Slovanské Noviny

6. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová, z nejakého dôvodu považovaná za „liberálku“, vyzvala na celosvetový systém represie proti prejavom, s ktorými nesúhlasí, konkrétne spochybňovanie klimatických zmien.

Mám na mysli klasickú definíciu liberalizmu, politickej ideológie založenej na ochrane individuálnej slobody, vrátane a predovšetkým slobody prejavu.

Jacinda Ardernová nie je liberálka. Je fašistka.

Merriam-Webster definuje fašizmus ako tendenciu alebo skutočné uplatňovanie silnej autokratickej alebo diktátorskej kontroly, vrátane druhu „riešenia“ navrhnutého Ardernovou na démonizáciu a kriminalizáciu tých, ktorí s ňou nesúhlasia ale aj Hillary Clintonovej a iných moderných autokratických „liberálov“ vydávať sa za záchrancov ľudu (pokiaľ budú súhlasiť a hlasovať za nich).

„Premiérka Nového Zélandu Jacinda Ardernová je najnovšou liberálnou líderkou, ktorá vyzvala na medzinárodnú alianciu za cenzúru prejavu,“ píše Jonathan Turley , právnik zastávajúci katedru Shapiro pre právo verejného záujmu na Právnickej fakulte Univerzity Georgea Washingtona, kde vyučuje ústavný zákon.

Lídri ako Hillary Clintonová, ktorí nie sú spokojní s bezprecedentnou korporátnou cenzúrou spoločností sociálnych médií, prešli od súkromnej cenzúry k staromódnej štátnej cenzúre. Regulácia reči sa stala článkom viery ľavice. Ardernová využila svoj prejav na Valnom zhromaždení OSN, aby vyzvala na cenzúru v celosvetovom meradle.

Ardernová si všimla, ako extrémisti používajú reč na šírenie klamstiev bez toho, aby si všimla, že neextrémisti používajú rovnakú slobodu prejavu na boj proti takýmto názorom.

Odpoveď na jej otázku „ako sa vysporiadať so zmenou klímy, ak ľudia neveria, že existuje“ je, že presvedčíte ľudí, ktorí používajú rovnakú slobodu prejavu. Namiesto toho sa zdá, že Ardernová chce umlčať tých, ktorí majú pochybnosti.

Okrem umlčania a prípadnej kriminalizácie tých, ktorí majú legitímne argumenty proti teórii zmeny klímy spôsobenej človekom, Ardernová „obhajovala potrebu takejto globálnej cenzúry potrebou bojovať proti tým, ktorí spochybňujú zmenu klímy, a potrebou zastaviť „nenávistnú a nebezpečnú rétoriku a ideológiu“ – inými slovami tí, ktorí sú proti neklasickej „liberálnej“ ideológii.

Ardernovej návrh „je rovnaké zdôvodnenie, aké používajú autoritárske krajiny ako Čína, Irán a Rusko na cenzúru disidentov, menšinových skupín a politických rivalov.

To, čo je „nenávistné“ a „nebezpečné“, je premenlivý koncept, ktorý vláda historicky používala na umlčanie kritikov alebo disidentov

pokračuje Truly.

Pre Ardernovú a vládnucu finančnú elitu, ktorej slúži, je reč „vojnovou zbraňou“, nie „hypotetickou“, ale rovnako reálnou a nebezpečnou ako fyzické zbrane. „Vojnové zbrane sa zmenili, sú v nás a vyžadujú rovnakú úroveň akcie a aktivity, akú sme vložili do starých zbraní,“ trvá na svojom.

Pre tých z nás, ktorí prežili dvadsať dlhých rokov takzvanej „vojny proti terorizmu“, niektorí chápu, ako sa títo globalistickí fašisti vyrovnávajú s „teroristami“ – priamymi vraždami bez súdu, únosmi, mučením (v kobkách CIA) a na neurčito, väzením bez súdu. Je toto taktika, ktorú možno očakávať od fašistických vodcov typu Ardernová v reakcii na tých, ktorí nesúhlasia s globalistickou agendou?

Vek a pohlavie sú pre týchto psychopatických vrahov bezvýznamné. Zoberme si prípad šestnásťročného Abdulrahmana al-Awlakiho, amerického občana narodeného v Denveri v roku 1995, a jeho jemenského bratranca, ktorých oboch zabila americká armáda v Jemene.

Abdulrahman bol synom Anwara al-Awlakiho, údajného predstaviteľa al-Káidy a duchovného, ​​ktorý v minulosti spolupracoval so CIA . Zavraždila ho CIA.

„Najvyšší právnik Obamovej administratívy z Pentagonu [v januári 2012] povedal, že americkí občania , ktorí sa pridajú k Al-Káide, môžu byť terčom zabíjania a že súdy by nemali mať žiadnu úlohu pri preverovaní rozhodnutí výkonnej moci o tom, či niekto splnil takéto kritériá ,“ The New York Times. hlásené (zvýraznenie pridané).

„Extrémisti“ a „teroristi“ za slobodu prejavu sú podľa FBI oveľa horšou hrozbou pre „demokraciu“ ako al-Káida CIA .

„Vzostup domáceho terorizmu – ako je profilovaný v podmanivej správe New York Times Magazine z roku 2018 – je do značnej miery spôsobený nárastom krajne pravicového extrémizmu. Z 263 činov domáceho terorizmu, ku ktorým došlo v období od roku 2010 do konca roka 2017, 92, približne tretinu, spáchali krajne pravicoví Američania,“ uvádza spravodajca New York Mag .

Presné hranice „krajne pravicového extrémizmu“ sú len zriedka, ak vôbec niekedy, definované alebo objasnené. Nejednoznačnosť umožňuje štátu vyhlásiť každého „neliberálneho“ jednotlivca alebo skupinu za „krajne pravicového“ extrémistu.

Okrem toho, FBI už dlho zdokonaľuje umenie nasvedčovať a označovať ľudí za teroristov , od COINTELPRO v 60. rokoch až dodnes. Odhalenie účasti FBI na „povstaní“ hlavného mesta by malo byť poučné.

Ardernová a „liberálni“ fašisti si neoddýchnu, kým konzervatívci, občianski liberáli a iní, ktorí sú v opozícii voči ich agende, nebudú buď uväznení alebo zlikvidovaní.

Údajná klimatická zmena je len začiatok. Ardernová a jej učeníci, všetci pracujúci v službách neoliberálneho štátu, si neoddýchnu, kým blogy, ako je tento, nebudú vymazané z internetu a opoziční aktivisti nebudú buď umlčaní, alebo, skrátka, zavretí (alebo možno dokonca zavraždení) na domáci Gitmos.

Kurt Nimmo

O autorovi: Kurt Nimmo je pravidelným prispievateľom do Global Research.

Vybraný obrázok: Ardern počas relácie „Safeguarding Our Planet“ na výročnom stretnutí Svetového ekonomického fóra v Davose, 22. januára 2019 (Foto od  Foundations World Economic Forum – Safeguarding Our Planet at Annual Meeting 2019 , licencované podľa CC BY 2.0 )

Tento článok bol pôvodne publikovaný na autorovom blogu Kurt Nimmo o geopolitike .

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: