Moderátor národných správ Stew Peters zničil Sorosom financované Media Matters a ich „impérium lží“ v ohnivom segmente relácie Stew Peters Show, pričom narazil na ľavicovú skupinu „strážnych psov“ po tom, čo zverejnili atak osočujúci Petersa rovnakým spôsobom, akým ohovárali prezidenta Trumpa a nespočetné množstvo ďalších amerických vlastencov, informuje portál Nationalfile.

Media Matters, ľavicová, samozvaná skupina strážcov založená spolupracovníkom Clintona a stredobodom Pizzagate Davidom Brockom, zverejnila hit proti Stewovi Petersovi a jeho Stew Peters Show, pričom vrhla svoje typické obvinenia na hostiteľa megavirálnej spravodajskej relácie.
Známa moderátorská delebrita, S.Peters, reagoval na Media Matters a ich zakladateľa, ako aj jedného z ich dlhoročných donorov, Georgea Sorosa.
„David Brock je sodomitský spolupracovník Hillary Clintonovej, ktorý je nechutne prepojený s Jamesom Alefantisom, majiteľom Comet Ping Pong,“ vysvetlil Peters o zakladateľovi Media Matters a jeho väzbách na epicentrum Pizzagate.
V Comet Ping Pong visia na stenách znepokojujúce a sexualizované obrázky detí a uniknuté e-maily medzi Brockom a Alefantisom boli hlavným zdrojom podozrenia, že Brock, Alafantis a Comet Pizza sú spojené s najvyššími úrovňami sexuálneho obchodovania s deťmi.
„Tieto bizarné a nechutné e-maily neboli nikdy vyvrátené,“ pripomenul Peters svojmu publiku.
Nemôžete hovoriť o mediálnych záležitostiach bez toho, aby ste diskutovali o Georgovi Sorosovi
pokračoval Peters o väzbách skupiny na neslávne známeho nacistického kolaboranta a ľavičiara, ktorý zvrhol Ukrajinu.
„Soros bol hlavným darcom pre demokratických kandidátov počas strednodobých volieb v roku 2022, uvádza CNBC.“
„Media Matters sú jedným z najhorších odevov, ktoré existujú, takže sme hrdí, že na nás zaútočili ich légie démonov,“ povedal Peters. „A dúfame, že každý, kto je v dosahu tohto hlasu alebo sleduje túto šou, sa k nám pridá a postaví sa temným a zlým silám, ktoré sa snažia zničiť kresťanský Západ.“
„Tu na tejto show nikdy neprestaneme hovoriť, čomu skutočne veríme,“ odkázal na záver podľa portálu Nationalfile.
nationalfile/skspravy.sk
VIDEO: Kaliňák vyviedol Nvotovú z omylu- Bombardier nie je bombardér!
VIDEO: J. Laššáková- Počúvali sme o diverzifikácii doteraz klamstvá?
USA zvažujú zrušenie sankcií na ruskú ropu
Obrovský ruský útok! Výbuchy otriasli Kyjevom, Charkovom, Chmelnickou oblasťou, Ukrajina vyhlásila celoštátny letecký poplach
Tentokrát nie ropa, ale plyn! Kto v bezpečí ryžuje z perzskej vojny? Platia Európania
Generácia bez koreňov
Budúcnosť patrí malým komunitám
Slovenské národné divadlo včera opäť ukázalo, akú silu má skutočné umenie
BOOOOM: „BlackRock“ práve zabránil investorom vybrať si vlastné peniaze.
Rusko presmeruje dodávky plynu do EÚ na iné trhy
EK priznala, že pozná skutočný dôvod odstavenia Družby
Americkej armáde dochádza munícia na diaľkové ovládanie a na kompenzáciu kopíruje iránske drony
Microsoft je podozrivo ticho. Irán dnes zbombardoval dátové centrá v Perzskom zálive
VIDEO: Iracká Victoria horí po iránskom raketovom útoku. Americké základne v Perzskom zálive sa stávajú nepoužiteľnými
Šokujúce zverejnenie FBI: Trump obvinený zo sexuálneho napadnutia!
Prečo vás neustále sťažovanie sa a vyplakávanie iných ľudí robí hlúpymi?
Trump: Kuba „čoskoro padne“
Ukrajinský analytik hrozí Maďarsku: Zbalíme všetkých mužov v Maďarsku
V Európe sa nenápadne sformoval ďalší totalitný štát
Šokujúci zásah v Maďarsku: Sedem Ukrajincov a bývalý generál zadržaní s miliónmi a zlatom!
zo sekcie
„Sorosove impérium lží“: Stew Peters zareagoval na útok od Media Matters
„Sorosove impérium lží“: Stew Peters zareagoval na útok od Media Matters
„Sorosove impérium lží“: Stew Peters zareagoval na útok od Media Matters