Slovanské Noviny

29. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Ľuboš Blaha “ Toto je reakcia z ministerstva zdravotníctva USA. Podľa mňa sa Naď rovno rozplakal a Korčok okamžite nasadil antidepresíva“

Ďalšia hanba 🙁

 1. Tak veľmi sa snažil Igor Matovič vyvolať dojem, že celý svet sa na nás díva a že sme úžasní, prví, najlepší a všetci nám po našom celoplošnom testovaní padnú k nohám…
 2. A toto je výsledok z jeho milovanej Ameriky. Toto je reakcia z ministerstva zdravotníctva USA. Podľa mňa sa Naď rovno rozplakal a Korčok okamžite nasadil antidepresíva:
 3. Citujem: „Negatívny test na druhý deň neznamená, že ste negatívny, tak aká je potom jeho výpovedná hodnota? Neznamená to, že o štyri dni môžete ísť za babičkou alebo na šiesty deň prestať používať rúško,“ vyhlásil pre televíznu stanicu CNBC námestník amerického ministra zdravotníctva Brett Giroir.
 4. Už aj v USA si z Matoviča robia srandu a nechápu, načo to divadlo bolo dobré, keď z toho nie je žiaden efekt, okrem pretrvávajúceho slastného pocitu v útrobách našich nosov, kde nás prešpáral nejaký medik v skafandri. Z toľkej národnej hrdosti na Matovičovu špajchlovačku mi až brní sliznica.
 5. Ako, zase, aby sme Matovičovi nekrivdili, naozaj sa o nás píše. Pre jedných sme naivná kuriozita, niečo ako Don Quijote, ktorý ide bojovať s vírusom úplne absurdnými spôsobmi.
 6. Pre iných sme kvôli Matovičovi symbolom iracionality, keďže vyhadzujeme stovky miliónov a vyšťavujeme zdravotníkov na takéto hlúposti, a to v čase, keď rastú čísla a kolabujú nemocnice.
 7. Sme ilustráciou krajiny, ktorá míľovými krokmi smeruje k totalite, kde vodca zavelí, prikáže a povyhráža sa a ľudia nemajú na výber a prídu. Takto nás vnímajú odvčera – ako banánovú krajinu, v ktorej miestny Borat utláča ľudí a popiera všetky vedecké expertízy, len aby sa mohol ukázať svetu. A svet sa z neho smeje.
 8. Takáto je reakcia zo zahraničia. Ja viem, že to svedkov Matovičových musí bolieť. Ale ich milovaný premiér ich určite obšťastní nejakou novou triumfálnou tlačovkou, kde spomenie, že sú na nás hrdí určite aj v iných Mliečnych dráhach a že už má na linke s gratuláciami aj Darth Vadera z planéty Tatooine.
 9. Realita je taká, že Matovič je na smiech a strápnil celé Slovensko. Ukradol milióny a podviedol Slovákov. A čo je najhoršie, vnútil Slovensku takú mieru apartheidu a nenávisti, že sa z toho tak ľahko nespamätáme.
 10. Výsledok?

A) Možno ste už zachytili, ako pred bratislavskou Billou zbili SBS-kári zákazníka, ktorý sa snažil dostať do predajne. Nedodržal však Matovičove pokyny a tak bol násilne spacifikovaný. Jeho zločin sa volá – vstup do predajne.

B) V Rimavskej Sobote sa veselo rozdávajú pokuty pred cintorínmi, lebo tie kriminálne živly, čo si chcú uctiť pamiatku svojich blízkych, treba pri 1-percentnej nakazenosti ruinovať a finančne likvidovať!

C) Pred pár dňami sa opité 21-ročné dievča dostalo do potýčky s policajtmi v Trenčianskom kraji a hrozí jej teraz kvôli núdzovému stavu doživotný trest. Ak ste viacnásobný vrah, vyviaznete možno s menším trestom ako táto opitá slečna. Len toľko k Matovičovej spravodlivosti.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <
 1. Medzi ľuďmi to už vrie. Matovič nás zosmiešňuje pred svetom a rozoštváva slovenskú spoločnosť nezmyselnou brutalitou a urážlivou komunikáciou.
 2. Už si ťukajú na čelo aj v Spojených štátoch amerických, ktorým Matovičovci tak oddane slúžia. Zabaľte to, pán Matovič, ešte nikdy nikto tak neubližoval Slovensku ako Vy.
 3. Čaká Vás odvolávanie v parlamente, pán premiér – to je maximum, čo môžeme spraviť ako opozícia.
 4. Ak nepomôže parlament, začne sa pýtať ulica – a to vás smiech prejde.
 5. Dávajte si pozor, ľuďom už dochádza trpezlivosť.

zdroj: FB Ľuboš Blaha

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d