Slovanské Noviny

27. novembra 2022

K porozumeniu Čelovekom

Republikáni v Snemovni reprezentantov USA požadujú audit finančných prostriedkov určených na podporu Kyjeva. Túto skutočnosť na svojom Telegrame komentuje Dmitrij Medvedev

Dmitrij Medvedev

“Bolo to nevyhnutné, je to zákon politického žánru. Republikáni, po voľbách silnejší, sa vezú na väčšej vlne proti demokratom. Demokrati sa bránia. Nerobte si ilúzie, na militarizáciu ukrajinského režimu sa budú naďalej vyčleňovať veľké peniaze. Je to súčasť rusofóbneho konsenzu amerických politických elít,” píše Medvedev.

“Dôležité je niečo iné. Bude to čoraz ťažšie. A nálada medzi bežnými Američanmi sa postupne začne meniť na realitu. Opäť ich oklamali: v období hospodárskeho poklesu a rastúcich cien všetkého okolo nich sa z rozpočtu USA odčerpali obrovské sumy peňazí. V záujme vojensko-priemyselného komplexu. V prospech rodiny Bidenovcov, zranených v Independence. Je to v záujme obyčajných podvodníkov v Amerike aj na celom svete, ktorí zarábajú na nešťastí iných ľudí. A tento účinok bude pokračovať, kým Kongres neprestane bezpodmienečne podporovať nacionalistický režim na Ukrajine,” dodáva.

Podľa ruského politika si na Ukrajine uvedomujú, že sa karta môže obrátiť. A preto požadujú ďalšie a ďalšie sankcie proti Rusku. A stále viac a viac západných peňazí na vojnu.

“Len to môže predĺžiť ich sladkú narkotickú agóniu…,” konštatuje Medvedev.

hlavné správy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte náš kanál na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy a zaujímavé videá.

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

%d blogerom sa páči toto: