Slovanské Noviny

13. júna 2024

K porozumeniu Čelovekom

French President Emmanuel Macron, second left, and Nice mayor Christian Estrosi , third left, meet police officers after a knife attack at Notre Dame church in Nice, southern France, Thursday, Oct. 29, 2020. An attacker armed with a knife killed at least three people at a church in the Mediterranean city of Nice, prompting the prime minister to announce that France was raising its security alert status to the highest level. It was the third attack in two months in France amid a growing furor in the Muslim world over caricatures of the Prophet Muhammad that were re-published by the satirical newspaper Charlie Hebdo. (Eric Gaillard/Pool via AP)

Francúzsko zažíva brutálne útoky islámských teroristov – odrezané hlavy, horiace kostoly, streľbu na kňaza. Aktuálny opis situácie ako aj výzvu prezidentovi Macronovi prinášame z pera Stanislava Novotného, predsedu Asociácie nezávislých médií a bývalého policajného prezidenta.

Pane prezidente Macrone, 16. října uřízl islámský mladík na předměstí Paříže hlavu místnímu učiteli, 29. října zavraždil islámský útočník 3 lidi u baziliky Notre-Dame v Nice, 31. října v Lyonu vážně postřelil pravoslavného kněze a Erdogan vyzval k bojkotu francouzského zboží. A to prý všechno kvůli karikaturám v časopise Charlie Hebdo. Vážně? Ale kdepak!

Teroristé útočí, protože západní svět ztrácí respekt. Ten svět, který představujete Vy, pane Macrone, svět, na jehož destrukci se významně podílíte. Do Elysejského paláce Vás posadili bankéři, jež tento svět vytunelovali, lidé, kteří se neštítí těch nejhorších zločinů. Vy coby jejich loutka nesete spoluodpovědnost za rozvrat kulturní, náboženský i sociální. Nesete odpovědnost za oslabení Evropy. Evropa bez opory ve svých kořenech, bez znovupoznání své historie, nemůže obstát v boji proti islámským fundamentalistům či jiným vitálním okupantům. I řada vážených ateistů se hlásí k evropskému kulturnímu dědictví, tedy též ke kulturnímu křesťanství.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Nezaplevelujte laskavě náš prostor jakousi multikulturní bramboračkou, džihádisty či okultními symboly s preferencí Zla. Turecký prezident vyzval k bojkotu francouzského zboží a byl velmi úspěšný. Francouzské zboží mizí z regálů muslimského světa a pálí se francouzské vlajky. A víte proč? Turecký prezident Erdogan cítí tu slabost, nemotornost a zmatenost celé řady neosobností v čele eurounijních států. Nechá si platit od EU výpalné a ještě se speciálně Vám, pane Macrone, směje. Když Vám Erdogan vzkázal, abyste se nechal psychiatricky vyšetřit, poslechněte jej a zůstaňte už v sanatoriu. Evropa potřebuje lidi typu Salviniho či Orbána.

autor: zem a vek

Zdroj: Brutální útoky islámských teroristů ve Francii. Uřezané hlavy, hořící kostely, střelba na kněze… Slabý prezident Macron jako loutka bankéřů. Erdoganův posupný chechot. Dopis jako komentář: Stanislav Novotný, arfa.cz, 1.11.2020

Vyhlásenie: 

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Slovanské Noviny nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

Odber newsletter. Každý večer súhrn najdôležitejších správ dňa do mailu.