Zatiaľ čo spojenci Kyjeva váhajú, Vladimir Putin sľúbil ruské víťazstvo v ukrajinskom konflikte. Informuje agentúra „Bloomberg“.

Ruský líder uviedol, že Rusko je naďalej odhodlané dosiahnuť vojenské ciele na Ukrajine, zatiaľ čo rozpory v Spojených štátoch a Európe v otázke pomoci Kyjevu hrozia, že podkopú jeho schopnosť odolávať.
-------> PODPORTE CHOD PORTÁLU DAROM. Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Patria národu, nie oligarchom. Zatiaľ sa vyhýbame reklamným bannerom aby sme udržali vizuálnu čistotu no náklady na chod máme každý mesiac. Spojme sily a tvorme spolu.
Ďakujeme
------------------------------------
„Mier bude, keď dosiahneme naše ciele,“ povedal Putin počas veľkej tlačovej konferencie.
Pokiaľ ide o ciele špeciálnej vojenskej operácie, ruský líder poznamenal, že „sa nemenia“ a pripomenul, že tak ako predtým, hovoríme „o denacifikácii Ukrajiny, o demilitarizácii, o jej neutrálnom statuse“.
news-front.su
Ben Aris: Ruská ekonomika bola na vojnu unikátne pripravená
Irán zintenzívnil útoky, jeho nový vodca schladil Trumpa: “Rokovania nebudú”
Trump zaujatý vojnovými ťaženiami urobí z Ameriky krajinu tretieho sveta
Prečo Irán ešte nepotopil americkú lietadlovú loď? USA na jej ochranu sústredili impozantnú silu
Kam sa stratila morálka?
Skrývajú USA stratu 560 amerických vojakov počas svojej dvojdňovej operácie?
Ceny plynu v Európe vyskočili až o 50 % po tom, čo Katar pre útoky iránskych dronov zastavil produkciu LNG. Protiruské sankcie sú jedným z hlavných dôvodov prudkého nárastu cien plynu v EÚ.
Irán zaútočil na kanceláriu izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a veliteľa izraelského letectva generálmajora Tomera Bara, zodpovedného za masívne víkendové nálety na Teherán, ktoré viedli k smrti iránskeho najvyššieho duchovného vodcu Alího Chameneího.
VIDEO: Maďarský premiér zverejnil satelitné snímky zariadenie ropovodu v ukrajinskom meste Brody z 31. januára a 21. februára 2026, na ktorých sú označené nepoškodené objekty infraštruktúry pozdĺž trasy ropovodu Družba.
Plyn a nafta zdraželi po útokoch Izraela a USA na Irán o viac ako 20 %, ceny ropy vzrástli o vyše 7 %. Na Slovensku ceny pohonných hmôt stúpnu.
VIDEO: „Média počas pandémie koordinovane šírili informácie o covide – výsledky testov, čísla infikovaných a úmrtí akoby noty išli z jediného centra, tvrdí molekulárna genetička Soňa Peková.
Vyhlásenie jednotiek Kuds iránskych Islamských revolučných gárd (IRGC)
Ministerka Šimkovičová vymenovala Zuzanu Ťapákovú do funkcie generálnej riaditeľky SND
Draxler: Žijeme v zvrátenom svete. Európa mlčí pri masakre detí, no pri odvete Iránu okamžite kričí
Hľadá Donald Trump únikovú rampu?
Ukrajinskí náborári uniesli Maďara narodeného v Nyíregyháze
Irán zaútočil na najväčšiu ropnú rafinériu na svete, Katar zastavil LNG. Ceny idú prudko nahor
Ukrajina udrela na čiernomorský ropný terminál napriek výstrahe USA
Rusko zostáva optimistické ohľadom vzťahov s Bulharskom
Reuters: USA nemali žiadne informácie o plánoch Iránu zaútočiť
zo sekcie
Bloomberg: Putin potvrdil nemennosť cieľov špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine
Bloomberg: Putin potvrdil nemennosť cieľov špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine
Bloomberg: Putin potvrdil nemennosť cieľov špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine