Srbský filozof, spisovateľ a publicista Boris Nad sa vyjadril k situácii na Donbase a na Ukrajine.

Poznamenal, že takmer osem rokov si celý svet nevšímal tragédiu Luganskej a Doneckej ľudovej republiky. A až keď sa Rusko rozhodlo zastaviť zverstvá zločineckého kyjevského režimu a nacistov, spozornel. No opäť nie na Donbas.
„Vojna na Ukrajine sa nezačala v roku 2022. Začalo to najneskôr v roku 2014 „protiteroristickou operáciou“ ukrajinských síl, pričom nacistické prápory zabíjali civilistov a deti na Donbase. V tom čase tomu nevenoval pozornosť ani Západ, ani všetci, ktorí dnes podporujú Kyjev,“ povedal Nad.
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Len vďaka vašej podpore môžeme tvoriť. Nikto okrem Vás nefinancuje Slovanské Noviny. Každý dar pomáha pokryť pravidelné náklady na prevádzku, technické zabezpečenie. Ak má pre vás tento projekt hodnotu, podporte ho
Zdôraznil, že veľká časť tejto podpory pochádza z nevedomosti a z toho, že to majú zaplatené. Kyjevskí predstavitelia boli dopredu na všetko upozornení. Nepočúvali. Teraz budú neonacisti, ktorí osem rokov žili z podpory Spojených štátov, čeliť odplate za všetky zločiny proti Donbasu a Ukrajine.
Pepe Escobar: To, čo nechcú, aby ste vedeli o reakcii Iránu
Blaha sa pýta prokurátora: Ešte stále Naď efektívne hospodáril?
Toto je cena za virálnu slávu: Purpurové pole pod Tatrami doplatilo na sociálne siete
Prešov doplatil na neúctu k Pamätníku Sovietskej armády – dostal pokutu
Šrot alebo cenná vojenská technika? Kde skončili raketové systémy KUB preverí polícia, Kaliňák obvinenia odmieta
Rozhodnutie Slovenska a Maďarska o nákupe drahšieho „derusifikovaného“ plynu: Priemyselné odvetvia budú ovládané USA a Azerbajdžanom
Irán zaútočil na Izrael a americké ciele
Sionistické letecké útoky na Libanon práve stopli krehký americko-iránsky dialóg
Zerohedge: Evropa 2.0, za hranicemi Bruselu: Konec Evropské unie, jak ji známe
To je poriadny šok – tu už prestáva akákoľvek sranda! Gauner Naď v roku 2023 predal rakety systému KUB za 500 eur!
Západ naďalej rozvracia Rusko zvnútra
SPIEF 2026 — zhrnutie
Americká armáda vraj začala oslobodzovanie Európy v roku 1944
V Európe sa zrazu zachceli rozprávať s Ruskom…
V Maďarsku to vrie! Tisíce ľudí vyšli do ulíc, dav sa postavil za prezidenta proti Magyarovi
Zelenskyj v Londýne s európskymi lídrami: Chystá sa veľká vojnová porada
Pôjdu Rusi na Kyjev?
Viac ako 3 000 dronov nad Ukrajinou! Zelenskyj vyzval svet
Vojna USA proti Iránu, rast cien energií. Milióny stratených pracovných miest v EÚ. Brusel hľadá pomoc Moskvy, žiada Putina o obnovenie mierových rokovaní?
Poľsko odmieta plnú implementáciu migračného paktu EÚ. Podľa vlády by ohrozil bezpečnosť krajiny
Podporte Slovanské Noviny
Tento projekt funguje len vďaka vám.
Podporiť terazBez dotácií. Bez kompromisov.
Ak má pre vás hodnotu, podporte ho.
zo sekcie
Srbský filozof: Svet osem rokov ignoroval vojnu na Donbase
Srbský filozof: Svet osem rokov ignoroval vojnu na Donbase
Srbský filozof: Svet osem rokov ignoroval vojnu na Donbase