Slovanské Noviny

23. mája 2024

K porozumeniu Čelovekom

Odmietol politiku voči Ukrajine. Vo Francúzsku reagovali na pokus o atentát na Fica

Líder strany Patrioti Florian Filippo sa na sociálnej sieti X dožadoval pravdy o pokuse o atentát na slovenského premiéra Roberta Fica kvôli jeho postoju k Ukrajine.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Predseda vlády SR Robert Fico je zranený! Je to horlivý bojovník za mier, odmieta politiku NATO a EÚ na vyzbrojovanie a financovanie Ukrajiny. Žiadajte pravdu o tomto útoku! Podporte odbojárov proti euroglobalizácii!

napísal.

Pokus o atentát na Fica sa stal v meste Handlová, 190 kilometrov od Bratislavy, kde sa konalo rokovanie vlády. Premiér vyšiel do davu, v tom momente zazneli výstrely.

Podľa informácií Pravdy bol Fico ranený do hrudníka a brucha.

Fico sa opakovane postavil proti poskytovaniu vojenskej pomoci Ukrajine. Poznamenal tiež, že nepodporuje členstvo tejto krajiny v NATO a využil by právo veta, ak by sa takáto otázka zvažovala.

Okrem toho premiér uviedol, že Bratislava má záujem o dobré vzťahy s Moskvou a prisľúbil, že v tomto smere podnikne kroky. Dialóg medzi oboma krajinami označil za nevyhnutný a odmietol myšlienku, že kvôli konfliktu na Ukrajine je potrebné predstierať, že Rusko neexistuje, uvádzajú Ria novosti.

skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d