Slovanské Noviny

19. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

L. D. Johnson: Konšpirácie o chemtrails sa stali realitou: Korporátne médiá prezentujú geoinžinierstvo ako riešenie klimatickej zmeny

Kedysi ho všetky korporátne médiá hlavného prúdu považovali za „konšpiračnú“ teóriu. Dnes je však geoinžinierstvo vychvaľované ako riešenie klimatických zmien.

Celé roky boli médiá využívané na to, aby pred verejnosťou skrývali toto masové experimentovanie na oblohe, zosmiešňovali informátorov a označovali ich za konšpiračných teoretikov.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Všetky geoinžinierske experimenty s počasím sa vykonávajú bez súhlasu ľudí a nepriaznivo ovplyvňujú tak životné prostredie, ako aj počasie a ľudské zdravie.

Korporátne médiá sú naprogramované na osočovanie a klamanie verejnosti ohľadne geoinžinierstva a chemtrails

Jednou z najdôležitejších udalostí v poslednom čase v tomto boji za budúcnosť ľudstva je nový zákon v americkom štáte Tennessee, ktorý v celom štáte geoinžinierstvo zakazuje.

Ak sa prevalia informácie o ľuďoch, ktorí sa chránia pred chemtrails, potom sa celé USA môžu stať bezletovou zónou pre programy modifikácie počasia a úmyselné rozprašovanie toxínov a chemikálií na ľudí, mestá a vidiek.

Keď sa mexická vláda dozvedela o týchto programoch, rozsiahle experimenty okamžite zakázala.

Teraz, keď si verejnosť čoraz viac uvedomuje existenciu neetických experimentov s počasím, korporátne médiá sú využívané na propagáciu geoinžinierstva, ako keby to bola nová vec, ktorá má zachrániť planétu pred globálnym otepľovaním.

Nová správa zo San Francisca v Kalifornii tvrdí, že v USA práve prebieha „prvý test v atmosfére na obmedzenie globálneho otepľovania“. Projekt vychádza z kontroverznej oblasti výskumu známeho ako modifikácia slnečného žiarenia.

Ide o programy financované Nadáciou Billa a Melindy Gatesovcov, ktoré zahŕňajú vypúšťanie aerosólov do stratosféry, kde rozprášené častice údajne odrážajú slnečné svetlo od Zeme späť do vesmíru. Ako však tieto mikroskopické častice ťažkých kovov ovplyvňujú ekosystém?

Experiment s chemtrails spustený zo Sanfranciského zálivu má trvať dva mesiace

Vyradená lietadlová loď vybavená lietadlami s aerosólovými rozprašovačmi vyplávala zo Sanfranciského zálivu koncom marca 2024.

Lietadlá sú vybavené špeciálne navrhnutými rozprašovačmi, ktoré dokážu vypustiť do atmosféry bilióny častíc rôznych chemikálií. Experiment sa údajne snaží zvýšiť hustotu a kapacitu oblakov nad morom s cieľom zníženia slnečného žiarenia v regióne.

Operácia zvyšuje oblačnosť nad oblasťou, umelo blokuje slnko a vystavuje obyvateľov neznámym experimentálnym časticiam, ktoré budú nevyhnutne pršať na zem.

Toto všetko je súčasťou neetického projektu vedeného výskumníkmi z Washingtonskej univerzity. Projekt sa volá CAARE, čo znamená The Coastal Atmospheric Aerosol Research and Engagement (Pobrežný atmosférický aerósolový výskum a realizácia). Experimenty sú naplánované na apríl a máj roku 2024.

Tajomstvo okolo týchto projektov sa začína pomaly odkrývať, pretože kriminálne sprisahania sa stávajú stále transparentnejšími. V budúcnosti sa sprisahania budú verejnosti prezentovať pod zámienkou zhovievavosti a vedeckých úspechov.

„Keďže tento experiment bol až do spustenia testu utajený, tešíme sa z toho, ako sa o problematiku verejnosť začína zaujímať,“ povedal Shuchi Talati, výkonný riaditeľ Alliance for Just Deliberation on Solar Geoengineering (Aliancie pre spravodlivosť solárneho geoinžinierstva), neziskovej organizácie, ktorá sa snaží zapojiť rozvojové krajiny do rozhodovania o geoinžinierstve.

„Aj keď experiment spĺňa všetky súčasné regulačné požiadavky, existuje jasná potreba prehodnotiť, ako musí vyzerať silný regulačný rámec vo svete, kde sa experimentuje s modifikáciou slnečného žiarenia,“ dodal.

Podobný projekt, ktorý vypracovala Harvardská univerzita, sa snažil využiť oblohu nad Švédskom ako testovací priestor pre reflexné aerosóly. Po zatlačení lokálnych aktivistickych skupín bol však projekt zastavený.

Záver

Blokovaním slnka môžu byť poveternostné vzorce zmenené pre milióny ľudí neznámym spôsobom. Umelé nasadzovanie oblakov môže vyvolať domino efekt pre celý svet.

Klimatické zmeny spôsobené človekom nie sú najpálčivejším problémom. Globalistami financované programy geoinžinierstva a rozsiahle zásahy na oblohe by mohli výrazne ovplyvniť naše počasie a klímu.

Môžu tiež spôsobiť nepredvídané problémy farmárom, rybnému hospodárstvu a ekosystémom, ako aj mnohým iným oblastiam životného prostredia a ľudského zdravia.

AUTOR: Lance D. Johnson

Překlad: Badatel.net

ZDROJ

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d