Slovanské Noviny

23. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

Veronika Remišová je neochvejnou bojovníčkou proti mafii, zlodejom a všetkému zlému, ktoré predstavuje Smer-SSD či Hlas-SD.

A na to, aby ukázala, že je nielen veľkou bojovníčkou, ale aj vzdelanou ženou, si ako motto svojich činov vybrala spojenie „Pravda víťazí“, ktoré je aj na prezidentskej štandarde od čias prvého československého prezidenta T. G. Masaryka.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Budeme bojovať tento ťažký boj“

Zo Slovenska sa podľa Remišovej stáva štát, kde je nespravodlivosť, vládnu nám ti zlodeji, mafiáni, ba dokonca vrahovia! V podstate jediní, ktorí Slovensko môžu doviesť k právnemu štátu (viď stav počas Covidu-19 a očkovania experimentálnou vakcínou) a zbaviť nás nadobro zlodejov a mafiánov je Remišová, Matovič a ľudia okolo nich. Hurá, aspoň že ich máme, inak by sme blúdili v nevedomosti, boli chudobní ako kostolné myši a báli sa o svoje životy.

„Im je to jedno. Ale mnohým ľuďom na Slovensku nie. Budeme bojovať tento ťažký boj. „

Škoda len, že ich národ zle pochopil a zvolil si to „zlo“, ktoré oni tak jasne vidia a ešte jasnejšie pomenovali. Takže teraz sa tej svetlej a skvelej budúcnosti nedočkáme. Žiaľ. Veronika Remišová sa v statuse opäť pustila do boja, ktorý ona, podľa svojich slov, nikdy nevzdá a oslobodí ho zo spárov tyranie. „Pre záchranu pár ľudí búrajú spravodlivosť na Slovensku. Dokonca tak, že ohrozujú bezpečnosť nás všetkých. Nie len Gašpar, Bödör a ďalší Ficovi kumpáni, ale aj vrahovia a najhorší zločinci získajú pred spravodlivosťou náskok,“ konštatuje šéfka strany Za ľudí.

„Aj v prípade vraždy Jána a Martiny sa spravodlivosť zasekne,“ a vracia sa do tmavej minulosti, ktorá jej vždy účinne poslúži ako kladivo na čarodejnice. „Im je to jedno. Ale mnohým ľuďom na Slovensku nie. Budeme bojovať tento ťažký boj. Aj boj o zobudenie svedomia tých, ktorí si zapchali očí, uši a ústa kvôli osobným výhodám. Nebojme sa, bojujme. Nakoniec pravda zvíťazí,“ odkazuje n záver Veronika Remišová. Oddá ešte napísať citát z básne Sama Chalupku Mor ho!: A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom!

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d