Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Vedeli ste, že existuje oficiálna agenda, ktorú silne propaguje Svetové ekonomické fórum s cieľom nahradiť ľudskú rasu robotmi, kyborgmi a umelou inteligenciou (AI)?

Ich plánom je ukončiť éru ľudstva a nastoliť novú éru „neoľudskosti,“ v ktorej sú ľudia zmesou človeka a stroja a naše myšlienky a emócie bude monitorovať AI.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Stop World Control, ktorí sa nás pýtajú:Je to svet, ktorý chcete pre seba a svoje deti? práve zverejnili krátky film KONIEC ĽUDSTVA (The end od Humanity) so zámerom, aby poslúžil ako varovanie ľudstvu, aby zabránil tomuto hanebnému plánu a zachránil ľudskú rasu pred vyhubením a pred touto extrémnou formou otroctva.

Koniec ľudstva, aby „zachránili planétu“

Mnohí z nás videli populárne sci-fi filmy o robotoch, ktorí ovládli svet a vyhladili ľudstvo. Len málo však vieme, že práve toto pripravujú svetoví lídri. Je to to, čo podporujú, rozvíjajú, financujú a volajú po celom svete.

Globalisti dokonca tvrdia, že je to jediný spôsob, ako zachrániť Zem pred úplným kolapsom. Bez opustenia éry ľudstva a vstupu do éry NEO-ĽUDSTVA je svet odsúdený na zánik, hovoria. Jedným z ich argumentov je, že ľudia sú príčinou klimatických zmien, a preto ich treba nahradiť umelými alternatívami na „záchranu planéty“.

Táto celosvetová reformácia sa nazýva „Štvrtá priemyselná revolúcia“ a jej cieľom je úplne digitalizovať každý aspekt života na Zemi.

Film „KONIEC ĽUDSTVA“ ( pozri tu: expose-news) odhaľuje túto globálnu agendu, ktorá je silne propagovaná s masívnou podporou najmocnejších organizácií na svete.

Toto nie je len film. Toto je realita

Klaus Schwab, zakladateľ a predseda Svetového ekonomického fóra, uviedol počas nedávneho summitu svetovej vlády v Dubaji:

Budúcnosť je už tu. Prichádza ako tsunami! Táto štvrtá priemyselná revolúcia nielenže zmení všetko, čo robíme, ale bude mať vplyv aj na to, kým sme

Prebiehajú veľké pokroky s cieľom transplantovať ľudskú osobnosť do robotických nosičov, aby človek získal umelú nesmrteľnosť. Toto je konečný sen elít: stať sa nesmrteľnými.

Roboty už vo viacerých oblastiach sveta nahrádzajú zdravotné sestry, sociálnych pracovníkov, psychologických asistentov, lekárov, pokladníkov, kuchárov, strážcov zákona atď. Prvé počítačové čipy sa už implantujú do ľudí. Miešanie človeka so strojom je realitou, zatiaľ čo umelá inteligencia berie svet útokom a odstraňuje milióny ľudských pracovných miest, ako hovoríme.

Hrôzostrašné je, že práve tie citlivé zamestnania, kde ľudia potrebujú ľudský dotyk, skutočné porozumenie a emocionálnu podporu, sú nahradené robotmi. Viete si predstaviť, že by sa o vás staral robot v nemocnici alebo domove dôchodcov? Presne to sa deje.

Odstránenie ľudskej skúsenosti, ktorá je taká vzácna, krásna a hlboká, a jej nahradenie bezcitnými robotickými alternatívami.

Vkladanie myšlienok a emócií do každého

V každom národe sveta sa zároveň inštalujú technológie, ktoré budú neustále zaznamenávať všetky myšlienky, emócie a sny každého. Tieto technológie majú dokonca schopnosť vkladať do populácie myšlienky a emócie.

Nie je to konšpiračná teória, ako to verejne vyhlásili bývalý prezident Čile Sebastian Pinera a mladá globálna líderka Svetového ekonomického fóra Ida Auken, bývalá ministerka životného prostredia Dánska.

Verejná „školská televízia“ v Európe hovorí deťom, aké „super“ je mať čip v mozgu.

Google organizuje sympóziá, v ktorých vyhlasuje, ako sa ľudia zjednotia s počítačmi, zatiaľ čo generálny riaditeľ spoločnosti Nokia hovorí, že o pár rokov bude mať každý svoje smartfóny vo svojom tele.

To znamená, že každý detail nášho života môže byť neustále monitorovaný. Svetové ekonomické fórum medzitým organizuje konferencie o „transparentnosti mozgu“, kde sa diskutuje o tom, ako budú všetky naše najintímnejšie osobné údaje uložené v cloude a kontrolované spoločnosťou Big Tech.

To všetko je v súlade s vyhlásením WEF, že do roku 2030 nebude mať nikto žiadne súkromie. Klaus Schwab hovorí, že si budeme musieť zvyknúť na spoločnosť „plnej transparentnosti“, kde sa monitoruje všetko, čo si myslíme, cítime a snívame.

Film „KONIEC ĽUDSTVA“ je varovaním pre ľudstvo, ktorého cieľom je zabrániť tomuto hanebnému plánu a zachrániť ľudskú rasu pred vyhubením aj pred touto extrémnou formou otroctva.

PATRICIA HARRITOVÁ/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d