Slovanské Noviny

30. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Český hokejista Jan Kouba zomrel náhle vo veku 30 rokov. Nemecký hokejový klub Fischtown Pinguins zverejnil správu o náhlej smrti svojho niekdajšieho hráča na sociálnej sieti. Príčinou jeho smrti bol podľa pitvy infarkt. Ide už o tretie tragické úmrtie známeho športovca za posledný týždeň.

Každý, kto pozorne sleduje mediálne správy z posledných mesiacov, si určite už všimol veľmi nápadnú „zákonitosť:

Stále viac špičkových športovcov „náhle a nečakane skolabuje“ pri vykonávaní svojho športu a potom musia bojovať s vážnymi zdravotnými následkami a neraz sa to dokonca končí ich prekvapujúcou smrťou.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Pričom mainstream potom vždy len lapidárne skonštatuje, že príčina smrti v takýchto prípadoch je „zatiaľ“ neznáma.
 
Zároveň sa množia správy o deťoch trpiacich myokarditídou, celkovými srdcovými problémami a dokonca aj krvácaním do mozgu a mozgovými príhodami (!). Alternatívni experti majú jednoznačné podozrenie, že tu ide o následky očkovania proti koronavírusu.
 
V súvislosti so smrťou hokejistu Koubu si možno pripomenúť aj majstrovstvá Európy predvlani, keď dánsky futbalista Christian Eriksen skolaboval na ihrisku na „slabosť“ srdca a museli ho previezť vo veľmi kritickom stave do nemocnice, kde dlho nebolo jasné, či vôbec prežije.
 
Nemecký hokejový klub Fischtown Pinguins vyjadril veľký smútok nad náhlou smrťou svojho bývalého hráča Jana Koubu.
 
„Sme veľmi šokovaní a zarmútení touto hroznou a neočakávanou správou,“ oznámilo v médiách vedenie klubu Pinguins.

Podobne sa v médiách vyjadrili aj ďalšie nemecké kluby, v ktorých Kouba účinkoval.

V nemeckých športových kluboch bol vyvíjaný veľký tlak na hráčov, aby sa dali zaočkovať proti korone, kto to odmietol, tak mu bol život veľmi znepríjemňovaný.

Dobre známy je napríklad prípad nemeckého fotbalového reprezentanta, hráča Bayern München, Kimmicha, ktorý dlho odmietal očkovanie a predovšetkým prosystémové médiá mu preto robili zo života peklo.

Nemecko-český hokejista Jan Kouba, rodák z Frýdlantu začal svoju kariéru v tíme Bílí Tygři Liberec.

Útočník prišiel do Bremerhavenu vo veku 19 rokov na sezónu 2012/13. V nasledujúcej sezóne získal s Pinguins majstrovský titul v lige DEL2. Potom hral za Lindau, Bayreuth, Memmingen a naposledy v sezóne 20/21 vo Schweinfurte.

A teraz je tento veľmi sympatický mladý muž mŕtvy – zomrel 4. novembra a všetky médiá píšu len to, že jeho smrť prišla úplne prekvapujúco, ale čo bolo jej príčinou neuvádzajú. Pre mnohých je ale veľmi pravdepodobné, že to bola vakcína proti korone.

V t-online stálo o príčine jeho smrti len toto: „Über die Todesursache ist der Öffentlichkeit nichts bekannt.“ (O príčine smrti nie je verejnosti nič známe).

Uplynulú nedeľu zomrel český reprezentačný brankár, olympijský víťaz z Nagana a trojnásobný majster sveta Roman Čechmánek. „Závery z uskutočnenej pitvy ukazujú na to, čo už kriminalisti predbežne konštatovali na mieste. Bola vylúčená samovražda a na úmrtí 52-ročného muž sa s istotou nepodieľala žiadna ďalšia osoba,“ konštatovala pre ČTK policajná hovorkyňa Monika Kozumplíková a potvrdila, že príčinou úmrtia legendárneho gólmana bol infarkt.

V naštartovanom aute pred známym obchodným reťazcom v Prostějove bez známok života našli aj osemnásťročného hokejistu Alexandra Koutného.

