Slovanské Noviny

15. júla 2024

K porozumeniu Čelovekom

xr:d:DAFfPmbX88U:3,j:44663541652,t:23040514

„Experti na bezpečnosť“ sa teda vyznamenali.

Jaroslav Naď a Štefan Hamran kritizovali ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka za to, že pred niekoľkými týždňami zvolal bezpečnostnú radu, pretože sa na Slovensku nachádzal nebezpečný muž z Tadžikistanu. Minister vtedy deklaroval, že podnikne všetky zákonné kroky, aby Slovákov pred týmto človekom ochránil.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Experti na bezpečnosť“ sa teda vyznamenali

Opoziční politici sa z toho vysmievali a dokonca snahu ministra chrániť bezpečnosť Slovákov, označili za divadlo. Dnes sa má vec tak, že Šutajovi Eštokovi v tom, že ide o nebezpečného muža dalo za pravdu aj niekoľko súdov. „Pred pár dňami sa správny súd stotožnil s Migračným úradom Ministerstva vnútra SR, že muž z Tadžikistanu je pre Slovenskú republiku nebezpečný. Dnes už máme neoficiálne informácie, že sťažnosť voči jeho zaisteniu bola Najvyšším súdom SR zamietnutá. Keď som zvolal Bezpečnostnú radu SR kvôli A. K. z Tadžikistanu, pretože ho bezpečnostné zložky vyhodnotili ako nebezpečného, “experti na bezpečnosť”, ako sú Štefan Hamran a Jaroslav Naď, sa vyjadrili, že šírim zbytočnú paniku.“ píše minister na sociálnej sieti.

Skrachovaní „experti“

„Slovenské súdy sa vyjadrili jasne – rozhodnutie zložiek Ministerstva vnútra SR, pod mojím vedením, boli správne a opodstatnené. Experti zo skrachovanej opozičnej strany by mali vážiť svoje slová, pretože svojimi domnienkami a “profesionálnymi” vyjadreniami škodia našej krajine.“ píše minister vnútra.

ereport.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.