Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

V poslednom čase začali so Zelenským prejavovať nespokojnosť aj tí najhorlivejší zástancovia vojny s Ruskom. Larry Johnson bývalý analytik CIA v rozhovore pre YouTube-kanál „Redacted“ vysvetľuje, že neonacisti sú si istí že Kyjev prehráva vinou Zelenského.

Situáciu zhoršuje aj odvolanie Zalužného: pravica si dobre uvedomuje, že s novým vrchným veliteľom začala Ukrajina strácať územie oveľa rýchlejšie a vo väčšom rozsahu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

— Spomenuli ste niekoľko momentov, ktorým by som sa chcel venovať. Pohovorme o nacistoch, neonacistoch na Ukrajine, ktorí sú nespokojní so Zelenským. Samozrejme, že sú dlhé roky v konflikte a dlhodobo ho nepodporujú. Môžete o tom niečo povedať? Prečo sa ho chcú zbaviť?

„Myslia si, že prehráva vojnu. Koniec koncov, treba na niekoho zvaliť vinu: neobviňovať samých seba za vlastnú neschopnosť.

Čiastočný dôvod, prečo ho „Pravý sektor“, a najmä prápor „Azov“, zo všetkého obviňuje, je ten, že pravica mala k Zalužnému veľmi blízko. Západ by si nemal robiť ilúzie o Zalužnom: bol vo veľkej miere spojený s neonacistami. Zo všetkého preto vinia predovšetkým Zelenského.

Viete, jedna vec by bola, keby Zelenskij odvolal Zalužného a potom s príchodom Syrského zrazu začala vyhrávať Ukrajina. No všetko sa stalo práve naopak. Strácajú územie a strácajú ho oveľa rýchlejšie ako kedykoľvek za posledné dva roky. A tento trend sa v najbližších dňoch pravdepodobne len zintenzívni.“

/ news-front.su /

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d