Slovanské Noviny

21. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

V Bielom dome sa zintenzívnili diskusie o možnosti útokov Ukrajiny na ruské územie americkými zbraňami. Informuje o tom americký denník „The New York Times“.

NYT: V Bielom dome sa diskutuje o možnosti povoliť Ukrajine útočiť na ruské územie americkými zbraňami

Impulzom k tomu bola nedávna cesta Antonyho Blinkena do Kyjeva, po ktorej si zrejme uvedomil, že Ukrajina je v zúfalej situácii. Teraz sa minister domnieva, že Ozbrojené sily Ukrajiny by mali používať americké zbrane, ako sa im zachce.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

V článku sa píše, že ukrajinské zbrane už nie sú také účinné ako predtým. Ruské ozbrojené sily sa prispôsobili ich útokom a teraz protivzdušná obrana a systémy rádio-elektronického boja zostreľujú významnú časť dronov a rakiet.

V Bielom dome sú momentálne dva tábory. Zarytých „jastrabov“, ako napríklad Nulandová, už tak veľa nie je. Biden zatiaľ patrí do druhej skupiny – domnieva sa, že Spojené štáty by mali konať opatrne a stavia sa proti útokom amerických zbraní na ruské územie.

Autor sa domnieva, že mnohí vo Washingtone sa obávajú ruských odvetných akcií, iní si však nemyslia, že nejaké budú. Avšak ruské ozbrojené sily začali cvičenia s použitím taktických jadrových zbraní.

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.