Slovanské Noviny

28. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Prinášame Vám vyhlásenie predstaviteľov Jednoty dôchodcov Slovenska k atentátu na predsedu vlády SR Roberta Fica:

Michal Kotian a Martin Halás: „Dnes ráno sme si prečítali ďalší, jeden zo stoviek nenávistných článkov, Šimečku staršieho v Denníku N proti Robertovi Ficovi. Denník N, rovnako ako Aktuality, SME, Markíza či RTVS dlhodobo rozdeľujú spoločnosť a podnecujú k násiliu a emóciám proti legitímne zvolenej vláde SR či seniorom na Slovensku. Vyústením týchto nechutných aktivít a prenasledovania bol atentát – streľba na hlavného politického oponenta prezidentky, médií a opozície, premiéra Roberta Fica. Denník N ešte ráno okrem dehonestujúceho článku Šimečku staršieho priniesol aj „obrazové“ spravodajstvo z výjazdového zasadnutia vlády, kde nenapísal nič o samotnom rokovaní či jeho programe, ale v upútavke sa iba zameral na fotku človeka s transparentom „Arogantná mafia, návrat k totalite“. Namiesto aspoň pokusu o objektívne spravodajstvo, znovu hejty, mafia, basa, totalita. Podľa fotky v Denníku N sa im asi podarilo vyfotiť samotného strelca. Aká náhoda. Podobné, ale aj hrubšie a nechutnejšie výroky prinášali všetky horeuvedené médiá na adresu predsedu vlády SR, ďalších predstaviteľov súčasnej vlády SR roky. A nielen na nich, aj na ich voličov, ku ktorým sa hrdo hlásime. Bezdôvodne, iba ako „vyjadrenie ich slobodného názoru“. Zjavne bez zodpovednosti voči tomu, čo sa môže stať. Ale stalo sa. Zachytili ste aj vy dve reportáže TV Markíza, kde sa v jednej hovorilo o zabití premiéra priamo a v druhej, že „bude treba niečo veľké ako bol Kuciak“? Obidve vám môžeme poskytnúť. Môžeme preto prehlásiť, že hlavnú zodpovednosť za tento nezmyselný boj, ktorý má ďaleko od slušnosti či objektívnosti, pretože ľudsky dehumanizujú, klamú a hrubo urážajú predsedu vlády SR, predstaviteľov vlády SR a nás, voličov koalície boli a sú prezidentka Čaputová, horeuvedené médiá a niektorí opoziční politici.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

A to všetko iba pre rozdielne názory. Rozdielne názory na mier, suverenitu či sociálne štandardy. To, čo by malo byť v každej spoločnosti ľudské a normálne, u nás prekročilo všetky hranice a limity. My, voliči koalície sme podľa Šimečku staršieho dezoláti, svine v ľudskej koži. Prezidentka nerozumie svojmu národu, tak sa ho radšej nezastane. Výsledok je dnešná tragédia. Iba preto, že liberálne elity nerozumejú väčšine Slovákov.

Bezprecedentný čin

Sme jediná krajina v rámci krajín EÚ od 2. svetovej vojny, kde spáchali politický atentát na predsedu vlády SR.

Pritom sme opakovane upozorňovali, že môže prísť k tragédii. Pripájame našu TS spred vyše mesiaca, z 10.4.2024, kde sme upozorňovali, že stav v našej spoločnosti je natoľko vážny, že sa môže skončiť tragickou udalosťou. Už v tom čase predsedovi JDS Michalovi Kotianovi a jeho rodine chodili vyhrážky smrťou. Poslali sme túto správu 10.4.2024 do všetkých médií, ale aj napríklad do prezidentskej kancelárie. Okrem alternatívnych médií, nikto tejto správe nevenoval pozornosť. Prezidentka háji Hanzelovú či Jančkárovú, ale Kotiana sa nezastane. Lebo seniori volia Fica, Pellegriniho a Danka. Aj keď Kotian napíše do prezidentskej kancelárie, že sa mu vyhrážajú smrťou. Michala Kotiana ako predsedu Jednoty dôchodcov na Slovensku pritom neustále hejtuje napríklad SMEčko nechutnými vyjadreniami a klamstvami, ktorým sa nevie brániť. Aj na základe nich dostáva on a jeho rodina vyhrážky smrťou. Aj to sme písali pred viac ako mesiacom prezidentke Čaputovej. Vám to nevadí pani prezidentka?

O samotnej tragédii hovoril pred mesiacom práve Robert Fico. Vtedy sa mu novinári smiali a vysmievali. Dnešný atentát na demokraciu Slovenska potvrdzuje slová Roberta Fica.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d