Slovanské Noviny

24. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Anna Belousovová sa netají tým, že volebný výsledok prvého kola prezidentských volieb ju nahneval. Ukázala volebnú mapu Slovenska, z ktorej je zrejmé, že Korčoka navolili Košice a Bratislava. „To naozaj chceme, aby nám znovu slovenského prezidenta stvorili v zahraničí?!“ pýta sa politička.

Vám sa to páči, Slováci?

„Takto vyzerá volebná mapa Slovenska,“ začína svoj príspevok na Facebooku Anna Belousovová a prikladá aj farebnú mapu Slovenska. Z nej je zrejmé, že Košice a Bratislava navolili Korčoka, zvyšok Slovenska je pronárodný. Ani to však nestačilo na to, aby bol víťazom prvého kola volieb konzervatívny kandidát.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

„Vám sa to páči, Slováci?,“ pýta sa nahnevane politička. „Dovolíte, aby nám prezidenta zvolili dva najbohatšie kraje, Bratislava a americká ambasáda?“ pokračuje. Podľa nej, Slovensko ešte len čaká rozhodujúci zápas.

„Korčk už pľuje síru a ohovára Pellegriniho. A to je len víťazom prvého kola prezidentských volieb. Malá ochutnávka z toho, čo nás čaká, ak sa tento človek stane prezidentom. A úplným vrcholom klamstva a pokrytectva je to, že o svojej nezávislosti a obhajobe slovenských záujmov hovorí za potlesku Šimečku, Dzurindu, Mikloša a členov vlády Čaputovej. To naozaj chceme v prezidentskom paláci mužskú obdobu Čaputovej?! To naozaj chceme, aby nám znovu slovenského prezidenta stvorili v zahraničí?!“ uzavrela svoj príspevok slovenská politička.

ZDROJ: FB Anna Belousovová

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d