Slovanské Noviny

7. júna 2023

K porozumeniu Čelovekom

Pracovný inzerát hovorí, že uchádzači dostanú 20 000 šterlingov na zmluvu

Spojené kráľovstvo využíva miesta na hľadanie zamestnania na nábor žoldnierov zo severnej Afriky NA a Stredného východu, aby sa zúčastnili na ukrajinskej protiofenzíve pod maskou „technika vojenskej údržby“, odhalil pracovný inzerát zverejnený na Adzuna.

Platforma pracovnej siete funguje v 20 krajinách a má mesačnú návštevnosť najmenej 10 miliónov ľudí hľadajúcich prácu a zamestnávateľov.

Pozývame občanov z Blízkeho východu a severnej Afriky, aby sa zúčastnili na dobrovoľnom programe pomoci Ukrajine na konkurenčnom základe… Vojenskí špecialisti s dobrým zdravotným stavom a psychickou stabilitou sú povinní zúčastniť sa ukrajinskej protiofenzívy

uvádza sa v inzeráte.

Voľné pracovné miesto bolo inzerované v rámci programu EÚ pre občianstvo so sídlom v Londýne, ktorý hľadal uchádzačov v Severnej Amerike a Stredozemnom mori, aby sa pripojili k platobnému programu „High Contract“ vo výške 20 000 libier šterlingov (24 816 USD).

Zamestnávateľ tiež garantuje, že po vypršaní zmluvy bude osobám zaradeným do programu poskytnuté zrýchlené občianstvo v Spojenom kráľovstve alebo EÚ.

Účastníci musia pochopiť všetky riziká a podpísať zrieknutie sa nárokov,“ zdôraznila reklama.

Ruské ministerstvo zahraničia už skôr poskytlo údaje, ktoré ukazujú, že na Ukrajinu boli naverbované tisíce žoldnierov z viac ako 60 krajín, aby bojovali po boku kyjevských síl.

Celková vojenská pomoc Spojeného kráľovstva pre Kyjev od začiatku ukrajinskej krízy presiahla 2,3 miliardy libier, čo z Británie robí druhého najväčšieho podporovateľa Zelenského režimu po USA.

Začiatkom tohto týždňa britský premiér Rishi Sunak povedal, že je proti akejkoľvek mierovej iniciatíve za prímerie na Ukrajine, ktorá nebude znamenať úplné stiahnutie Ruska.

Jeho komentáre prišli do britského parlamentu po tom, čo Jeremy Corbyn, bývalý vodca Labouristickej strany, požiadal Sunaka, aby sa vyjadril k iniciatíve za prímerie, ktorú navrhla Južná Afrika a ktorú schválil generálny tajomník OSN a pápež.

“Prímerie nie je spravodlivým a trvalým mierom pre Ukrajinu,” uviedol Sunak.

Spojené kráľovstvo už skôr prisľúbilo, že toto leto vycvičí ukrajinských pilotov a pomôže Kyjevu „ruka v ruke“ v „snahe spolupracovať s inými krajinami na poskytovaní lietadiel F-16“ Zelenského vláde.

Pochybnosti overovačov faktov

Na druhej strane sa portál Newsweek zhostil overovača faktov a spochybnil pravosť inzerátu. Vraj si všimol množstvo znakov – vrátane lingvistických stôp, technických nezrovnalostí a nedostatočnej transparentnosti – ktoré podľa zástupcov spoločnosti vyvolávajú otázky o pravosti Adzana „job listu“, ktorý bol odvtedy zmrazený až do vyšetrenia.

Francúzsky hovoriaci výskumník v oblasti open source spravodajstva (OSINT) však tvrdí, že sa dostal na účet údajne prepojený so zoznamom práce, ktorý ho nasmeroval na webovú stránku supportukraine.uk, kde získal ďalšie informácie. Účet odmietol poskytnúť akýkoľvek dôkaz o svojej príslušnosti k organizácii Podpora pre Ukrajinu.

Táto organizácia sa po záujme o možné prepojenie dištancovala od tejto aktivity a tvrdí, že jej adrea bola zneužitá vraj na diskreditáciu tejto proukrajinskej platformy.

Newsweek tiež našiel archivovanú verziu (s najstaršou zo 17. mája 2023) záznamu, ktorá obsahuje ďalšie podrobnosti vrátane účtu doručenej pošty Gmail a kontaktného mena „Sofya Romanyuk“.

Newsweek poslal e-mailom na uvedenú adresu podrobnosti a dostal niekoľko odpovedí vrátane tvrdenia, že „na tom pracujeme spolu s kanceláriou prezidenta a európskymi partnermi, aby sme zosúladili právny rámec“.

Novinám sa nepodarilo nájsť žiadny „Program občianstva EÚ“, ktorý prevádzkuje EÚ, ani táto organizácia zvyčajne nepoužíva službu Gmail na internú komunikáciu namiesto toho, aby používala e-mailovú adresu europa.eu.

Podľa Newsweeku celkový nedostatok transparentnosti a podrobností obsiahnutých v príspevku, otázky týkajúce sa pravosti ponuky vznesené spoločnosťou na pracovisku a odmietnutie hlavného kontaktného bodu poskytnúť podporné informácie, to všetko sú údajne indikátory nepravosti.

Faktom je, že na Ukrajine pôsobia zahraniční žoldnieri, vrátane Britov, ktorých zajala ruská armáda. Overovači faktov nepracovali s verziou, či za takýmto náborom žoldnierov môže byť len obyčajná pracovná agentúra, a či v pozadí nie je logický záujemca, ktorý chce a musí ostať v anonymite – britské tajné služby, ktoré sú na Ukrajine a v prospech Ukrajiny mimoriadne aktívne.

skspravy

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

 • Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  Vytratenie a návrat Starej Vieronauky Slovenskej

  STARÁ VIERONAUKA SLOVENSKÁ sa dočasne úplne vytratila z nášho duchovného a kultúrneho dedičstva. Nezanikla. Len sa vytratila. Nebolo totiž možné začať ju pokrytecky svojvoľne interpretovať, úmyselne a...
 • AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  AUDIO: Čo je Slovanstvo ? Čo s ním v posledných storočiach  parazitickí agresori robili ?

  Všetkými možnými spôsobmi sa pokúšali vymazať minulosť našich veľkých predkov, našich rodičov. Pokúšali sa vymazať nás a naše duše. Napriek všetkým technológiám a všetkému úsiliu tých, ktorí ovládli...
 • … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  … vtedy bol vytvorený Rád Hospitaliérov.

  Toto je dôležité vedieť. Objavilo sa tu Rímske právo. Prečo… Pretože, keď je deň Svaroga, máme mier (MIR), keď je noc Svaroga je RIM, A keď je...
 • Obrátenie k RODu.

  Obrátenie k RODu.

  “Sláva Rodu” sú slová, ktoré veľmi často používam. Sláva RODu. So Slávou RODu to všetko ide. S LÁVOU RODu, chápete, čo myslím, LÁVA. S LÁVOU. Keď s...
 • MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  MOC v Dobrom Slove, Pravde a v Dobrom Skutku

  V našej národnej duchovnej tradícii sa od nepamäti pripisoval Slovu osobitý význam, ako pre život jedinca, tak aj pre život národa. Tento vzťah k Slovu pramení u...
 • Večne Živý Strom

  Večne Živý Strom

  Medzi Tatrami a Dunajom vyrástol jeden veličizný strom. Korene jeho ťahajú sa na tri strany žulami Karpatov. Víly a Rusalky kropievali ho každý deň, no nebolo mu to dosť...
 • My všetci sme jeden celok.

  My všetci sme jeden celok.

  Všetci vieme, že existujú hodnoty materiálne a hodnoty nebeské. Nebeské hodnoty sa nedajú kúpiť. To je nemožné. Ale paraziti vymysleli ako ich predať. Ako predať Svedomie, ako...
 • Vnútro Človeka

  Vnútro Človeka

  Každý človek sa niekedy nachádza pod ťarchou krivdy. Krivda na krivde preložená krivdou. Proste taká fáza života sa spustila z nejakého dôvodu v živote človeka. A človek...
 • Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Zvestovanie Vekov SvätoŽitia!

