Slovanské Noviny

27. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

05.11.2020

Matovič nevyberal kvalitu, tak ako to robia iné štáty EÚ, ale vybral pochybnú firmu, tvrdí bývalý šéf Najvyššieho súdu SR a exminister spravodlivosti.

„Nemecko, čiže tiež štát EÚ ponúka zoznam antigénových testov. Je ich okolo 150 z celého sveta, ale nie je medzi nimi ani jedna kórejská firma.“ Tvrdí Štefan Harabin vo svojom statuse na sociálnej sieti. Link na zoznam:https://antigentest.bfarm.de/ords/antigen/r/antigentests-auf-sars-cov-2/liste-der-antigentests?session=9536711636133

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa neho, „testy ktoré sa použili u nás cez víkend, boli kreované na starý koronavírus, ktorý sa vyskytoval v roku 2003 a nie na teraz prítomný nový koronavírus.“ Inými slovami – zrejme sa u nás testuje negativita alebo pozitivita koronavírusu v organizme testom, ktorý ho „nepozná“.

Harabin ponúka aj vysvetlenie, prečo európsky zoznam testov neobsahuje kórejské testy. Podľa neho je ázijský test odlišný, „typický pre Áziu“. Odvoláva sa na portál uspesna-lecba.cz

Juhokórejský výrobca SD Biosensor totiž v letáku ( pozn. red. HD – podľa portálu, ktorý cituje Harabin) upozorňuje, že testy sú určené len pre pacientov s preukázateľnými príznakmi ochorenia Covid-19 a dôrazne upozorňuje, že testy nie sú schopné potvrdiť alebo vylúčiť ochorenie, slúžia len pre klinickú referenciu!

Výrobca v letáku upozorňuje, že nejde o diagnostický prípravok na určenie ochorenia, ale iba o referenčný nástroj pre určenie rodín vírusov SARS všetkých druhov, testovacia súprava totiž označuje pozitívne aj ľudí s kmeňom SARS-Urbani z roku 2003, ktorým môže byť svetová populácia už dávno premorená!

Harabin tiež uvádza nasledovné: „Príbalový leták v slovenčine je doslova päsťou do tváre pre niekoho, kto žije v naivnej predstave, že sa pôjde otestovať a dozvie sa, či má SARS-CoV-2 vírus, alebo nemá. V skutočnosti máte šancu, že sa to nikdy nedozviete, pretože príbalový leták vás vyvedie z omylu a podľa názoru nášho právnika je to ochrana firmy SD Biosensor pred žalobami, že ich test nefunguje tak, ako sa očakáva. Priamo výrobca totiž hneď v úvode príbalového letáku uvádza nasledujúcu vetu: „Tento test je určený iba zdravotníckym pracovníkom a laboratóriám a používa sa so zámerom včasnej diagnostiky vírusu SARS-CoV-2 u pacientov s klinickými symptómami Infekcie SARS-CoV-2.“

Zdroj: hlavnydennik.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d