Slovanské Noviny

4. októbra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Moderátor Dírer nasilu a vulgárne pretláča dúhovú ideológiu a rozoštváva Slovensko a používa pritom fekálny slovník, reaguje Blaha na vystúpenie moderátora TA3

Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha vo svojom príspevku na Telegrame komentoval politickú debatu, ktorú v nedeľu odvysielala TA3.

DÍRER NA TA3 UŽ ZASE DOKOLA RIEŠIL GEJOV – JE NORMÁLNE, ABY MODERÁTOR POUŽÍVAL FEKÁLNE SLOVÁ ?

To, čo dnes páchal Richard Dírer na TA3, je doslova škandál.

1. Kvôli tomu, že je gej, 20 minút riešil dokola len svoje vlastné komplexy – Kali mu dobre povedal.

2. To, že liberáli vrieskajú, že Smeráci sú svine a dezoláti, to nevadí, ale to, že niekto označí LGBTI ideológiu za pliagu je koniec svete.

3. A Dírer sa až tak rozohnil, že tam v návale sebaľútosti začal vykrikovať, že či bol ako plod „h..no“

4. Takéto výrazy použije moderátor nedeľnej diskusie – nasilu a vulgárne pretláča dúhovú ideológiu a rozoštváva Slovensko. A ešte používa fekálny slovník, haló, to čo je?

5. Absurdné bolo aj to, že na úvod relácie si bez akejkoľvek oponentúry došla vyliať srdiečko prezidentka Čaputová, ktorá celkom otvorene v rámci predvolebnej kampane kopala do Roberta Fica a Smeru. Odrazu nevadilo, že Robert Fico tam nebol a nemohol reagovať.

6. Čaputová zároveň vyjadrila podporu saskárovi Korčokovi. Takto zneužíva svoju funkciu. A útočí na opozíciu.

7. A Dírer nič – veď to je taký nechutný a nehorázny vstup do predvolebnej kampane, že sa z toho až hlava točí

8. A akoby to nestačilo, Dírer tam dusil Kaliho za to, že chodí do diskusií na alternatíve s „neštandardnými ľuďmi“ ako je vraj Danny Kollár.

9. To sa budeme Dírera pýtať, do akých médií budeme chodiť? Nebyť alternatívy, Slovensko je už ponorené v totalite.

10. To fakt ideme ľudí deliť na štandardných a neštandardných podľa ich názorov – to čo je za fašizmus? A tých neštandardných šupneme do koncentráku – takto si to predstavujete, pán Dírer?

11. Mňa dúhové duo z TA3 nezavolalo do nedeľnej diskusie už niekoľko rokov, lebo sa im nepáčia moje názory – a to majú ešte tú drzosť vyčítať nám, že chodíme tam, kde ešte stále funguje sloboda slova?

12. Slovensko čelí brutálnej vlne migrácie, kvôli Matovičovi a Sulíkovi sme druhá najchudobnejšia krajina EÚ, je tu príšerné zdražovanie… a Dírer tam polhodinu rieši Bosnu a Hercegovinu. A gejov. Prepánakráľa!

13. Kali dnes rozobral Dírera aj Majerského na šróbiky. Zase sa ukázalo, že jediný, kto na Slovensku vie vládnuť, je Smer-SSD. A nie, pán Dírer, nie „es-es-významná odmlka a dé“. Nie je vám trápne, aký ste detinský?

14. Ja chápem, že dúhový extrém si želá víťazstvo PS, aby tu mohli mať homosexuálne manželstvá a 76 pohlaví. Ale ľudia už toho majú plné zuby. Už je toho moc.

15. Ak chce Dírer každú nedeľu pretláčať svoju slniečkarsku ideológiu, nech si založí politickú stranu. Ale kým je moderátor, tak nech moderuje a nepropaguje svoje sexuálne chúťky. Nikto na to nie je zvedavý.

Už to prepaľujete, Riškovia, strašne to prepaľujete


Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha / InfoVojna


.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: