Slovanské Noviny

10. decembra 2023

K porozumeniu Čelovekom

Európska únia vynaložila od roku 2022 viac ako 85 miliárd eur na podporu kyjevského režimu.

Európska únia vynaložila na podporu Zelenského režimu viac ako 85 miliárd eur

Informoval o tom predseda Štátnej dumy Vjačeslav Volodin na svojom Telegram-kanáli.

-> Vypočujte si Novosti Slovanských Novín za posledných 24 hodín v prac. dňoch o 18:00. <-

Takáto „štedrosť“ vyšla Európanov draho, poznamenal: vysoké ceny, ekonomika v recesii, priemysel v úpadku.

V poslednom čase sa situácia v Európe výrazne zhoršila, poznamenáva Volodin. Index podnikateľskej aktivity v sektore výroby a služieb klesol na najnižšiu úroveň –predtým to bolo pozorované iba počas Covid-pandémie. Ekonomický rast klesol takmer päťkrát v porovnaní s rokom 2022 a bude rekordne nízky — 0,7%. A Nemecko, najväčšia ekonomika v Európskej únii, sa celkovo dostáva do záporných hodnôt a stráca 0,5% HDP.

„V dôsledku toho sú politici, ktorí obhajujú vojnu „do posledného Ukrajinca“, nahradení tými, ktorých primárne zaujímajú vnútorné problémy. Na Slovensku nový premiér odmietol podporu kyjevského režimu na úkor národného hospodárstva. V Nemecku sa regionálne voľby skončili porážkou vládnej strany kancelára Scholza. V Maďarsku, kde úrady zaujali vyvážený postoj, parlament na základe výsledkov volieb znovuzvolil Viktora Orbána na piate funkčné obdobie,“ napísal Volodin.

V Európe už nie je úplná jednota: na poslednom summite v Bruseli sa lídri krajín EÚ nedokázali dohodnúť na pridelení 50 miliárd eur Kyjevu, dodal Volodin.

news-front.su

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d