Slovanské Noviny

28. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

20.11.2020

Svetoznámy patológ Dr. Roger Hodkinson počas konferenčného hovoru povedal vládnym predstaviteľom v Alberte, že súčasná kríza spôsobená koronavírusom je „najväčší podvod spáchaný na nič netušiacej verejnosti“. Z konferencie vznikol aj video záznam, ktorý nájdete na konci článku. Tiež odsúdil nosenie masiek a tých, ktorí veria v takúto ochranu vyhlásil za nevzdelaných. COVID-19 prirovnáva k horšej chrípke. Hodkinson je odborník na virológiu a ako generálny riaditeľ biotechnologickej spoločnosti o tejto problematike pravdepodobne „niečo vie“.

„Médiá a politici navádzajú k verejnej hystérii, ktorá je úplne neopodstatnená. Je to nehorázne, jedná sa o najväčší podvod, aký sa kedy páchal na nič netušiacej verejnosti,“poznamenal Hodkinson.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Lekár uviedol, že okrem ochrany starších zraniteľnejších osôb sa už nedá urobiť nič pre zastavenie šírenia vírusu a že celá situácia predstavuje „politiku, ktorá sa hrá na medicínu a to je veľmi nebezpečná hra“.

Hodkinson poznamenal, že „dodržiavanie spoločenského dištancovania je zbytočné, pretože COVID-19 sa šíri aerosólmi, ktoré sa pred pristátím pohybujú približne na vzdialenosť 30 metrov“. Vyzval na okamžité opätovné otvorenie spoločnosti, aby sa zabránilo škodám spôsobeným obmedzeniami a lockdownami.

Hodkinson tiež označil povinné nosenie rúšok za úplne nezmyselné.

Rúška sú úplne zbytočné.“ Neexistuje nijaký dôkaz o ich účinnosti, “ uviedol.

„Papierové a látkové rúška sú jednoducho iba signalizáciou. Väčšinou sa ani efektívne nenosia. Je to úplne smiešne. Vidím týchto ľudí s rúškami kráčať po ulici ako lumíkov (lumík je drobný hlodavec – pozn. redakcie), ktorí poslúchajú bez zapojenia rozumu a akýchkoľvek vedomostí.“

Lekár tiež skritizoval PCR testy a poznamenal, že „pozitívne výsledky testov neznamenajú klinickú infekciu“, a že všetky testy by sa mali zastaviť, pretože falošné čísla „vyvolávajú verejnú hystériu“.

Hodkinson uviedol, že riziko úmrtia v provincii Alberta pre ľudí vo veku do 65 rokov je „jeden z tristotisíc“ a že je jednoducho „nehorázne“ uzavrieť spoločnosť pre to, čo podľa neho „bola len ďalšia zlá chrípka.“

„Som úplne pobúrený, že to dosiahlo túto úroveň, zajtra by sa to malo všetko zastaviť,“uzavrel doktor Hodkinson.

„Dr. Hodkinson získal svoje všeobecné lekárske tituly na Univerzite v Cambridge vo Veľkej Británii (MA, MB, B. Chir.), kde pracoval ako akademický pracovník na Corpus Christi College. Po pobyte na Univerzite v Britskej Kolumbii sa stal certifikovaným všeobecným patológom na Royal College (FRCPC) a tiež členom College of American Pathologists (FCAP).  Pred spojením s MutantDx, bol generálnym riaditeľom spoločnosti Stirrat Laboratories, veľkého diagnostického lekárskeho laboratória v Alberte, v Kanade a bol prezidentom Albertskej spoločnosti laboratórnych lekárov (ASLP), ktorá zastupuje patológov v kanadskej Alberte. Bol takisto kľúčovým hráčom pri reštrukturalizácii priemyslu diagnostických laboratórií v hodnote 250 miliónov dolárov v tejto provincii. Pôsobil ako inšpektor akreditácie laboratórií a predtým bol predsedom skúšobného výboru pre všeobecnú patológiu pre Royal College of Physicians v Kanade. Je členom Kolégia amerických patológov a bol medicínskym riaditeľom laboratória CLIA. Dr. Hodkinson je spoluautorom publikácií založených na technológii MultiGEN. Získal ocenenie na Court of Queen’s Bench v Alberte ako odborník na patológiu.“

Zdroj: Top Pathologist Claims Coronavirus is “The Greatest Hoax Ever Perpetrated on an Unsuspecting Public”, summit.news, 18.11.2020, zem a vek

autor: Marvela Hoffmannová

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d