Slovanské Noviny

11. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Spojené štáty vedú frontálny útok na Rusko. Deje sa to vo všetkých sférach – od politiky a ekonomiky až po otázky ľudských práv s cieľom brzdiť rozvoj krajiny.

MZV RF: USA vedú frontálny útok na Rusko vo všetkých sférach

Povedal to veľvyslanec Ruskej federácie v Spojených štátoch Anatolij Antonov.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Poukázal na to, že tlak amerických sankcií na Rusko sa naďalej zvyšuje. Americká administratíva urobila v posledných rokoch doslova všetko pre to, aby obmedzila obojstranne výhodnú rusko-americkú spoluprácu v obchodnej a ekonomickej sfére. Navyše, Washington to robí na úkor svojich záujmov.

„V skutočnosti všade je snaha brzdiť rozvoj našej krajiny, brániť rastu blahobytu obyčajných ľudí. A hlavnou vecou je, samozrejme, podkopať vnútornú jednotu v Ruskej federácii,“ uviedol veľvyslanec.

Naznačil, že s najväčšou pravdepodobnosťou sa americký tlak zvýši, keď sa ruská spoločnosť posunie k dôležitej politickej udalosti – marcovým prezidentským voľbám v Rusku. Moskva je však na takýto vývoj situácie pripravená.

„Bez ohľadu na to, ako tvrdo sa zlomyseľní kritici snažili, domáca ekonomika prežila. A možnosti sankcionovanej agresie voči nám sa do značnej miery vyčerpali. Táto skutočnosť sa opäť potvrdzuje pri analýze aktuálneho balíka protiruských sankcií,“ upozornil Antonov.

Zdôraznil, že Moskva si je dobre vedomá toho, s kým má na medzinárodnom poli dočinenia. Rusko koná pokojne a sebavedome a proaktívne reaguje na protiruské útoky.

„Za každých okolností bude zabezpečený blahobyt ruských občanov a ochrana národných záujmov,“ sľúbil Antonov.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d