Vždy som bol zástancom slušnosti v mediálnom prostredí. Prepáčte však, vážení čitatelia, o vagabundoch a politickej verbeži sa naozaj dlhodobo slušne písať nedá a oni slušnosť aj tak iba neslušne zneužívajú. Treba im nastaviť ich zrkadlo a hlavne ich slovníkom.

Aby tomu porozumela aj „divá sviňa“, nielen šéfinkovia v straníckych centrálach. Nevyčítajte mi teda, ak v nasledujúcom texte budem kombinovať Šimečkovskú fešácku slizkú uhladenosť s Matovičovým, pardon, nepretržitým grcaním. Pozorne, prosím, „vnímajte“ Veď napokon, vnímavosť je naozaj progresívna.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
V prvom rade sa ale naozaj úprimne musím poďakovať slušnému, korektnému a múdremu „chalanovi“ Ľubomírovi Andrassymu, ktorý kedysi vyšiel z Weissovej SDĽ, ale „nezweissoval sa“ a statočne si robí svoju robotu, aktuálne v pozícii predsedu Najvyššieho kontrolného úradu Slovenskej republiky. Iba vďaka nemu a vďaka práci a zisteniam jeho úradu sa denne dozvedáme o zlodejinách, rozkrádačkách a šafárení Matovičovsko-Hegerovsky – Ódorovskej mafie pod láskavým pozorným progresívnym dohľadom pani Zuzany z Pionierskeho paláca a jej progresívnej riadiacej straníckej centrály.
Táto sebranka tu bude dačo pyskovať o rozkrádaní? Mafia o „mafiách“?
Iba vďaka kontrolnému úradu vieme, koľko miliónov rozkradli a na neznámo čo zneužili menovaní páni pod dohľadom hradnej panej. Bolo by zaujímavé rozkryť „trnavské kamarátske kšeftíky“ s MoMkami a vakcínami. Naozaj zaujímavé. Bolo by poučné, dozvedieť sa ako Ódorov progresívny kabinet Čaputovej „nestraníckych odborníkov“ nastavil napríklad dlhovú brzdzu a ako sa pokúsil zmeniť kurz Slovenska k nevyhnutnému bankrotu. No pravdaže, nijako. Jeho úlohou bolo iba a predovšetkým pripraviť pre Šimečku voľby a za tie potom dostať fleky v Progresívnom Slovensku. Zabudli sme? Nie, naozaj nie, našťastie nie sú ešte všetci sprostí, v čo dúfa Matovič. Nezabudli sme. Ani na pánov Naďa či Káčera. Tie ich ponapľúvané sliny na naše tváre sa zabudnúť nielenže nedajú, ale ani nikdy nesmú.
Čísla hovoria za všetko
A negujú propagandistické drísty neschopných, no zároveň všetkého schopných šašov v úlohe lídrov štátu.
„Ukazovateľ dlhodobej udržateľnosti sa zvýšil z 5,2 % HDP v roku 2020 na obrovských 6,9 % HDP v septembri 2023. To znamená, že každým rokom sa naša schopnosť splácať dlhy a udržať stabilný rozpočet znižovala.Od roku 2020 do konca roku 2023 narástol hrubý dlh Slovenska o neuveriteľných 22,4 miliardy eur.“ Píše web kryptomena.sk.
Všimnite si pozorne roky. Od 2020 do 2023. Teda, obdobie vlád Matoviča, Hegera, progresívnej Čaputovej, pardon, progresívneho Ódora. To aby ste vedeli, komu sa „poďakovať“ za „odbornosť“. A títo tu budú neustále čosi vyziapovať o šafárení, rozkrádaní a nehospodárení. A neriadení. Je veľký rozdiel medzi riadiť a doriadiť. To druhé nám opozícia ukázala už dostatočne.
Zapamätajte si, veľmi prosím!
Možno tu už počas najbližších volieb nebudem. Človek nikdy nevie ani dňa, ani hodiny. Ale, vy, ktorí budete voliť – zapamätajte si, kvôli komu sme tu mali drahotu, infláciu, uťahovanie opaskov, konsolidáciu. Ak by Ficova vláda „nekonsolidovala“, boli by sme na tom ešte horšie, ako sme. Ale nemuseli sme byť, nebyť pánov Matoviča, Hegera, Ódora, Šimečku, či pani Čaputovej. Zhodou okolností všetko veľmi dobre hmotne doživotne zabezpečených ľudí. Teda, až na výnimku – nemajetného Matoviča, čo je tiež výsmech spravodlivosti, doslova a dočista mafiánsky. Ozaj, viete na čo nachytali policajti v USA Caponeho? Na daniach! Na veľkých svinstvách nie, na to bol príliš opatrný.
Ale, ako sa na Slovensku vraví – „na každú sviňu sa voda varí“. A možno si zistenia NKÚ SR všimnú raz aj orgány činné v trestnom konaní. Konečne by aj mohli. Ak už konajú, ospravedlňujem sa. A teším sa.
/ hlavnydennik.sk /
Korporácia monštier. V nesprávnych rukách sa umelá inteligencia stala stelesnením zla
Nemci, Fíni, Poliaci – všetci vyrábajú drony pre Ukrajinu
Bude v Kyjeve nový Majdan?
Vojna sa znova rozhára, UAS útočia.. „Duch“ rokovaní zomiera?
SNS nepodporí štátny rozpočet, ak koalícia nepodporí minimálny dôchodok pre 90-ročných seniorov
VIDEO: Denisa Saková- EÚ nemôže rozhodovať o našej energetickej budúcnosti
Politické zemetrasenie vo východnom Nemecku: AfD siaha na 37% v septembrových voľbách
Konflkt Kyjeva a Varšavy neutícha
Čo zastaví vojnových štváčov?
Musk tvrdil, že USAID pomohla financovať prevrat na Ukrajine
Jakov Kedmi: Ukrajinský útok na Bielorusko bude fatálnou chybou
V srdci CIA bol zasadený „desivý úder“
Predseda Európskej rady má problém: dovolil si bez súhlasu nepopulárnej trojice rokovať s Moskvou o mieri
Štyri ruské satelity sa nebezpečne priblížili k fínskej družici používanej západnými štátmi aj Ukrajinou na útoky proti Rusku. Nemeckí vojenskí experti sú v panike
VIDEO: Americký investigatívny novinár Max Blumenthal o panike v Izraeli po víťazstve Iránu
Ceny pohonných hmôt zaznamenali prudký pokles, ktorý môže naďalej pokračovať. Nafta na Slovensku patrí k najlacnejším v EÚ
VIDEO: Zastaví Vladimir Putin plyn Európe? EÚ čakala iný koniec
Uhrík: Je už len otázkou času, kedy rupnú nervy nejakému veľkému štátu a spustí sa lavína proti Bruselu
Keď PS súperí s Matovičom o kráľa šašov
VIDEO: Rusko vyhlásilo lov na NATO? Putinov odkaz západným vojakom na Ukrajine
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Čaputovská verbež nám tu ide o hospodárení moralizovať, fuj!
Čaputovská verbež nám tu ide o hospodárení moralizovať, fuj!
Čaputovská verbež nám tu ide o hospodárení moralizovať, fuj!