Popredné svetové médiá začali zámerne zahmlievať takú dôležitú tému, akou sú dôsledky očkovania proti COVID-19, ktoré sa vo svete aktívne uskutočňovalo od konca roka 2020 do začiatku roka 2022. Počet negatívnych dôsledkov takzvaného očkovania proti covidu výrazne prevyšuje počet negatívnych prípadov zo všetkých ostatných očkovaní, ktoré sa uskutočnili od roku 1990 do súčasnosti. Viac v článku „Očkovanie proti Covid – nová zbraň hromadného ničenia, ktorá zabíja každý deň“ od Valentina Jurijeviča Katasonova – profesora na Moskovskom inštitúte medzinárodných vzťahov MGIMO.

Dňa 5. júla 2023 bola zverejnená štúdia Dr. Petera McCulloughu a ďalších dvoch lekárov týkajúcich sa pitevných prieskumov, ktoré zistili, že 62-74% úmrtí po covid vakcíne bolo spôsobených samotnou vakcínou. 

Neurologička MUDr. Jaroslava Chlupová hovorila o podozreniach na nežiadúce účinky mRNA vakcín, skutočnej realite nárastu ochorení spojených s aplikáciou tzv. anticodidových injekcií a životných osudoch ľudí postihnutých negatívnymi následkami očkovania. 

Americkí onkológovia sú zdesení z pacientov, ktorým bola po očkovaní proti Covidu diagnostikovaná „turbo rakovina“. 

Popredný český výskumník rekombinantných vakcín Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc. vo svojom najnovšom rozhovore varoval pred tým, že plazmidy vo vakcínach môžu kontaminovať našu DNA. Očkovanie proti Covid-19 zároveň prirovnal k eutanázii.

Európska lieková agentúra (EMA), ako aj iné regulačné orgány po celom svete už v roku 2021 potvrdili možnú spojitosť mRNA vakcíny so myokarditídou – zápalom srdcového svalu. EMA vtedy rozhodla, že zápal srdca sa bude uvádzať aj ako možný vedľajší účinok na príbalovom letáku k vakcínam Comirnaty od Pfize/BioNTechu and Spikevaxu od Moderny. Prejavuje sa bolesťou v hrudi, dýchavičnosťou, pocitom rýchleho tlkotu, trepotania alebo búšiaceho srdca.

K srdcovému infarktu dochádza, keď sa prietok krvi, ktorá privádza kyslík do srdcového svalu, výrazne zníži alebo úplne preruší, čo samozrejme môže byť smrteľné. Bolesť na hrudníku je najčastejším príznakom srdcového infarktu, medzi príznaky však môže patriť aj tlak alebo zvieranie v hrudníku. Tieto príznaky môžete vnímať aj v ramenách, rukách, krku, čeľusti, bruchu alebo chrbte.

Bolesť môže vyžarovať do ľavej hornej končatiny a šíriť sa po jej vonkajšej (lakťovej) strane až k malíčku a prstenníku. Niekedy bolesť vyžaruje do brady a zubov, inokedy do chrbta pod lopatky, môže sa tiež prejaviť zvracaním, kedy imituje akútnu brušnú príhodu, býva to zvyčajne pri tzv. diafragmálnom (spodnom) infarkte myokardu.

Vedci v izraelskej štúdii z roku 2021 potvrdili, že zápal srdcového svalu súvisí s vakcináciou. „Mechanizmus myokarditídy vyvolanej vakcínou nie je známy, ale môže súvisieť s aktívnou zložkou vakcíny, sekvenciou mRNA, ktorá kóduje vrcholový proteín koronavírusu ťažkého akútneho respiračného syndrómu (SARS-CoV-2), alebo imunitnú odpoveď, ktorá nasleduje po očkovaní,“ píšu autori štúdie.

Potvrdenie kauzality medzi „vakcínou“ a vznikom myokarditídy a perikarditídy vyplýva zo štúdie vykonanej na 23 miliónoch obyvateľov severských krajín.

Rešpektovaný lekár a vynálezca D. Richard Fleming zverejnil v októbri 2021 32-minútovú podrobnú prezentáciu dokumentujúcu jeho šokujúce zistenia. Koncom roka 2020, ešte predtým, ako bola dávka Pfizer uvedená na trh, špičkoví vedci a odborníci z celého sveta varovali, že injekcie Pfizer a Moderna predstavujú extrémne riziko vzniku krvných zrazenín, myokarditídy a iných kardiovaskulárnych problémov.

Zdroj: roman-bednar.com / InfoVojna

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: