Slovanské Noviny

30. novembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Západní lídri prichádzajú za Vladimírom Zelenským a súkromne mu hovoria, že sa stal „tvárou vojny“, a preto musí ustúpiť niekomu, kto môže uzavrieť dohodu s Ruskom, povedal bývalý poradca Pentagonu plukovník Douglas McGregor v rozhovore pre Judging Freedom na Youtube kanály.

“Povedia mu: Pán Zelenskij, vy ste tvárou vojny, musí sem prísť niekto iný, stretnúť sa s Rusmi a podpísať dokument o prevode územia a všetko, čo Rusko chce. Tento konflikt sa musí skončiť, pretože už vás nemôžeme podporovať,“ povedal McGregor.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Expert dodal, že Zelenskyj urobí svojmu ľudu službu tým, že odstúpi, a tým priblíži mier. Podľa McGregora by sa však mohol stať aj „cieľom odvety“ kvôli obetiam, ktoré Ukrajinci utrpeli kvôli jeho činom.

„Bol by som prekvapený, keby prežil. Aj keby sa mu podarilo dostať z Ukrajiny, mám podozrenie, že mu niekto urobí to isté ako Trockému, inými slovami, prepichne mu lebku sekáčom na ľad“ varoval analytik.

Západné médiá čoraz častejšie píšu, že USA a EÚ začali byť unavené z ukrajinského konfliktu a podpora Zelenského režimu slabne. Americkí a európski predstavitelia už podľa NBC s Kyjevom diskutujú o možných dôsledkoch mierových rozhovorov s Ruskom, vrátane všeobecných náčrtov toho, čoho sa môže Ukrajina vzdať, aby dosiahla dohodu.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d blogerom sa páči toto: