Slovanské Noviny

22. februára 2024

K porozumeniu Čelovekom

To čo si zas dovoľujú?! Antislovenské sily oprášili manuál v polovice 90.rokov a zo Slovenska vyrábajú “čiernu dieru”. 

Žiaľ, opäť za angažovanej asistencie domácich kolaborantov z opozície a spolitizovanej “občianskej spoločnosti”. História, aj hystéria sa nám tak opakujú ako cez kopírovací papier.

> Slovanská Múdrosť na youtube Slovanských Novín <

Totiž nejaká samozvaná mimovládka WIN, fungujúca ako sieť podobných sliedičov nielen korupcie, ale aj ľudskoprávnej agendy – čo je univerzálny nátlakový nástroj na vlády sorošovskej „otvorenej spoločnosti“- si zmyslela, že ďalšia slovenská právna norma, navrhovaná vládna novela zákona o ochrane oznamovateľov protispoločenskej činnosti, je údajne nezlučiteľná s právom Európskej únie. Tvrdí to výkonná riaditeľka Whistleblowing International Network (WIN) Anna Myers, ktorá prišla šíriť Jóbovu zvesť o objavení sa čiernej diery priamo na Slovensko.

Je zjavné, že opäť angažovane v zahraničí bonzovali slovenské sorošovské mimovládky v službách liberálneho, čiže antinárodného, progresivizmu.

Takže si to zhrňme: nejaké mimovládky ako projekt finančnej oligarchie na kontrolu vlád vydávajú hodnotiaci súd, či je alebo nie je slovenská legislatíva v súlade s akýmsi „právom“ EÚ! Aj tu vidieť ďalšiu súčinnosť politických mimovládnych organizácií s politickou oligarchiou únie, rovnako na potláčaní suverenity národných vlád, za čo takéto organizácie Brusel aj štedro dotuje.

Nakoniec pikoška: organizácia paradoxne sídli vo Veľkej Británii, ktorá Brexitom odišla z únie aj kvôli nesúhlasu s diktátom Bruselu na národnú legislatívu a suverenitu v citlivých otázkach, vrátane migrácie a tzv.ľudskoprávnej agendy – ďalšieho biča na národné vlády, kde „hodnotenie“ – rozumej: kydanie na vlastných, zabezpečujú opäť do projektu otvorenýchj spoločností (čiže eliminácie demokratickej vôli a moci ľudu väčšiny) angažované „mimo“-vládky…

Veď aj slepému a hluchému musí byť jasné, že krokodílie slzy sa tu ronia pred kamerami nie kvôli nejakým poctivým oznamovateľom korupcie (asi by bolo treba najskôr si whistleblowersky poriadne posvietiť v bruselských kanceláriách), ale ide o ďalšiu obranu pokračovania politickej angažovanosti, tentoraz v radoch tzv. elitných vyšetrovateľov, keďže aj hlavnému inkvizítorovi už horí pod stoličkou.

Kruh sa nám teda uzavrel, ale v jeho vnútri, napriek poznaniu, sa nám stále množí janičiarstvo, zapredávanie svojho, kolaborácia s cudzími záujmami a v prospech cudzej moci. A to je to najhoršie odhalenie – nepochybne nebezpečnejšie ako to rodinkárstvo a podplácanie. Slovensko nie je nijaký protektorát Bruselu, sme stále suverénny štát a je načase zdvihnúť prst aj pred Bruselom a povedať: dosť, stačilo!

Rafael Rafaj/skspravy.sk

.

Máme množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Sledujte nás na jednej z najbezpečnejších chatovacích aplikácií Telegram, na ktorom vám prinášame aktuálne bleskové správy.

 

 

LISTINA ZÁKLADNÝCH PRÁV A SLOBÔD

čl.17. Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, tlačou, obrazom, alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu.

Čl.20. Právo slobodne sa združovať je zaručené. Každý má právo spolu s inými združovať sa v spolkoch, spoločnostiach a iných združeniach.

Vyhlásenie:

Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Slovanské Noviny. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Slovanské Noviny nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Za obsah a pôvodnosť príspevku zodpovedá autor alebo pôvodný zdroj. SN publikujú aj názory, ktoré nemusia odrážať stanovisko redakcie, jej vydavateľa alebo oficiálnej interpretačnej línie. Robíme tak z úcty k ústavnej hodnote názorovej plurality, ktorá prispieva k posilneniu demokracie vôle ľudu a väčšiny ako aj otvorenej platformy pre slobodnú výmenu názorov pri hľadaní pravdy a mieru v konfliktom svete. Medicínske a lekárske texty, názory a štúdie v žiadnom prípade nemajú nahradiť konzultácie a vyšetrenia lekármi v zdravotníckom zariadení alebo inými odborníkmi. Slovanské Noviny dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na redakcia@slovanskenoviny.sk

UPOZORNENIE:

Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Diskusia

(Pripojiť sa do diskusie je možné len po registrácii a následnom prihlásení sa do účtu.)

 

Príspevkom "na kávu" pomôžete ľahšiemu fungovniu Slovanských Novín a podporíte tvorenie.

Ďakujeme

%d