  Ako tajomne znie tento Hostinského text: Slovo úprimnô znie i k tebe, ľudu slovenský! Svet ťa haní, že v baniach kopeš, na poli mozolíš, na dvore dobytok...
 • Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Stará Vieronauka Slovenská – niečo na začiatok…

  Tri kľúče otvárajú nám svätyňu vieronauky starobylých Slovenov. Prvým kľúčom vstupujeme do chrámu, kde na sklepení, na stĺpoch, oblokoch, po stenách a dverách zobrazenú vidíš celú oblohu nebeskú...
 • ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  ČO SÚ TO VLASTNE TRUST-y? (1/2)

  Aby sme pochopili koncepciu jednotného riadenia sveta, na základe existujúcich pravidiel (tovarovo – peňažných a tovarovo – ekonomických vzťahov medzi subjektami a územiami), je potrebné poznamenať, že...
 • Globalisti a My – Človekovia

  Globalisti a My – Človekovia

  Človekom je možné manipulovať pomocou klamstva. To je známy fakt. Známy je hlavne tým, ktorí vytvorili tento inštrument manipulácie. Na tom je postavený celý systém. Tento systém...
 • O uvedomení Slov

  O uvedomení Slov

  Tak málo ľudí si dnes uvedomuje, čo spôsobuje svojimi rečami. Svojimi Slovami.A možno si to v súčasnosti nevie uvedomiť nikto. Sme vytrhnutí z tohto Poznania. Tára sa tu...
 • Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Čo sú to masovokomunikačné prostriedky?

  Masovokomunikačné prostriedky je systém riadenia. Informačného riadenia. Prostredníctvom vplývania na vedomie. Je to nástroj na Programovanie Vedomia, podsúvaním informácií a dogiem, s ktorými nás všetkých konfrontujú. Nástroj...
 • RA

  RA

  „RA“- Sme tvorení a živení Prvopočiatočnou Inteligentnou Tvorivou a Láskyplnou Silou, ktorú pokojne môžeme vnímať ako Život samotný. Alebo Silu Život udržujúcu. Ak sa s týmto vedomím...
 • Právo, Národ a Moc.

  Právo, Národ a Moc.

  Aby sme sa mohli ubrániť tomu, čo sa deje, treba sa pozrieť na korene, na samú podstatu otázky, prečo chodíme s niečími obrazmi v hlavách. Treba preveriť...
 • Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Hospitaller Order – Rád Hospitalierov.

  Rád Hospitaliérov je najznámejší a najslávnejší z duchovných a rytierskych Rádov. Jeho celý názov je: Suverénny vojenský rád Hospitaliérov sv. Jána Jeruzalemského z Rodosu a Malty.  To, že sa...
 • 10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  10 METÓD MANIPULÁCIE ĽUDSKÉHO VEDOMIA

  Filozof, vedec, psychológ, politický aktivista, bojovník proti svetovému násiliu – Noam Avram Chomsky – zostavil zoznam 10 metód manipulácie ľudského vedomia, ktoré používajú politici, úrady a médiá celého sveta, v...
 • Vedomie. 

  Vedomie. 

  Čo je Vedomie Človeka? Tak veľa sa o tom rozpráva…  a tak málo o tom ľudia vedia. Je to preto, lebo sa ide iba po povrchu. Iba...
 • SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  SÚHLAS je prejavom slobodnej vôle.

  Nikto a nič nemôže s nami urobiť, bez nášho Súhlasu. Súhlas môže byť vedomý, aj nevedomý. Súhlasiť môžete s radosťou a dobrovoľne, ale aj pod tlakom a dobrovoľne. Veľa ľudí už o tom...
 • ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  ZÁKON SLOBODNEJ VÔLE. 

  Zákon Slobodnej vôle je základný a najdôležitejší Zákon Vesmíru a nikto nemá právo ho porušiť. Na tomto Zákone stojí celý Systém spolunažívania v našom Svete. Podľa tohto zákona má každý...
 • VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  VIDEO: Historické TRUSTY ukončené. Stalin a nový svetový poriadok. CCCP vlastní všetko.

  TRUST-y sú vlastne výrobnými (emisnými) cyklami mien. Keď sa niekoho aktíva využijú na zabezpečenie (krytie) nejakej peňažnej emisie v rámci celosvetovej peňažnej súvahy. Napríklad všetci Američania su...
{"speed":"1200","height":"400","pause":"3000"}

%d blogerom sa páči toto: