodenným záležitostiam zvláštny posvätný význam. Varenie, vyšívanie
uterákov, žehlenie košieľ – všetko sa stalo magickým rituálom. Možno preto boli rodiny harmonickejšie a
silnejšie a ľudia zdravší a šťastnejší?

Ako môžeme dnes využiť hlboké znalosti našich prababičiek a použiť ich na zlepšenie nášho života?

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pri česaní to robte vedome, predstavujte si, ako hrebeň, ktorý vám kĺže po vlasoch, odstraňuje všetku negatívnu energiu a informácie, ktoré sa počas dňa nahromadili. A obnoví sa ženská energia, o ktorej je známe, že ju absorbujú naše vlasy. Žena s dlhými vlasmi má veľmi silnú energiu a dokáže svojmu milovanému mužovi vytvoriť ochranný kruh. Manžel dostáva od manželky ochranu, keď ju češe. Slovania mali takúto tradíciu.

Pri kúpeli, kozmetických procedúrach, zdobení sa či nanášaní mejkapu si predstavujte, že sa spájate s energiami Ženských bohýň krásy, že rezonujete s vibráciami ženskej planéty Venuše, ktorá vám dáva mladosť, krásu, pôvab a zdravie.

Je možné vytvoriť elixír lásky alebo liečivý nápoj tak, že manželovi, chorému členovi RODiny,
komukoľvek srdcu blízkemu pripravíte akýkoľvek nápoj, ktorý miluje. Vezmete ho do rúk a predstavujte si v obraze, ako z vašich dlaní vychádza zelená, smaragdová energia života a vyživuje ho. A ticho nad ním šepkajte milé, žehnajúce slová, uzdravujúce modlitby , ktoré VYCHÁDZAJÚ Z VÁŠHO SRDCA. Takýto elixír sa stane nektárom a bude schopný vyživovať a liečiť nielen telo, ale aj dušu.

K procesu varenia by sa malo pristupovať ako k meditácii, to znamená vedome a pomaly. Ak žena varí narýchlo, nadáva, alebo dokonca túto zodpovednosť zanedbáva, potom s ňou manžel nebude chcieť dlhodobý vzťah. Ak do tohto procesu vloží celú svoju dušu, bude variť pomaly a jej jedlá budú vždy rozmanité, potom bude rodinný život dlhý a zaujímavý. Pri miesení cesta môžete meditovať o jednote, radosti vzťahov medzi členmi rodiny. Kuchár,ktorý varí srdcom v radosti,hravosti vytvára uzdravujúcu, neopakovateľnú, božskú chuť.

Keď budete prať oblečenie alebo žehliť košele svojho manžela, cítiť jeho odvahu a silu, dať jeho šatám silu vyhrať, vidieť, ako sa jeho záležitosti zlepšujú, ako k nemu prichádza úspech, prosperita a šťastie. A potom sa v ňom skutočne stane schopným dosiahnuť akékoľvek výšky.

Pri upratovaní priestoru doma si v duchu predstavte, ako ho opúšťa všetko temné, všetky nezhody a
negativita je eliminovaná. A dom je naplnený svetlom vašej lásky, radosti a mágie. Je prospešné čistiť dom plameňom sviečky, otvárať okná pre voľný pohyb vzduchu, páliť kadidlo, robiť mokré čistenie a pestovať kvety. Po uprataní priestoru, domu si vo vďacnej tichosti sadnite so šalkou chutnej kávy, čaju a prostredníctvom svojho harmonického obrazu si cez svoje krásne detaily vybavte ako sa vo Vašom domove cíti každý, kto v ňom je vrátane hostí.
Aký čarovný domov vytvoríte,aby sa stal požehnaním a pokojným prístavom?

Keď sa dotýkate svojho milovaného alebo dieťaťa, predstavte si, ako cez vaše dlane preteká prúd
požehnanej energie, ktorá je schopná liečiť duchovné rany, upokojovať a napĺňať duše božskou láskou a radosťou. Takéto dotyky robia zázraky. Akú uzdravujúcu, čarovnú, silnú, život dávajúcu energiu môže svojim dotykom vytvoriť kaderníčka, kozmetička, masérka, pekár, cukrárka, lekár, záchranár, …. ? Akou oázou zdravia, pokoja, lásky je náruč matky, otca pre svoje milované dieťa?

Vložte lásku a požehnanie do všetkého, čo robíte. Zaobchádzajte so všetkými záležitosťami ako s
rituálom a dávajte tomu výnimočný, posvätný význam. Práve v takýchto navonok nepostrehnuteľných
činoch ženy,muža sa odhaľuje ich skutočná, magická sila. A šťastie k nim prichádza v podobe duchovnej
harmónie, úspešného milujúceho vzťahu, manželstva, zdravých šikovných detí, priateľskej a silnej
RODiny.

Želáme Vám,aby ste aj cez maličkosti, všedné činnosti do svojich životov, RODín vkladali pečate plné
zdravia, harmónie, lásky.

ZDROJ: green-duck.ru

Upravila, doplnila: Viera Gajdošová 

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d