Slovanské Noviny

22. apríla 2024

K porozumeniu Čelovekom

Korčok by chcel cenzurovať! A Anna Belousovová ho zvozila. V debate Denníka N sa Korčok jasne vyjadril, čo si myslí o alternatívnych médiách. Rád by zavádzal tvrdé opatrenia! To mu známa národniarka samozrejme nedaruje.  

Korčok by chcel cenzurovať!

„Kandidát na prezidenta Ivan Korčok sa v rozhovore s redaktorom Denníka N parádne odkopal,“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti kandidátka do europarlamentu.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Podľa nej sa mu doteraz sa mu ako tak darilo maskovať svoj imidž nezáživného suchopárneho diplomata. „Veľmi sa snažil pôsobiť milo, dobrácky a sebavedomo. Pamätáme si cestovanie vlakom akože blíž k ľudu, zinscenované kávičky… No v tom rozhovore maska demokrata spadla a Korčok ukázal svoju pravú tvár- tvár človeka s totalitným myslením,“ popisuje politička následne.

Belousovová naráža na diskusiu Denníka N, v ktorej mal prezidentský kandidát tvrdé vyjadrenia na adresu eReportu ale aj iných alternatívnych médií. Jednoducho povedané, poriadne by s nimi zatočil. Koniec koncov, to aj ukázal na svojej tlačovej konferencii. Redaktora eReportu odmietol na ňu vpustiť, rovnako ako aj známeho celoživotného novinára Pavla Kapustu.

ZDROJ: Denník N / FB Anna Belousovová / Ereport

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d