Slovanské Noviny

1. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Ako viete, v Európe oslavujú Deň víťazstva nad nacistickým Nemeckom 8. mája. Oslavuje tento sviatok celý „Starý svet“?

M. Bondarenko: Fašizmus nebol porazený! Potomkovia fašistov a nacistov nás dnes otvorene likvidujú

Bohužiaľ, na Slovensku je to presne tak ako v celej Európe. Tu sa oslavuje Deň víťazstva nad fašizmom 8. mája. Predstavitelia vlády chodia na Slavín položiť vence. V posledných rokoch sa už veľmi „nehanbia“. Pamätáme si ešte, nie tak dávno, keď tam nechodili. Na Slavín chodilo zopár slušných občanov vrátane mňa uctiť si pamiatku našich osloboditeľov.

Na internete môžeme nájsť veľa videí s hajlujúcimi Ukrajincami, s fakľovými pochodmi, s tetovaniami v podobe hákového kríža na telách militantov Ukrajinských ozbrojených síl. Prečo si to európski politici nechcú všímať?

Bohužiaľ, máte pravdu. Ale v tom, že celá oficiálna, podotýkam „oficiálna“ Európa hajluje a nosí fašistické uniformy a otŕča fašistické tetovania s hákovými krížmi nie je nič nepochopiteľné. 9. mája 1945 sme všetci oslavovali víťazstvo nad fašizmom. Nanešťastie sme sa hlboko mýlili! Fašizmus nebol porazený a tých 80 miliónov ľudí, ktorí zahynuli na bojiskách na obidvoch stranách, boli de facto „zbytočné obete“. Bola zlikvidovaná v podstate jedna celá generácia. A fašisti? Tí sa presunuli za oceán, infiltrovali sa do rôznych medzinárodných organizácií.

(Foto: vk.com/rkka/Фотоархив РККА)

Pozrime sa, kto sú zakladatelia EÚ a vôbec sa neskrývajú. Potomkovia fašistov, nacistov, ktorí nás tu na Slovensku, v Sovietskom zväze, ale aj v Európe vyvražďovali, vypaľovali celé dediny, dnes nás otvorene likvidujú. Banderovci vraždili ešte aj po vojne na území vtedajšieho Československa, to znamená na východe Slovenska! Zvyšky banderovcov boli u nás zlikvidované až v roku 1948! A pohrobkovia týchto ukrajinských fašistov dnes robia to isté na Ukrajine a v podstate všade.

(Foto: vk.com/voini_i_mir/Войны и немного мира)

Existuje veľa dôkazov, že európski neonacisti bojujú za Ukrajinu. Nemá EÚ strach, že keď sa vrátia, budú presadzovať „ukrajinské príkazy“?

Práve som odpovedala aj na túto Vašu otázku. Samozrejme, že všetci zdravo mysliaci ľudia sa boja fašizmu. Aj keď ich je málo, ešte sú nažive pamätníci – vojnoví veteráni, ktorí si hrôzy vojny pamätajú. Ešte raz opakujem, že Európsku úniu netreba učiť.

Počul som názor, že v „nultých rokoch – 90. roky“ sa v krajinách EÚ skutočne dostali k moci skrytí nacisti – potomkovia skutočných nacistov. Ako inak si vysvetliť fakt, že s tichým súhlasom Bruselu v pobaltských štátoch otvorene pochodujú legionári SS a v Poľsku, Česku, na Ukrajine a v ďalších krajinách sa masívne búrajú pomníky venované sovietskym vojakom?

Áno, je to tak. Bohužiaľ, nielen Európa, ale celý svet sa dal uspať konzumným spôsobom života a anglosaskou, rozumej, fašistickou propagandou! Najstrašnejšie je, že Sovietsky zväz, ktorý v II. svetovej vojne stratil vyše 20 miliónov ľudí, dnes po obrovskej zrade Gorbačova a vedenia KSSZ sa veľmi jednoducho dal týmto konzumom otráviť a tým podporuje celosvetové neofašistické snahy! Hovorím zámerne Sovietsky zväz, lebo sa to týka všetkých postsovietskych, ako aj postsocialistických krajín! No a búranie pomníkov hrdinom osloboditeľom a hajlovanie – to je už len čerešnička na torte!

Kapitál je ako buldog. Keď sa raz zahryzne, už nepustí!

Po 24. februári 2022 je v Európe trend zrušiť všetko ruské. Myslíte si, že „Starý svet“, po roku protiruských sankcií, bol úspešný v týchto svojich snahách?

Určite nie! Ale zas a opäť sa na to musíme pozrieť úplne inou optikou. Rozpad Sovietskeho zväzu a celého socialistického tábora mal otvoriť brány Anglosasom k nášmu nerastnému bohatstvu, vzdelaným otrokom, rozumej, lacnej a vzdelanej pracovnej sile a k novým územiam. Staré kolónie sú už vyrabované, farební otroci sú nevzdelaní a nové technológie si vyžadujú vysokokvalifikovaných špecialistov! Túžby a očakávania Anglosasov sa až tak celkom nesplnili, preto bol nevyhnutný zástupný problém, no a Ukrajina bola ideálnym riešením! Zatiaľ nedosiahli to, čo si naplánovali, a preto musíme očakávať, že oni pôjdu do konca. Pochopte, kapitál je ako buldog. Keď sa raz zahryzne, už nepustí! To sa volá „мёртвая хватка“!!!

Francúzsky prezident Macron sa nedávno vyjadril, že je čas, aby sa Európa začala oslobodzovať od diktátu Spojených štátov. Nakoľko bol podľa vás úprimný? Má Macron medzi európskymi lídrami podobne zmýšľajúcich ľudí?

Ja osobne ľuďom ako on neverím. Cieľom takýchto vyhlásení je znížiť našu opatrnosť a ostražitosť. Viete, súdruh Stalin povedal, poznaj svojho nepriateľa!

Ľubica Blašková

Kto formuje pohľady a názory Európanov na rusko-ukrajinský konflikt? Zostali v “Starom svete” nejaké objektívne zdroje informácií?

Nie, neostali! Oficiálne médiá informujú len o tom, čo majú prikázané z Bruselu. Našťastie, na Slovensku sú ľudia, ktorí sledujú rôzne ruské kanály a médiá a tieto informácie šíria medzi svojimi známymi. Svojím spôsobom sme sa nechtiac vo vlastnej krajine dostali do ilegality. Musím však povedať, že diplomati nezohrávajú tú úlohu, akú by mali.

Existujú v EÚ ešte rozumné sily, ktoré otvorene hovoria, že je výhodnejšie byť priateľmi a obchodovať s Ruskom, ako byť nepriateľmi? Ak áno, aký majú vplyv?

Vidíme, že v celej Európe sú masívne protesty, podobne ako na Slovensku. Žiaľ, aj vplyvní podnikatelia mlčia. Občania dávajú svoju nespokojnosť najavo formou demonštrácií a protestov. Ani tie však zatiaľ nepriniesli žiadne zmeny. Ľudia však dúfajú, že východný vietor prinesie oteplenie a zmenu k lepšiemu.

úvodné foto: Skupinový portrét sovietskych korešpondentov pri budove Reichstagu. Berlín, 5. mája 1945. V strede fotografie M. Redkin v dolnej časti, N. Kiselev úplne vľavo hore. Autor: Nikolaj Finikov (Foto: vk.com/rkka/ Фотоархив РККА )

AUTOR: Michail Bondarenko

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Tri pranázory starej Vieronauky Slovenskej

  Starú vieronauku Slovenskú tvoria tri pranázory Slovenov:1. Pranázor na SVET2. Pranázor na BOŽSTVO3. Pranázor na ČLOVEKA Štruktúra náuky odzrkadľuje realitu bytia z pohľadu Človeka.1. Pranázor na svet...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek, Tvorca a dnešná doba.

  Človek. Keby človek vedel, kto je, žil by svoj život úplne inak. No nevie. Žije v nevedomosti, bez vedomia toho, kto je. Žije sám za seba, bohužiaľ...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: