Slovanské Noviny

19. novembra 2024

K porozumeniu Čelovekom

Súčasná móda, obnažujúca ženy, vedie európsku civilizáciu k vymretiu. Dokonca je na svojich územiach čoraz viac nahradzovaná inými etnikami, ktoré majú v každodennom živote zákazy čo i len čiastočného obnaženia ženského tela. Miesto európanov na zemi je nahrádzané národmi, ktoré zachovávajú cudnosť a tajomstvo svojich žien, a takto isto chránia aj svojich mužov… 

Čím vyššie je človek na evolučnom vývoji, tým viac zakrýva svoje telo oblečením, pretože chápe, že nie ono by malo priťahovať pozornosť, ale duša a intelekt, vnútorná duchovná krása, ktoré sú najpodstatnejšie, o ktoré by sa mal každý snažiť. 

Módne zvýrazňovanie ženských predností, provokujúce mužov k sexuálnej túžbe, je možné považovať za vytvorenie „sexuálneho stresu“. Z tohto sa spúšťa zložitý vnútroorganizmový komplex „sexuálneho odvrhnutia“, ktorý sa končí impotenciou a rakovinou. O tomto píše známy lekár, akademik Leonid Alexandrovič Kitaev-Smyk vo svojej fundamentílnej monografii „Psychológia stresu. Psychologická antropológia stresu“ (M 2009). 

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Pre objasnenie a pochopenie fyziológie tohto procesu, vedec uvádza príklad zo života zvierat. Samica, vo svete zvierat, inštinktívne hľadá lepšieho samca, schopnejšieho k reprodukcii životaschopného potomstva – a popri tom odmieta, odvrhuje horších samcov. Ale túžba u odmietnutých stále zostáva, nie je uspokojená ale potlačená. Obsah estrogénu v ich krvi sa udržiava vo zvýšenej hladine, čo je onkologickým nebezpečenstvom. U pravidelne odvrhnutého samca samicou prispeva zvýšená hladina estrogénu k rozvoju benígneho adenómu prostaty, vo väčšine prípadov to vedie k sexuálnej impotencii. Vďaka tomu „nie najlepší“ samec ani náhodou nebude môcť založiť „nie lepšie“ potomstvo. Takýmto mechanizmom sa odvrhujú slabí „nie lepší“ samci v populácii. Okrem toho sa u niektorých z nich adenóm prostaty transformuje na smrteľnú rakovinu. 

Vo vede sa v súčasnosti nazhromaždili údaje o tom, že totožné procesy prebiehajú aj u ľudí. Tu sa skrýva objasnenie, prečo bohaté a rozvinuté národy západu v súčasnosti vymierajú. 

V priebehu posledných desaťročí postihnutie chorobou adenómu a rakovinou prostaty mužov evidujú ako epidémiu v krajinách európskej civilizácie. Na začiatku dvadsiateho prvého storočia sa už adenóm zistil u 40% mužov. Adenóm je medzi európskymi mužmi starčích ako štyridsať ročných. Americkí patológovia zistili rakovinu prostaty medzi 80% mužmi, ktorí zomreli starší ako šesťdesiat roční. Inými slovami, mnohí z nich sa už nedožili tragických prejavov tejto choroby. Počas tohto istého obdobia v muslimských krajinách takýto rast mužskej onkológie neexistuje. Prečo? Veď sa zdá, že západné krajiny majú ďaleko rozvinutejšiu medicínu a vo všeobecnosti najvyššiu životnú úroveň. 

V krajinách, kde dominuje „konzumná spoločnosť“, sa v posledných desaťročiach stalo normou moderné oblečenie, zdôrazňujúce a odhaľujúce ženské črty tela, povedané vedeckým jazykom – vedľajšie sexuálne príznaky. Stalo sa posadnutosťou každodenným odhaleným ženským bruchom a pupkom, ako náznak toho, čo je nižšie, zvodne rozdrážďujú obtiahnuté oblé tvary a najviac rozhalený dekold. Z fyziologického hľadiska sú všetko toto – sexuálne signály, prebúdzajúce túžbu u mužov. Sexepilné zadky a bedrá ženy signalizujú o jej schopnosti vynosiť mužom počatý plod. Obtiahnuté, najmä lákajúce poloodkryté prsníky – o spôsobnosti vykŕmiť novorodenca. Pupok – o akoby možnom pohlavnom styku. 

Ľubovolné vzrušenie by malo viesť k pohlavnému styku – toto je mechanizmus predurčený prírodou. Erotika medzi mužom a ženou – nástroj reprodukcie Rodu, on je vo všetkých prejavoch blaha a prospechu organizmu. Sme si dobre vedomí o prekvapivo blahodárnom účinku normálnej erotickej komunikácie a prospechu pozostávajúceho zo sexuálnych aktov. Preto v súčasnosti, najmä tradičné náboženstvá podporujú manželstvo a manželské vzťahy. 

Ak sa vzrušenie provokuje často a bezvýsledne, prestáva byť uskutočneným, vnorí sa, vytesní sa do podvedomia. Na časté videnie ženských kriviek na uliciach, v kanceláriách, v mestskej doprave si muži akoby zvyknú, dokonca sa prestanú zaujímať o svoje erotické túžby. Avšak potlačované sexuálne vzrušenie do podvedomia mužom stále dvíha estrogén do krvi, ale už nie v onkologicky nebezpečných množstvách, ale s karcinogénnymi dávkami – aktivujú sa evolučné mechanizmy „odmietnutie samcov-nevíťazov“. 

V priemernom meste obyvateľ vidí takéto „signály“ 100 – 200 krát denne. Vo výsledku, často sa vzrušujúci, ale neuspokojený muž dostáva z vnútra svojho organizmu silný karcinogénny, deštruktívny útok, ktorý tak aj vedie k onkologickému výsledku. 

„Mnohé ženy 21. storočia doslova kopú hrob mužskému zdraviu svojími obnaženými nohami a hlbokými výstrihmi. Každá krásavica, vystrojujúca sa na obdiv v tope, robí len jediného – šťastlivcom, a desiatich po ceste – invalidmi. Striptérky vo všeobecnosti je možné nazývať „zbraňami hromadného ničenia“, už zmeniacich západnú civilizáciu na spoločnosť chorých mužov.“ – hovorí L. A. Kitaev-Smykvo svojom interviu pre noviny „ASSALAM“. 

Okrem toho, nosením oblečenia, zanechávajúce nezahalené brucho alebo chrbát, žena si spôsobuje obrovskú škodu aj sama sebe. Podobný spôsob priťahovania pozornosti k uspokojeniu potreby byť atraktívnou v očiach druhých ľudí je ohrozením ženského organizmu nie len s hypotermiou (hypotermia je možná už pri teplote 12 – 15 stupňou, a to je istá cesta k neplodnosti, zápalu močového mechúra, zápalu obličiek a ďalším problémom), ale aj k energeticko-informačnému znečisteniu, ktoré je vo väčšina prípadov skutočnou príčinou mnohých ženských chorôb. Pripútavanie sa k obnaženým častiam tela je rôzne, nie vždy dobré, vzhľadovo, mladé a nie veľmi mladé krásavice riskujú narušenie, v týchto miestach, integrity svojho energetického poľa. A do vytvoreného otvoru budú prúdiť všetky energetické odpadky ako do čiernej diery, ktoré na fyzickej úrovni môžu viesť k chorobám rôznej závažnosti. Toto by malo byť vždy na pamäti pri skúšaní krátkeho topu alebo trička pred zrkadlom (viď DrevoRoda). 

Chcem poznamenať, že onkologické ochorenia spôsobené „sexuálnym stresom“ u žien majú inú povahu, ako u mužov. Hlavná príčina ženskej onkológie (benígne a malígne neoplazmy prsníka, maternice, vaječníkov) na fyzickej úrovni – nemožnosť rodenia a dojčenia detí pri osobitom sexuálnom styku (sexuálnych aktov). Zložité vnútroorganizmové štruktúry ženy „vnímajú“ neprítomnosť pôrodu a dojčenia ináč, ako signály o jej „nevhodnosti“ k reprodukcii rodu. Akokeby bola nepotrebným balastom v rodine, etniku, zbytočne odoberajúca sexuálny potenciál mužov.Takejto žene vzniká „sexuálny stres“. Sformovanie mechanizmov biologickej evolúcie populačnej selekcie „odvrhujú“ neplodiace ženy, ale sexuálne „použiteľných“ mužov. 

Stresogénnymi príznakmi sexuálneho krachu mužov sú „pivné bruchá“ a u žien – neexistencia pásu. Toto zhoršuje neerotickosť postavy. Lekárska štatistika vytvorila priamy vzťah medzi pravdepodobnosťou infarktu myokardu a neexistenciou pásu. Takže, vidno, že neúčasť subjektu v sexuálnej reprodukcii svojho rodu, etniku čoraz viac znižuje jeho erotickú príťažlivosť a potom ho „úplne vylučuje“ z rodu. Také sú mechanizmy prirodzeného výberu v človečenskej populácii. 

Národy, etniká, kultivujúce odhalenosť a erotizmus (starí Gréci, Rímania a ostatní) zmizli a boli nahradení inými národmi, ktoré si ponechali len pomenovania príslušnosti a čiastočne jazyk vyhynutých. Dnes archaické zvyky obnažených tiel si zachovali aborigéni rovníkových krajín. Ale ich dĺžka života je krátka a neexistujú spoľahlivé informácie o výskyte mužskej onkológie. Sexuálna rozpustilosť, kult obnaženého tela, zachvátený antických Grékov aj Rímanov sa stal pravdepodobne jednou z príčin ich vyrodenia. Dnes sú tieto spoločenstvá vymazané z historických máp. Pričom, nie sú ani tak vymazaní vojenskými akciami, ale sú zničení zvnútra. To čo hovorí biblia aj korán o obyvateľoch miest Sodoma a Gomora, je jedným z mnohých príkladov. Išli cestou samozničenia, porušujúc zákony prírody a lámajúc jej prirodzené mechanizmy. Mimochodom „sodomia“, homosexualita – to je konečný prejav toho hédonizmu, nadvlády zmyselnosti, ku ktorému vedie obnaženie v oblečení. 

Ale podľa predpokladu stále žijú národy, rešpektujúce tradičné hodnoty svojich predkov. Predovšetkým ide o moslimské etniká, ale takými boli svojím časom aj predkovia súčasných slavianov. Medzi všetkými Ruskými národnosťami ešte v 19. storočí ženské oblečenie zakrývalo telo priestrannými dlhými šatami, rukávmi, sarafanmi, atď.. Toto oblečenie je svetlé, slávnostné, viacfarebné (často s množstvom červenej). Zdobiac ženy, priťahovala k nim mužov, ale bez erotických výziev, nikde neobťahovalo telo a v žiadnom prípade nezdôrazňovala hrudník. Pripomeňme si starý ruský výraz «опростоволоситься» – to znamená, náhodne odhodiť vreckovku, rozpustiť vlasy, čo znamená „dopustiť sa chyby, urobiť hlúposť, ktorú je nutné urýchlene napraviť“. Venujme pozornosť staroruským freskám, ikonám a rukopisom, portrétom dám minulého storočia, obrazom roľníčok – unidíme kultúru cudne krásneho ženského oblečenia. Podobná kultúra oblečenia bola medzi všetkými národmi, pridržiavajúcich sa náboženských tradícií. Udržiavajúca cudnosť a zakrytosť svojich žien, spoločnosť si tak isto cenila aj zdravie svojich mužov. 

autor: M. Zelinsky

zdroj: Slovanské Noviny

ďakujeme

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu zna [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.